Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (865. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.641
Cevap
69
Favori
603.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 300.bölümde yeni adıyla ağlak Negan eski adıyla John Winchester da olacak...

http://www.tv.com/news/supernatural-jeffrey-dean-morgan-returning-as-john-winchester-for-300th-episode-15446502130041562/
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

diziyi 6.sezonda bırakmıştım devam etsem mi bu sezondan sonra tadı kaçtı diyorlar ama ne dersiniz?
    Dizi 10-11 gibi kendine geldi.Ben son 3 sezonu ,ilk 5 sezonun tadıyla izliyorum...Gerçekten 6-10 arası çööööp...
  • Bölüm güzeldi :)
  • sezon arası finaldi di mi bu. Bana yavan geldi açıkçası bölüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    sorunu görünce aklıma şu geldi direkt neden bilmiyorum

• Şu dizinin başlığını da 14 olarak değiştirsin birisi zahmet olmazsa.

Bu diziye başladığımda kızım daha doğmamıştı. Şimdi 12 yaşında. Bu dizide ki karakterler ile o kadar aramda bir bağ oluştu ki bu diziyi artık konusundan ziyade karakterleri görmek için izliyorum. Gerçekten bittiğinde büyük boşluğa düşeceğimi hissediyorum.
  • Güzelce bitsin artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Şu dizinin başlığını da 14 olarak değiştirsin birisi zahmet olmazsa.

Bu diziye başladığımda kızım daha doğmamıştı. Şimdi 12 yaşında. Bu dizide ki karakterler ile o kadar aramda bir bağ oluştu ki bu diziyi artık konusundan ziyade karakterleri görmek için izliyorum. Gerçekten bittiğinde büyük boşluğa düşeceğimi hissediyorum.
    Same
  • Yarı sezon finali efsaneydi. Bitmesini isteyenler izlemesin.
  • 54. sezonda gelse 62 yasıma gelirsem(allah saip ederse) bu diziyi ozamanda izleyeceğim:) ilginç bir şekilde çok seviyorum,ama neden sevdiğimi bilmiyorum:)
  • Beyler yeni bölüm ne zaman ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Beyler yeni bölüm ne zaman ?
    18 ocak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ErdalTanyeri kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam az kalmış.
  • umarım bir ömür devam eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

umarım bir ömür devam eder
    Bu gidişle arka sokaklar gibi olucak zaten Girmedikleri alem, savaşmadıkları ruhani varlık kalmadı
  • The CW, superhero dizilerine yaptığı gibi bununda b.. çıkarttı. Ama, tabii ki devam etsin. Birşey bulamayınca izliyoruz.. The CW'nin b.. çıkartmadan bitirdiği tek dizi Nikita herhalde..
  • 14x9 şimdi izledim thanos göndermesi güzeldi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son 8. sezonda falan kalmıştım, TNT kanalında görüp izlemeye başlamıştım.İzlediğim zamanlarda baya hoşuma gidiyordu hatta bir bölüm vardı kızı şeytan sanıyorlardı kız normal insan çıkmıştı meyerse yıllardır evin içinde yamyam gibi yaşamış o bölümü hiç unutmuyorum baya iyiydi.
  • gilardo kullanıcısına yanıt
    Amerika'nın TNT kanalında eski bölümleri hala yayınlanıyor. O bölümü bende beğenmiştim, 4 veya 5. sezon olması lazım.
  • 14 sezon dizi mi olur

Bir kaç sene önce 3 bölüm izlemiştim sadece. Bu saatten sonra izleyeceğimi sanmam

Zamanında diziye başlayanlar bununla büyüyüp bağ kurmuşlar belli ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.