Şimdi Ara

Superman vs Thor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
0
Favori
4.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben daha çok sincenin thor çekiçsiz halini spidey ile eşit tutmasını dillendirdim yoksa fiziksel gücünü filan süperman ile bir tutmuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son_of_Asgard

Neyi tartışıyoruz ki zaten.

Fiziksel güç olarak Superman >> Thor

Genel güç olarak da Superman > Thor. Neyse.
    Senin derdin belli oldu supermani one cikarmakmiş o zaman benimle bos yere tartistin ben superman ile thor u kiyaslamiyordum cunku ben sincenin kendimce buldugum yanlislarini duzeltiyordum hocam kusura bakmayinda agir fanboysunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam farkındaysan Superman ile kıyaslıyordu orda. Ben de ona göre yanıt verdim.

Yok hocam ben kusura bakmıyorum sizde bilip bilmeden konuşmak adet olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

ben daha çok sincenin thor çekiçsiz halini spidey ile eşit tutmasını dillendirdim yoksa fiziksel gücünü filan süperman ile bir tutmuyorum
    Ona ben de karşıyım hocam :D

• Fanboyluk kötü birşey değil ayrıca. Önce anlamını öğrenin

• quote:

Adam farkındaysan Superman ile kıyaslıyordu orda. Ben de ona göre yanıt verdim.

Yok hocam ben kusura bakmıyorum sizde bilip bilmeden konuşmak adet olmuş.
    Kardesim ben dogrudan since ile konusuyordum ve farkindaysan cekicsiz thorun spiderman ile denk oldugunu soyluyordu bende oyle olmadigini fiziksel olarak hercules e yakin oldugunu soyledim sen oradan atladin soylediklerimi kendince sacma argumanlarla baltalamaya calistin sonra sonuc alamayincada superman > thor falan yazmaya basladin cok tutarsiz ve yaptiklarinin farkinda olmayan bir insansin sende kisilil bozuklugu ya da kisilik bolunmesi falan olabilir bir psikologa gorun istersen sureklide fikirlerin degisiyor bir gun geliyorsun thor=superman bir geliyor superman >>> thor diyorsun umarim bir rahatsizligin yoktur ve soylediklerimi anlayisla karsilayip degerlendirebilirsin bu arada superman = thor falan dedigini soyledigim cumleleri ornek olarak verdim x y olarakda dusunebilirsin konu ile bagdastirma olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 28 Eylül 2018; 23:34:31 >

• Spider-man derken ne kadar güç düşüşü yaşadığını söylemeye çalışıyor ama siz nerde anlayacaksınız.. Sen nerde gördün benim Thor ile Supermanın fiziksel gücü aynı dediğimi ? Source Wall'dan sonsuz güç uygulayarak highfather staff'ı koparan, sonsuz ağırlıktaki kitabı kaldıran, WW ile Spectreyi kaldıran adamla Hulkla h2h de başa çıkamayan adamı mı bir tutacam kendi fikrimi söylemeye çekinir oldum senin gibilerden. Superman >>> Thor desem linç edeceksiniz. Malum ağır Superman haterlerı var.

Siz tarafsız gözükmeye "çalışanlardan" birisiniz sadece.

Kişilik bozukluğuymuş. İyi bundan sonra kendi fikrilerimi açık açık dile getirecem . Bazı haterler gelip bazı şeyler söyleyecek ama pek umrumda değil artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son_of_Asgard -- 28 Eylül 2018; 23:35:59 >
  • İkisi de yakınlar, hızlar eşit olursa o an daha öfkeli olan kazanır diyorum. (Birinin bir sevdiği falan ölürse)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Spider-man derken ne kadar güç düşüşü yaşadığını söylemeye çalışıyor ama siz nerde anlayacaksınız.. Sen nerde gördün benim Thor ile Supermanın fiziksel gücü aynı dediğimi ? Source Wall'dan sonsuz güç uygulayarak highfather staff'ı koparan, sonsuz ağırlıktaki kitabı kaldıran, WW ile Spectreyi kaldıran adamla Hulkla h2h de başa çıkamayan adamı mı bir tutacam kendi fikrimi söylemeye çekinir oldum senin gibilerden. Superman >>> Thor desem linç edeceksiniz. Malum ağır Superman haterlerı var.

