Şimdi Ara

Super Street Fighter 4 Trial Taktik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu konunun Ssf4 oynayan herkese yararı olacağını düşünerek açtım.
    Trialını bitirdiğim karakterlerin taktiklerini sizler ile paylaşacağım.Sizde taktik biliyorsanız burada paylaşmanız çok iyi olur.
    Chun-Li:
    10-Zıplayıp hk vururken aşağıya basılı tutun sonra hp vurduğunuzda hemen (m)spinning bird kick yapabilirsiniz.
    11-Bu fazla zorlamaz Tenshokyaku yaparken aşağıya basılı tutun düşerken ex sbk yapabilirsiniz.
    12-10.trialdakinin aynısını yaparsanız Dan duvara doğru savrulacak o arada Kikosho yapabilirsiniz.
    13-Buda fazla zorlamaz Tenkukyaku yaparken sürekli 3k(3 tekme tuşu) sürekli basın sonra Kikosho yapabilirsiniz.
    14-Bu biraz zorlayabilir 13.trialdakinin aynısını yapacaksınız fakat Ex Hyakuretsukyaku yaparken geriye şarj yapın.Sonra Hosenka'yı yapabilirsiniz.
    15-Biraz kasabilir stand mp yaparken geriye basılı tutun sonra kikoken atın hemen ardından şarj yapmaya çalışmadan geri ileri geri ileri tekme yapın.
    16-Çok basit bir trial jump hk ve stand hk yi 3 tekme tuşuna basarak yapabilirsiniz zaten gerisi basit.
    17-Uzun göründüğüne bakmayın su gibi akan bir kombodur çok basit bir şekilde yapabilirsiniz.
    18-Tamamen el hızı gerektiren bir trial çok zor değil en fazla 5 dakika sürer.
    19-Bu en iyi zamanlama gerektiren trialdır sbk yaparken şarjınızı tutun sonra hemen super komboyu yapın.
    20-Çok zor bir haraket değil.Biraz uğraşırsanız yapabilirsiniz.
    21-En zor trial budur (L) Hyakuretsukyaku yaptıktan hemen sonra şarjınızı tutun yerden mk vurur vurmaz super komboyu yapın.
    22-Çok zor gibi görünsede yaparsanız olabilecek bir harakettir.İlk denememde yapmıştım.Sadece H Hazanshu yaparken şarjınızı tutun o kadar.
    23-Çok zor değil hp yaparken şarjınızı tutup ex kikoken atın sonra ex focus atak yapın sonra hemen ileri dash atarak üçlemeyi yapın.Tam yere düşerkende Hosenka'yı yapabilirsiniz.
    24-Hazanshuyu Lk ile yapın fakat dikkat edin eğilip Lk yapacağınız zaman Lk e en fazla 2 kere basınız yoksa aksi taktirde (L) Hyakuretsukyaku yaparsınız ve kombo bozulur.Gerisi kolay zaten

Merak ettiğiniz trialları yazarsanız size yardımcı olabilirim.Devamı gelecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocacola10 -- 12 Ekim 2011; 19:31:42 >

• ben su an 4 tane adamı bitirdim sırayla gidiyom ken.. ryu . chunli . honda.. bunllar bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cahit_99 -- 12 Ekim 2011; 20:15:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahit_99

ben su an 3 tane adamı bitirdim sırayla gidiyom ken.. ryu .. honda.. bunllar bitti

Honda'yı nasıl becerdin
  • valla ole bolee yaptım ama biraz uraştırdı bu arada chun liyi de yapmışım
  • Ben honda vega fei long sakura ve gen hariç hepsini bilitrdim.Yardım amaçlı açtım konuyu kafana takılan varsa sor bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocacola10 -- 12 Ekim 2011; 20:20:45 >
  • hondanın hangisini yapamadın
  • 17 18 19 21 22 24
  • ooo en sakaatları duruyo

yumruk sora seri yumruk cıkartmak için arada diyer yumruga da basman lazım gec kalıyo hite girmiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cahit_99 -- 12 Ekim 2011; 20:54:55 >
  • blanka ++zangief bitti
  • benim merak ettigimde bunları yaparken fight stick mi yoksa dualshock mu kullanıyorsunuz?
  • Şarjlı karakterlerde stick normal karakterlerde dpad kullanıyorum.
  • ilk sıra bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: os_izmir

benim merak ettigimde bunları yaparken fight stick mi yoksa dualshock mu kullanıyorsunuz?

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidfrost

quote:

benim merak ettigimde bunları yaparken fight stick mi yoksa dualshock mu kullanıyorsunuz?

