Şimdi Ara

Superman vs Avengers (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
1
Favori
17.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shrimp6

Avengers alır.Hatta avengersı bırak thor ve hulk 2 ye 1 de supermanı alır.
    Şimdi fanboy diyeceksiniz biliyorum.. Abi hulk tek darbede bayılır diğerleri bildiğin street level zaten.. Bi tek thor dişli bir rakip Superman için burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hope_Of_World

Abi Thor'dan üstün olduğunu anlayamıyosunuz yav.. Neyse kolay gelsin

Yanlış anlamayın bu arada

Alıntıları Göster
    Valla komedisin superman in thordan daha avantajli olmasinin en onemli nedeni hizidir ben zaten superman in thoru yenecegini soyluyorum thor supermane hızi olmadan bile güzel bir dovuş yaşatabilecek bir karakter iken bu hiza sahip oldursa cok daha ustun olur onu söyluyorum ama sen supermanden daha güçlu bir karakteri kabullenemedigin icin redediyorsun tabi ki neyse emek verip attıgın resimler icin sağol tekrardan iyi gunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 6 Ağustos 2018; 13:11:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E6BF87A58

Valla komedisin superman in thordan daha avantajli olmasinin en onemli nedeni hizidir ben zaten superman in thoru yenecegini soyluyorum thor supermane hızi olmadan bile güzel bir dovuş yaşatabilecek bir karakter iken bu hiza sahip oldursa cok daha ustun olur onu söyluyorum ama sen supermanden daha güçlu bir karakteri kabullenemedigin icin redediyorsun tabi ki neyse emek verip attıgın resimler icin sağol tekrardan iyi gunler

Alıntıları Göster
    Üstün olduğu kısımlar sadece Hız değil ki

Kuvvet,Dayanıklılık,Yıkım gücü yine Superman'de (Genel olarak yıkım gücü Superman üstün sadece tek darbeye bakmayın god blast gibi)

Çok yönlülük=Thor

İrade=Az farkla Superman

• Hope_Of_World kullanıcısına yanıt
    E fanboyluk yapıyorsun zaten. Thor > SS > Superman. Bu kadar bitti. Hulk'u kim tek darbede bayıltıyor ? Thanos mu bu ?
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ayrıca Ben Superman'ı alacak karakterleri kabul ederim

Thanos
    SS
    Darkseid
    MM

Böyle böyle ilerler sıra

• quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

E fanboyluk yapıyorsun zaten. Thor > SS > Superman. Bu kadar bitti. Hulk'u kim tek darbede bayıltıyor ? Thanos mu bu ?
    Thor>SS hocam size bişeymi oldu anlamadım ? Darkseid>=Thanos>>>SS o zaman heralde Superman>>>>>Thor heralde ?

Neyse tartışmayalım
  • quote:

Thanos değil ama Hulku tek darbede bayıltmak Thanos gücü gerektirmiyor.. Zaten dağlar kadar fiziksel güç farkı yok karşılaştırınca
  • quote:

Kuvvet Superman

Dayanıklılık Superman

Hız Superman

İrade az farkla Superman

Dövüş yeteneği Thor

Zeka Superman

Reflex ve Combat hızı Superman

Çok yönlülük Thor

Yıkım Gücü Superman

Ne tartışıyoruz daha anlamadım
  • quote:

Thor>SS demenize ayrı bir şaşırdım zaten.. SS Superman ve Thor u alabilecek bir karakter ikimizde biliyoruz
    Öyle zaten ben seni anlamadım. Thor'un ssi yenmişliği zaten var. Yeri geldiğinde thanos'la başa baş kapışmışlığı var. Hatta yeniyordu. Thanos kendi söylemişti.

Şimdi superman'de darkseid'le kapışıyor demeyin. Adamın hangi avatarıyla kapıştığı belli değil. Tek bir thanos var ve galactusa kafa tutabiliyor. Bu yeterli bir feat.
  • quote:

Öyle zaten ben seni anlamadım. Thor'un ssi yenmişliği zaten var. Yeri geldiğinde thanos'la başa baş kapışmışlığı var. Hatta yeniyordu. Thanos kendi söylemişti.