Siz tarafsız gözükmeye "çalışanlardan" birisiniz sadece.

Kişilik bozukluğuymuş. İyi bundan sonra kendi fikrilerimi açık açık dile getirecem . Bazı haterler gelip bazı şeyler söyleyecek ama pek umrumda değil artık.
    Sana thorla superman ayni gucte demiştin demedim oyle bisey soyledin diyen yok onu ben ornek olarak verdim

Spiderman olayina gelirsek bana sinceyi savunma şu an konu spiderman degil bosa yazmissin farkindaysan artik seninle olan sorunumuzu konusuyoruz ben artik superman thor da demiyorum ama sizin dilinizden dusmuyor nedense

Konudan konuya atliyorsunuz bahsettigim ve benzeri durumu şu anda da yapiyorsunuz işte sizinle olan tartismamiz yerine baska yere cekiyorsunuz konuyu tartismamizin baslama nedenide iste buna benziyor ben nedenini her zaman supermani kayirma cabaniz olarak goruyorum ben thor u anlatirken sincenin thor hakkında yanlış olduğunu düşundugum bilgilerini duzeltiyordum supermani yerden yere vurmuyordum yani öne supermani surmenize gerek yoktu

Çogu kez fikirleriniz ve cevaplariniz degisiyor tamam insanlarin fikirleri degisrde bu kadar çabuk ve yanar döner olur mu bunu zaten disaridan biri gozlemleyebilir belki gercek bilgi de farketmistir sizinle bu forumda 3 aya yakin bir surede baya tartistik ya da yorumlarinizi falan okudum oradan vardim bu kaniya belki sizde fark edersiniz sanki nereye cekilirseniz oraya gidiyormuşsunuz gibi ve gercektende fikirleriniz cok degisiyor Gercek Bilgi bir konuda sizin bu durumunuza da atifta bulunmustu ve konuyla ilgili olarak sizin sozlerinizi atip sunlari soyledi ( hocam bunlar sizin sozleriniz tamam insanin fikirleri degisirde bu kadarda kısa zamanda mi olur) bunlari soyledi çok iyi hatirliyorum yani bu yüzden size kisilik bozuklugunuz olabilir dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 29 Eylül 2018; 0:19:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eutropius Irmengard

İkisi de yakınlar, hızlar eşit olursa o an daha öfkeli olan kazanır diyorum. (Birinin bir sevdiği falan ölürse)
    Konunun en iyi yorumu diyebiliriz lıke yağmuruna tutmamız lazım bu yorumu Yazan arkaşı tebrik ediyorum...
  • @God Emperor Doom Hocam bir kişinin ani fikir değiştirmesi kişilik bozukluğu olduğunu göstermez kişilik bozukluğu çok başka bir şey.

@Son_of_Asgard Hocam süpermanin fiziksel gücü ile verdiğiniz çoğu örnek çok uçuk olanlar hatta bazıları pıs ama süperman fiziksel anlamda en güçlü hero denilebilir. Bu arada ani fikir değiştirmeniz olabilir sadece bunu sebebleri ile belirtirseniz daha iyi olur :) Bide hocam bize sinceyi savunmazsanız daha iyi olur çünkü arkadaşın savunulacak bir yanı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 29 Eylül 2018; 0:14:35 >
  • quote:

@God Emperor Doom Hocam bir kişinin ani fikir değiştirmesi kişilik bozukluğu olduğunu göstermez kişilik bozukluğu çok başka bir şey.