+1

Şarjlı karakterlerde stick normal karakterlerde dpad kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocacola10

Ben honda vega fei long sakura ve gen hariç hepsini bilitrdim.Yardım amaçlı açtım konuyu kafana takılan varsa sor bana

az once vegayı yaptım sen nasıl yapamadın 23 biraz urastırdı o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahit_99

quote:

Orijinalden alıntı: cocacola10

Ben honda vega fei long sakura ve gen hariç hepsini bilitrdim.Yardım amaçlı açtım konuyu kafana takılan varsa sor bana

az once vegayı yaptım sen nasıl yapamadın 23 biraz urastırdı o kadar

aslında yaparımda uğraşmadım 4 punch olanını çok sıktı beni bu arada sakura ve Gen'de 1 tane kaldı sadece
  • multide oynarken herhalde sizle hiç karşı karşıya gelmemek lazım,yenme şansımız hiç yok gibi çünki ben bunları ssfarcade demoda(maalesef ssf4 henuz alamadım)denedim sadece ve sadece 1 yada 2 tanesini onlarda en kolay olanları yapabiliyorum.belki ssf arcade demodakiler zor olabilir ayrıca adı geçmişken belirtmedende konuyu kapatmayayım,ssf arcade berbat!!!
    bu hareketleri yaparken pad olayını anladım ama stick derken ps3 controller uzerındekı L3 e denk gelen joysticklemi yoksa bu tarz oyunlar için üretilmiş olan fightstick(ssf ve mk fightstcik yada hori mesela)adlı farklı controller ilemi yapıyorsunuz,o kısımı asıl merak ediyorum.
  • quote:

multide oynarken herhalde sizle hiç karşı karşıya gelmemek lazım,yenme şansımız hiç yok gibi çünki ben bunları ssfarcade demoda(maalesef ssf4 henuz alamadım)denedim sadece ve sadece 1 yada 2 tanesini onlarda en kolay olanları yapabiliyorum.belki ssf arcade demodakiler zor olabilir ayrıca adı geçmişken belirtmedende konuyu kapatmayayım,ssf arcade berbat!!!
    bu hareketleri yaparken pad olayını anladım ama stick derken controller uzerındekı L3 e denk gelen joysticklemi yoksa bu tarz oyunlar için üretilmiş olan fightstick(ssf ve mk fightstcik yada hori mesela)adlı farklı controller ilemi yapıyorsunuz,o kısımı asıl merak ediyorum.

Pad Ps3 koludur fightstick ise senin dediğin horinin ürettiği makinedir.
    Bu arada beni yenen çok kişi var yenme konusunda şüpheniz olmasın ama Gouken seçersem garanti veremem

• Bu tarz oyunları seviyorum mk ve ssf gercekten cok begendığım tarz oyunlar,bu oyunlarda gercekten iddialı olmak istiyorum.Mk demoda biraz calısmayla subzeroda basarılı sayılırım.Demonun expert zorlugunda karsımdakılerı rahat yenıyorum.Şimdi ssf da(gercekten cok ozel bır oyun,ılk cıktıgı zaman xbox360da oynamıstım adı gibi süper) basarılı olmak ıstıyorum.Her2 dovus oyunuda elıme gecerse herhalde yenılerı cıkmadan asla satmayacagım.Ps3 pad ile daha once mk yada ssf oynadıgımda berbattım,kendımden nefret edıyordum.Sırf bu tarz oyunlar için kontorland fightstick aldım(biraz sert ve kotu bir stick)mk demoda cok yardımı oldu nerdeyse bır cok komboyu yapabılıyorum,eğer oyunda gercekten cok yardımı oluyorsa para ayarlayıp daha guzel kaliteli olanlardan alacagım dıye ucuzundan başlamıştım.O yuzden ısrarla fightstickmi yoksa pad mi diye sordum.
  • quote:

Bu tarz oyunları seviyorum mk ve ssf gercekten cok begendığım tarz oyunlar,bu oyunlarda gercekten iddialı olmak istiyorum.Mk demoda biraz calısmayla subzeroda basarılı sayılırım.Demonun expert zorlugunda karsımdakılerı rahat yenıyorum.Şimdi ssf da(gercekten cok ozel bır oyun,ılk cıktıgı zaman xbox360da oynamıstım adı gibi süper) basarılı olmak ıstıyorum.Her2 dovus oyunuda elıme gecerse herhalde yenılerı cıkmadan asla satmayacagım. pad ile daha once mk yada ssf oynadıgımda berbattım,kendımden nefret edıyordum.Sırf bu tarz oyunlar için kontorland fightstick aldım(biraz sert ve kotu bir stick)mk demoda cok yardımı oldu nerdeyse bır cok komboyu yapabılıyorum,eğer oyunda gercekten cok yardımı oluyorsa para ayarlayıp daha guzel kaliteli olanlardan alacagım dıye ucuzundan başlamıştım.O yuzden ısrarla fightstickmi yoksa pad mi diye sordum.

Şahsen söylüyorum ben iki oyundada profesyonelim Mortal Kombat'da stick çok kasar seni ama eğer alışırsan rahat oynarsın fakat ben bi türlü alışamadım Mk'yı kol ile oynuyorum.Fakat Sf ve Tekken'i fightstick ile döktürüyorum istersen bir kere maç yapalım sana bi performans gösteriyim her iki aletdede.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.