Şimdi Ara

Superman Flash'ı yakalayabilir mi? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
0
Favori
11.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayrıca featlere bakınca 128 milyon katla kalmıyor 23000000000000000000000000000000000000000000 kat hızlı koşmuşluğuda var ışıktan.
  • Hope_Of_World kullanıcısına yanıt
    Bende bundan bahsediyorum hiçbir şekilde yakalayamaz. Bu arada bilgiler için saolun
  • ibrahim.yagz İ kullanıcısına yanıt
    Hiç bir şekilde demeyelim de yakalaması bi hayli zor.
  • Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    Öyle diyelim. Ama Superman'ı hafife almamak lazım
    Hız konusu flashın uzmanlık alanı olduğunda flash daha önde gösteriliyor genelde.(Bizzat supermande kendi ağzından flashın kendisinden hızlı olsuğunu söylüyor).Fakat superman in de absurd hız feat leri var.Yakalayacaginı düşünmüyorm ama yakalasa da şaşırmam yani
    Yakalayabilir ama onun için Speedforce a ulaşması ve onu kontrol etmesi lazım. Galiba ulaşıyor ama kontrol edemiyor. Yukarıdaki cevaplarda görmüştüm.
    Bende duymuştum ama şahsen rastlamadım.Hem ulaşsa bile flash(barry de olur wally de fark etmez)gibi kontrol edemeyeceğinden flash istemediği sürece yakalayamaz.
    Bende rastlamadım ve sana katılıyorum. Peki Ezra Miller mı Grant Gustin mi canlandıran olarak ben Grant Gustin'i daha çok seviyorum.
    Bilmem hiç düşünmedim.Flash dizisi rezalet flasha hakaret niteliğinde bunu söyleyebilirim.Öte yandan 2 side iyi oyuncular rol yakışıyor 2sine de.
  • CA superman alır uzatmaya gerek yok
  • hocam beni tanıdınız mı ?
  • hayır hocam o değilim. sinceye en çok rakip giden kişiyim ben
  • silmeye gerek yok hocam. bu seferde hulk fanboylarını tokatlamaya geldim. adamlar ben söyliyene kadar WBH 'yi en güçlü hulk formu sanıyodu ah şu fanboylardan çektiklerimiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskilerdenim

hocam beni tanıdınız mı ?
    Bir aralar benim nickim bg33432 idim sonra Shazam CM yapmıştım hatta uzun zamandır yok gibydim ama aslından bendim hatta siz ben ve Man_of_Steel yani Hope of World cok iyi arkadasdik 1 1-5 ay once hesabımın banı açıldı ama g mail oldugu icin kapatmak istedim sorun yaşıyordum o hesabı kapatma başvurusu yaptim buna gectim sizin aranızdaydım hep ama belli etmedim 😊 Siz beni tanıdınız mı ?
  • hocam o sizmisiniz. sinceyle tanıştırdım desenize sizi. valla çok özlemiştim sizi. bu hesabınızada arkadaşlık isteği yolluyorum
  • quote:

hocam o sizmisiniz. sinceyle tanıştırdım desenize sizi. valla çok özlemiştim sizi. bu hesabınızada arkadaşlık isteği yolluyorum
    Yollayın bende özledim gizli takilmiş gibi oldum
    Bana Gr,ercan ve since gibi fanboyları ve komik yazilarını siz gösterdiniz önceden Hope_Of_World ile de iyi arkadaştik ama sizinle arası bayağı açılmış baksanıza size hakaretler edip duruyordu bende şahit oldum çok değişmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 13 Ağustos 2018; 0:16:47 >
  • ercanla ben bile konuşamadım size sinceyi gösterdim ona çok mutlu oldum anlattığım kadar varmış dimi ?
    hope konusuna gelirsek sıkıntı yok benim için
  • hocam bu arada ghost rıder nickli arkadaşlada konuşurdukta o başka konulara musallat olmuş artık uğramaz buralara
  • eskilerdenim E kullanıcısına yanıt
    Aynen varmiş ya 😅
  • quote:

hocam bu arada ghost rıder nickli arkadaşlada konuşurdukta o başka konulara musallat olmuş artık uğramaz buralara
    Bu forumda mi? Ugrasıyor baska konularla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 13 Ağustos 2018; 0:22:18 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.