Şimdi superman'de darkseid'le kapışıyor demeyin. Adamın hangi avatarıyla kapıştığı belli değil. Tek bir thanos var ve galactusa kafa tutabiliyor. Bu yeterli bir feat.
    3 god blasttan sonra dalga geçmeside var Thorla
    Superman hazırlıklı olup öldürmeye girerse ve avengers ekibinin superman diye birinin olduğundan haberi olmazsa belki bi ihtimal gerçekleşir bu dediğin.Bide hulku 0 olarak görme dayanıklilık ve fiziksel güc olarak en azından bir süre superman'e bi hayli zorluk çıkarır.

• quote:

Üstün olduğu kısımlar sadece Hız değil ki

Kuvvet,Dayanıklılık,Yıkım gücü yine Superman'de (Genel olarak yıkım gücü Superman üstün sadece tek darbeye bakmayın god blast gibi)

Çok yönlülük=Thor

İrade=Az farkla Superman

Alıntıları Göster
    Kuvvet thor un da ölçülmüş bir ağırlık kaldırma limiti yoktur superman inde thor un kaldırdıgı ölçulebilmiş en büyuk agırlik 7 sextilion tondur ve bu onun sınıri bile degildir all star superman in bile ölçülebilmis kaldirdigi agırlik 200 kentrillion tondur tabi bu onun sıniri degildir onunda kaldıracagi agırlik ölçülemez deniyor kentrillion 18 basamakli sextilion 21 basamaklıdir.

Ama heralde sen iki karakterinde kuvveti ölcülemez denmesine rahmen gidip ölçmuşsün emin bir sekilde superman daha kuvvetli diyorsun

Yıkim gücü tam emin değilim ama thor en basit haliyle beta ray bill ile olan bir kavgasinda sadece beta ray bill e vurdugu darbe ile gezegeni parçalamıştır

• quote:

Kuvvet thor un da ölçülmüş bir ağırlık kaldırma limiti yoktur superman inde thor un kaldırdıgı ölçulebilmiş en büyuk agırlik 7 sextilion tondur ve bu onun sınıri bile degildir all star superman in bile ölçülebilmis kaldirdigi agırlik 200 kentrillion tondur tabi bu onun sıniri degildir onunda kaldıracagi agırlik ölçülemez deniyor kentrillion 18 basamakli sextilion 21 basamaklıdir.

Ama heralde sen iki karakterinde kuvveti ölcülemez denmesine rahmen gidip ölçmuşsün emin bir sekilde superman daha kuvvetli diyorsun

Yıkim gücü tam emin değilim ama thor en basit haliyle beta ray bill ile olan bir kavgasinda sadece beta ray bill e vurdugu darbe ile gezegeni parçalamıştır

Alıntıları Göster
    Superman Earth22 supermanle kapışırken gerçekliği parçalamıştır

• quote:

Alıntıları Göster
    New 52 döneminde bile 5 gün Dünyayı taşıyor güneşsiz ortamda..

Dünyanın ağırlığı:5,972E24 olarak geçiyor yani 24 basamaklı

• quote:

Superman Earth22 supermanle kapışırken gerçekliği parçalamıştır

Alıntıları Göster
    Earth 22 ? Ana evren söyle ben en basit ornegi verdim thorun amacı beta ray bill e vurmak olmasına rahmen dogrudan gezegene vurmamasina rahmen yapiyor bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 6 Ağustos 2018; 13:26:34 >
    Bunları neye göre yazıyorsun sen ben anlamadım cidden taraflı bakıyorsun. Pre crisis e falan gittin herhalde.
  • quote:

Earth 22 ? Ana evren söyle ben en basit ornegi verdim thorun amacı beta ray bill e vurmak olmasına rahmen dogrudan gezegene vurmamasina rahmen yapiyor bunu

Alıntıları Göster
    Hocam cidden bilmiyomusunuz ?

Earth-22(Kingdom Come evreni) Superman’i ile bizim Superman’imizin karşılıklı yumruklaşmaları zaman-mekan bariyerini yırtıp gerçekliği kırıyor

https://cdn.discordapp.com/attachments/410455609029427201/474541304936661002/FDEIvCQ.png

• quote:

New 52 döneminde bile 5 gün Dünyayı taşıyor güneşsiz ortamda..

Dünyanın ağırlığı:5,972E24 olarak geçiyor yani 24 basamaklı

Alıntıları Göster
    Thor da 20 gezegeni tek koluyla tasıyor ?

• avengers alır. süpermane thor hariç hepsi süpermane dalar süperman tokatlarken thor arkadan god blastı çakar zaten süperman baya zayıflıyacak o zaman ondan sonrada döver thor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 6 Ağustos 2018; 13:29:50 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.