Şimdi Ara

Süper Lig Marka Değeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ligimizin marka değeri son 5-6 yıldır istikrarlı bir şekilde geriye doğru gidiyor. Hal böyle olunca da kulüplere ödenen naklen yayın gelirleri de düşüyor. Bildiğiniz gibi kulüplerin ana gelir kaynağı naklen yayın ihalesi ve bu gelir kulüplerin gelirlerinin %80'ini oluşturuyor. Bu sene yapılamayan ihale ise belki de en kritik ihalelerden biri. Eğer bein ile devam edilmezse kulüplerin yayın gelirleri neredeyse yarı yarıya azalacak ve iflas noktasına gelecekler. O yüzden TFF'nin saçma projelere vakit harcamak yerine ihalede kim en yüksek teklifi verediyse ona ihaleyi vermesi gerekiyor. Aksi takdirde zaten çok zor durumda olan anadolu kulüplerinin işi iyice zora girecektir.

• Mine Güçlü6 kullanıcısına yanıt
    Batsın anadolu kulüpleri. Spora gram faydaları yok. Bedava para kazanıyorlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Süper lig 4 büyükler dışında keyif vermiyo objektif olarak bakılırsa

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • stressarN S kullanıcısına yanıt

Valla sizi bilmiyorum da bana bizim lig acayip keyifli geliyor ya. Tamam hiçbir şekilde normal değiliz bu oyunda eyvallah katılıyorum size ama atıyorum rize-alanya, konya-kayseri vs herhangi bir maç varken ne pldeki sıradan bir maç ne italyadaki sıradan bir maç bana keyif veriyo. bazen futbolun doğallığını arıyor insan.

• Younes Belhanda kullanıcısına yanıt
    Ben bizim ligi küçük görmüyorum sadece keyif vermiyor diyorum. Mesela daha demin Chelsea-Arsenal maçı vardı o maçın keyfini Rize-Alanya maçı veremez. İzlediği şeyden zevk almalı insan 😂🤣

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • stressarN S kullanıcısına yanıt

sıradan bir maç dedim reis zaten. hani soton leeds olur brighton zart zurt olur bunlar. hani sürekli övüyolar ya şöyle oynuyolar press kondisyon falan filan emre özcan ve tayfası onlardan %5000 daha keyifli valla kimse kusura bakmasın :D

• sadece son 2 gün yaşananlardan dolayı şu lige yırtık 5 dolardan fazlasını vermek haramdır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.