Şimdi Ara

Süper Hızlı VDSL Modem: TP-Link Archer VR2800 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
6.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam simdi daha net anladim. Modem arayuzden anlayamiyorum son firmware mi diye.

https://www.tp-link.com/tr/support/download/archer-vr2800/#Firmware

Burdan son surume guncelleyin. Zaten guncellediyseniz sizde bu tarz bir hata veriordur. Bnm alttaki posta bakabilirsiniz bendede dns hatasi veriyordu.

support.tr@tp-link.com

Adresine aciklayici bir mail attim ayni gun bana beta bir firmware gonderdiler. Sizi de bu sekilde cozulebilir hocam. Iadeye gerek yok ben cok memnunum.

Benim modem sayfasi ekran gorungusune dikkat edersen arka planda yazilar var “confidential, only for test” yazilari var. beta yani. Ama sorunumu cozdu. Cok memnunum. Yine ekran gorungumden anlayabilirsin, wifi 2 cubuk cekiyor ipad te, evin kose odasi dayim ama 5ghz de inan 1mbit bile kaybetmiyorum hz testinde :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• yeskici Y kullanıcısına yanıt
    İade etmek bende istemezdim ama 100 mbps destekleyen modem alt yapım uygun olmasına rağmen eski modemin gerisinde kalması beni şaşırttı. Sizin sorununuzun çözülmesi çok güzel ama bu güncelleme ile hal olabilecek bir durum mu bilmiyorum. Bu arada tp link in sitesinde bulunan son güncellemeyi yükledim sorun devam ediyor. Güncelleme notlarında güvenlik açığını kapatmak için yazıyor zaten farklı bir çözümü bulunmuyor son güncellemede.
  • Iyi günler herkese dsl ac68u bayadir kullanıyordum garanti den değişim veya iade verdi vr2800 alsam pişman olurmuyum
    Başka piyasada tavsiye edebileceğiniz modem varmi güncel teknolojileri destekleyen vr2100 var 35b destekleyen türkiyede çıkar mı yada keenetic alsam ax58u router alsam daha mi iyi olur

• Nacik N kullanıcısına yanıt
    VR2800 alınca niye pişman olasın piyasadaki en iyi modemler arasında, başka tavsiye edebileceğim modem yine TP Link olur Asus uzun zamandır kullandım bazen çok sorun çıkardı bazen ise stabil çalıştı ama Asus genel olarak sorunlu cihazlar şansın varsa stabil olanı denk gelebilir bunu bilemeyiz. Vatan bilgisayarda çalışan arkadaşım modem alanların çoğu Asus tan şikayetçi ama Tp link ile şikayet veya geri getiren olmadı diyor. Vr2800 gayet stabil çalışıyor wi fi hızında kayıpsız aktarabilen bir cihaz bir sorun çıkaracağını sanmam. Hangi İnternet sağlayıcısını kullanıyorsunuz ?
  • Merhaba hocam yardımınız gerekli siz hangisini tercih ederdiniz acaba ?
    Asus DSL AC88U mu almalıyım yoksa TP-Link VR2800 mü almalıyım hocam yardım ederseniz sevivirim.
  • Nacik N kullanıcısına yanıt
    Keenetic al bence ben kullanıyorum süper bir ürün kendilerine ait KeeneticOS işlerim sistemi var cihazlar inanılmaz stabil çalışıyor alan kullanan bende dahil herkes çok memnun.

• Türk net in vmg8623 aldim 300 liraya gigabit portlar mu mimo 35b var diye tercih ettim ama kurcalayacak bisey yok olmazssa router alacağım keenetic yada ax wifi 6

• Ac88u ya asus desteği kesti avrupada iade ediyorlar birçok özelliği calismiyor

• Anladım hocam demekki VR2800 Daha mantıklı görünüyor :)
  • w0lker16 W kullanıcısına yanıt
    Alt Yapınızın vdsl mi adsl mi ?
  • Kara532 K kullanıcısına yanıt
    VDSL 50Mbit hocam
  • w0lker16 W kullanıcısına yanıt
    Asus yerine tabiki Tp Link öneririm daha stabil ve arıza vermeyen cihazlar.
  • Kara532 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :)
  • Arkadaşlar bende Asus DSL-AC88U mağduruyum
    Zyxel Armor Z2 mi yoksa TP-Link Archer VR2800 mi hangisi alınabilir yada farklı bir vdsl modem tavsiyeniz olur mu?
  • TP-Link Archer VR2800 kullananlar modem nasıl stabil mi yoksa kopmalar hala oluyor mu?
  • ahmeta A kullanıcısına yanıt
    Şimdi bir ofiste kullanırken farklı bir ofise nakil oldu. Ve kopmalar var. Testlerim esnasında upload / speedtestte sorun oluyor. Modemi ayarlari başa döndürdü m nafile. Yalnız ilginç bir durum . İnternet kopuyor. Fakat sayfadaki animasyonda upload 14mbps civarlarında kendi kendine devam ediyor 1-2 dakika içinde duruyor ve normale dönüyor. Takılı kalıyor modem. Başım belada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gprs78

Şimdi bir ofiste kullanırken farklı bir ofise nakil oldu. Ve kopmalar var. Testlerim esnasında upload / speedtestte sorun oluyor. Modemi ayarlari başa döndürdü m nafile. Yalnız ilginç bir durum . İnternet kopuyor. Fakat sayfadaki animasyonda upload 14mbps civarlarında kendi kendine devam ediyor 1-2 dakika içinde duruyor ve normale dönüyor. Takılı kalıyor modem. Başım belada.

Cihazınızın yazılımı güncel mi?Haziran ayında güncelleme gelmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F7C68C32 -- 25 Ekim 2020; 20:51:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar güncel sıkıntısız bir firmware dosyası elinde olan varmı bu cihazın.

Çok sıkıntılı bir cihaz tavsiye etmiyorum firmada kullanıyoruz günde kaç kere aç kapa yaparak düzelttiğimi unuttum artık.

• Merhabalar,

Yaklaşık iki sene önce VR2800'de kopma sorunları yaşıyordum.

Normal kullanımda sıkıntı yoktu ama biri upload'a başladığında (örnek wetransfer) diğer bilgisayarlarda internet neredeyse sıfıra iniyordu.

Buradaki @TP-Link Türkiye hesabı bana bir firmware gönderdi ve sorunum çözüldü.

Bir kaç gün önce modemin arayüzünden güncelleme kontrolü yaptım; güncel bir firmware buldu ve güncellemeyi yaptım.

Güncelleme sonrası iki yıl önceki sorun tekrar başladı.

Yine birisi upload'a başladığında (örnek wetransfer) diğer bilgisayarlarda internet neredeyse sıfıra iniyordu.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Cihaz Bilgisi:

Yazılım Sürümü: 0.7.0 0.9.1 v006c.0 Build 210313 Rel.74106n

Donanım Sürümü: Archer VR2800 v1 00000000

• Daha önce beta firmware yükleyince kopma sorunu düzelmişti. Dün itibariyle yeniden başladı. Bu sorunu yaşayan, düzeltebilen var mı ?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.