Şimdi Ara

Super Mario Bros. filmi Netflix’e geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Super Mario Bros. filmi Netflix’e geliyor
    1.3 milyar doları geçen hasılatı ile sinema tarihinin en çok izlenen animasyon filmi ve en çok izlenen 20 yapımından biri olmayı başaran Super Mario Bros. filmine gidemeyenlere müjde. Yapım Netflix’e geliyor.

Bekleyiş bitiyor

Ağustos ayından bu yana Peacock platformuna özel bir şekilde erişime açılan Super Mario Bros. Movie, 3 Aralık itibariyle Netflix platformundan da izlenebilecek. Böylece Peacock servisi olmayanlar veya bölge dışında bulunanlar için önemli bir fırsat sunulacak.

Ayrıca Bkz.Cem Yılmaz’ın yeni filmi Do Not Disturb, Netflix’te yayında

Hem en çok izlenen animasyon hem de video oyun uyarlaması olan Super Mario Bros. Movie bu yılın da en çok izlenen ikinci filmi olmuştu. Nintendo henüz ikinci film için bir ipucu vermedi ancak Zelda için bir film duyurusu yapılmıştı.

Kaynak:https://www.engadget.com/the-super-mario-bros-movie-is-coming-to-netflix-on-december-3-194407138.html

• daha önce izledim, tam bir hayal kırıklığı.

• ÇÖP

Başrol paşamız zahmet edip, ağzını 2 gevdirip şive yapmaya bile zahmet etmemiş.

Halk kendini seviyor diye adam zahmet edip kendini 1 gıdım dahi geliştirmiyor; tam bizim oyuncuların beceriksizlik seviyesinde

• Nintendo bunun hatrına yeni oyun serilerine başlar, artık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gerçekten çok beğendim.. oyundan filme entegre etmek gerçekten çok zordur ama bunu başaran ender filmlerden tavsiye ederim..

• İki saniye bile nefes almaya, duraklamaya imkân vermeden molasız bir aksiyon ve hareketlilik tufanı bir filmdi. Beğenmedim. Böyle aksiyonun hiç durmadığı animasyon filmleri (Madagaskar 3, Köfte Yağmuru 2 gibi filmler de böyle) artık izlerken yoruyor, izlerken aksiyondan sıkıyor insanı. Üstelik akılda kalıcı da olmuyorlar. Bu film de böyle maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YakopsObiWan kullanıcısına yanıt

Super Mario Bros. Wonder geçen ay çıktı bile. Super Mario Bros. filmi Netflix’e geliyor 

• Gelsin hemen izleyelim 😁

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ne Mario'ymuş ya,

Bir tek ben sevmiyorum herhalde bu karakteri.

• Aşırı iyi fikir yorumlardaki sonic fanlarını umursamayın

• Merhabalar türkiyede ki Netflixe gelmedimi acaba dün bakmıştım yok mario netflixde bilgisi olan var ise yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

• Galiba Türkiye de yayınlanmayacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.