Şimdi Ara

süperman team vs dormammu team (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
5.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dormammu marvelde en güçlü sıralamada kırk beşinci

Galactus otuz üçüncü

Rune king THOR otuz ikinci

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi site hocam ayrıca azı siteler yanlış olabiliyor ( bunu dün anladık kahraman baykuşun yanlış bilgilerinden sonra )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kahramanbaykus

Bekleyin bi neye göre demişler kal kente 4. diye sitenin formuda var oraya sordum cevap bekliyorum ki

Ben doğru olduğuna inanıyorum

Ve dormammu celestiallerden bile üstün değilken galactus 4 gezegeni yiyip 4 celestialle vs atıp bir tanesni öldürmüş

• Hocam şimdi bende size bir site atarım hulk odinden daha güçlü sıralamada galactucasa gelirsek galactucusun gücü azaltıldı diye biliyırum en son

• Hocam ayrıca kal kentin süperboy prımeden güçlü olduğuna inanıyorsanız odinde kal kenti alır demiştiniz o zaman odin sğperboy prımede alır ancsk siz dün alamaz diyodunuz

• Kendimle çelişebilirim :D

Bilmiyorum cevabı bekliyorum ama galactusun daha üstün olması gayet doğal hocam

Ayrıca bu sıralamayı 5-6 kişi birden yapıyorlar ve çoğu en az 25-26 yaşından. Büyük

• Belki bilmediğimiz şeyler vardır hocam. Dediğim gibi mantıklı bi cevapla gelirlerse dizinlerde paylaşırım

• O zaman hocam arkadaşlar galacrucusun gücün azaltılmadan önceki halini almışlar qyrıxa odin galactucusu alıyor galactucus sıralamada 33. Rkt de 32. İse odin kaçıncı odinde galactucusu yendi ama rkt odinden daha güçlü yani gördüğünüz gibi biraz yanlışlık var

• Odin 50. Hocam ama bunlar ortalamaya göre yapıyor yani en güçlü featini almıyorlar

• Tamamda hocam biraz yanlışlık yapmışlar yada galactucusun gücü düşürülmemiş halini almışlar

• Hocam galactusun odini yenme sayısı Odinin galactusu yenme sayısından 20 kat fazla

• Galactus, Marvel Evrenin ünlü ”Dünyalar Yiyicisi”. Gücü ve yetkileri neredeyse her şeye kadirdir. Kozmik gücünü vererek kendisine elçiler yaratır. Galactus çok güçlü bir varlıktır ancak açlığı onun gücünü büyük oranda etkilemekte olduğu için bazı hikayeler olması gerektiğinden güçsüz olur. Tamamen tok bir Galactus’un teorik olarak Eternity’nin sahip olduğu kadar kozmik güce(mistik güçler dahil değil) sahip olacağı düşünülüyor ancak bu yaratılışı gereği imkansızdır. Kozmik skalaya göre Odin, Stranger ve Celestial ırkının ötesinde ama Master Order, Lord Chaos, Mistress Love, ve Sire Hate gibi varlıkların gerisindedir. Eternity ve Infinity’nin ise çok daha gerisindedir. Kendisi beslendiği 4 gezegenin ardından 4 tane Celestial’a karşı tek başına savaşıp bir tanesini öldürmüştür. Son zamanlarda Galactus Life Bringer adlı bir forma evrilerek artık gezegen yemek yerine yaratan bir varlığa dönüşmüş Master Order ve Lord Chaos’a meydan okuyabilecek kadar güçlenmiştir.

Böyle yazmışlar galactus hakkında

• O kadar kapışmışlarmıki

Ayrıca hocam dediğüm gibi hangi dönemleri aldıklarıda önemli bir ara galactucus öldüğünde evrenin düzeni bozulacak şekildeydi ancak şimdi o kadar güçlü değil o zaman grubun en güçlüsü galactucus prıme ile top gibi oynar

• Hocam o zaman gurubun en güçlüsü galactucussa dormammu galactucusdan güçsüz olduğu halde prıme alıyor deniliyosa galactucus prıme dinlene dinlene döver

• Tok olursa anca

Odin içinde şunları yazmışlar

Her şeyin babası olan Odin, Thor‘un babası, Asgard’ın Hükümdarı ve tüm Dokuz Dünya’nın Koruyucusudur. Gençliğinde feda ettiği bir gözü karşılığında kargalarıyla birlikte her şeyi görüp bilme gücüne sahip olmuştur. Odin Force adını verdiği antik Asgard enerjisiyle birlikte çok güçlü bir varlıktır. Galaxy boyutundaki kozmik tanrısal fırtınayı yenmiş ve Mısır Tanrısı Seth ile yaptığı dövüşte galaksileri titretmiştir. Açlığa yakın olan Galactus ile kıran kırana savaşabilecek kadar kudretlidir.

• Hocam o zaman galactucus kal kenti tokatlar sonrada prıme tokatlar odin dahi kal kenti yener diyolarsa galactucus bir vursa ölür sonrada prıme vurur iş biter

• Hocam onlarda kolay lokma değil

Mesela kal kent THOR gibi havaya hükmedebiliyor dr. Fate gibi büyü yapabiliyor

1 yumrukla uzay zamanda yarıklar açıp öyle Zaman'da yolculuk yapıyor bi sıçramayla galaksileri dolaşıyor

SuperboyPrime Anti monitor un içinden geçiyor bu demek ki galactusada yapabilir

Bakarsın kal kent daha güçlüdür sp den

Cevabı alayımda

• Tabi fate kadar büyük büyüler yapamıyor

• Sıralama yapılması imkansız.Comicsci ben ve forumdan bir kaç arkadaş daha denemistik yapmayı.Ancak bu karakterlerin kendi içinde farklı farklı versiyonları var.Onedio vs gibi saçma sapan siteler sıralama falan hazirliyorlar baya komik oluyor.Kahraman baykuş da kötü bir site değil fena değil fakat yine de 10 milyona yakın karakterin olduğu tahmin edilen evrenin siralamasi yapılamaz.Anca en güçlüsü belirlenir buster seviyeleriyle bir şey yapılmaya çalışılır.

• Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Ayrıca dormammu nun eternity Power gücüne sahip olursa ne galactus dinler ne süperboy prime.Normal hali benim bildiğim çok güçlü değil ama.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.