Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (854. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.640
Cevap
69
Favori
603.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son bölüm sonu itibariyle merak uyandırdı. O eski sezonların tadı ne yazık ki yok. Ama yine de dizi kendini bir şekilde izlettiriyor.
  • Son durum nedir?

• Kültürel referansları belirttim bu videoda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sokak topçusu -- 19 Ocak 2018; 2:43:19 >
  • Umarım bu ''wayward sisters'' saçmalığına hiç bulaşmazlar,arkadaş kim izlesin jody'i,donna'yı...
  • Nihayet ara bitti. Bence güzel bir bölüm olmuş
  • Clair midir nedir ya sen ne nefret bi karaktersin, pc yi yerden yere vurasım geldi yemin ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun ara verdiniz bari, Dean ve Sam'ı daha çok gösterseydiniz!

Konuya yeni yaratıklar dahil oldu, neler olacak bakalım.
  • dizinin yönetmeni filan mı değişti acaba? 2 bölümdür saçma sapan kamera açıları, zoom yapmalar ucuz amerikan dizilerine döndü
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

dizinin yönetmeni filan mı değişti acaba? 2 bölümdür saçma sapan kamera açıları, zoom yapmalar ucuz amerikan dizilerine döndü

Oyunculuklar da kötü. Bana mı öyle geldi diye düşündüm ama bu bölüm bildiğin ikinci üçüncü sınıf diziler seviyesindeydi. Aşırı kalitesiz bir bölümdü. Günlük Türk dizilerinde bile bu kadar kötü yönetmenlik yok o derece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinikYas -- 21 Ocak 2018; 1:36:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bölümü cipsimi aldım, kolamı aldım bi hevesle sonra abv dedim 5dk da sara sara izledim. Uzatıcaz diye saçma saçma bölümler çıkmaya başladı.. sam dean koymasalarda olurmuş bu bölüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 sezonun en dandik bölümüydü.

Hamam böceği görse %90'ni donuna s.cacak kadinlari güçlü gösterip avcı takımı kurma neyin pr çalışması anlamadım .

Bu dizide olması gereken en soy şey kadınlar

• Wayward sisters isimli bir dizi geliyor sanırım. Imdb'de böyle bir başlık var. Haber vs. okumadım ama muhtemelen bu kadınların başrolde olduğu bir yan dizi çekecekler. Bu bölümde tanıtım bölümü olmuş anlaşılan.

• koskoca legend dizi ne hale düştü
  • 13x10 Bu kadar kötü bir bölüm görmedim. İleri ala ala izledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 26 Ocak 2018; 14:4:23 >
  • Herkesin aksine 13x10 u beğendim. Değişik bir bölüm olmuş.
  • 13x10

Bizimde bir gün sonumuz gelicek,kanlı bir şekilde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sam kötü sondan bahsettiğine göre birisinin öleceğine işaret ediyor. Ben beğendim bölümü.
  • 13x12

Evet cidden iyi bölümdü Castiel sonunda gönlümü kazandı artık aptallık yapmayarak. Ama Jack reyizi özlüyorum ne zaman dönecek diye bekliyorum.Rowena neye dönüştü anlayamadım görücez bakalım umarım bizimkilerin başına bir iş açmaz ama söz konusu Sam ise kesin bir boklar olur çünkü hataları hep Sam yapıyor Bu şekilde devam ederse Sam bu sezon sonu ölür diye bekliyorum. Baya üzerinden drama yapıldı çünkü. Lucifer'ın kafesten çıkma sahnesi iyiydi özlemişiz onu da ama öldü mü noldu anlamadım muhtemelen ölmemiştir

• Rowena geri döndüğüne göre Crowley de geri dönsün. Kadro tamamlanır.
  • 
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.