@Son_of_Asgard Hocam süpermanin fiziksel gücü ile verdiğiniz çoğu örnek çok uçuk olanlar hatta bazıları pıs ama süperman fiziksel anlamda en güçlü hero denilebilir. Bu arada ani fikir değiştirmeniz olabilir sadece bunu sebebleri ile belirtirseniz daha iyi olur :) Bide hocam bize sinceyi savunmazsanız daha iyi olur çünkü arkadaşın savunulacak bir yanı yok
    Doğrudur hocam yanliş tespit de bulunmus olabilirim kusura bakmayin artik ama demek istediğim şey anlaşılmıştir heralde yani nereye cekilirse oraya gidiyor demek istedim sanki farklı kişiliklere sahip saati saatine uymuyor şeklinde bir gun birilerinde biseyler duyuyor birlik olup olümune superman fanboylugu yapıyor birgun ise farklı biseyler duyup tam zittina donuyor hatta bunu tekrarliyor belki sizde fark etmişsinizdir neyse cok uzattim 😊

• Ben bahsettiğiniz şeyleri ww vs thor konusunda filan gördüm yani hatırladığım o kadar bunu yapmasının sebebi de arafta kalması olabilir yani bir gün ww'nin güzel featini öğrenir sonra bir bakar thorun daha iyi feati var gibi gibi :D Neyse hocam şu yeni konuma gelirmisiniz elçiler vs jl olan
  • quote:

Ben bahsettiğiniz şeyleri ww vs thor konusunda filan gördüm yani hatırladığım o kadar bunu yapmasının sebebi de arafta kalması olabilir yani bir gün ww'nin güzel featini öğrenir sonra bir bakar thorun daha iyi feati var gibi gibi :D Neyse hocam şu yeni konuma gelirmisiniz elçiler vs jl olan
    Gelirim hatta bakıyorum şimdi

• Allah akil fikir versin canim kardeslerim. iyi oldugunuzu dusunmuyorum acikcasi...
    Simdi bizim kiz orta 2 ye gidiyor, okul masraflarina Thor mu sponsor olur yoksa Super man mi? Diyesim var ...
  • yosunkaya kullanıcısına yanıt
    Biz stresimizi bu şekilde atıyoruz başkası başka şekilde atar farklı fikirlere saygı duymanız gerek en azıdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 29 Eylül 2018; 0:24:35 >
  • Superman içinden geçer

• Fikirlerimin çok çabuk değiştiğini ben itiraf ettim mi daha önce ? Hayır. Gerçek Bilgiye de söylemiştim. Mesela bir gün ismimi Son Of asgard yaparım ertesi gün pişman olurum..

• Ya o değilde savunulucak bir yanım yokmuş hayir doğruları yazınca niye zorunuza

Gidiyor ben onu anlamıyorum?

Spiderman konusu güç düşüşü yaşıyor baya feati yok adamın oyuzden öyle

Bir benzetme yaptım

Yani diyelim thorun tüm featlerini kabul edelim

Gene süpermenin featleri daha ağır basıyor

Thorun orjinal saf gücüyle sergilediği bi feat atında görelim?

Galactusa tek atması knull ün yarattığı karanlık güç sayesinde atıyor

Red hulki karadelikten mjyoner sayesinde kurtarıyor

Tüm featleri mjyoner ve ekstra level atlamış hali veya karanlık güç sayesinde

• since2002 kullanıcısına yanıt
    2-3 Ay önce Cas en güçlüsüdür moruk muhabbeti yaptığından dolayı savunulacak yanın yok.Zorumuza filan giden bir şeyde yok malum biz senin gibi hayali karakterleri ölümüne sevmiyoruz.

Sen feat bulamıyorsun ondan sona baya feati yok diyorsun ve spıderman ile bir tutuyorsun git az internetten araştır ondan sonra böyle cümleler kur.

Zaten ben süpermanin thordan güçlü olduğunu kabul ediyorum sen bunu her cümlen de yazmak zorunda hissediyorsun anlaşılan ?

2. cümlede dediğim gibi az araştır araştırma becerin artsın ondan sonra bulamazsan atarız ( Hayır ben bulamıyorum lütfen atarmısın diyorsan da atarım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 29 Eylül 2018; 16:6:5 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.