Şimdi Ara

SUNNY AT-14200 HD (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
15.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, yardımlarınıza ihtiyacım var. uydu olayına çok yabancıyım. elimde 14200 modeli var. kutudan çıktığında hd kanallardan sadece trt hd kurulu haldeydi. arama yaptırdım ama ahaber, atv, kanald, star'ın hd lerini bulmuyor bile. turksat'ın sitesinden frekansları buldum, eğer yanlış anlamıyorsam bunlar turksatta ve şifresiz yayın yapıyorlar. biraz kurcaladım ama uydu alıcıya hakim olmadığım için frekans giremedim. bu 14200 modeline nasıl frekans gireceğimi ayrıntılı anlatabilecek arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desire907

arkadaşlar merhaba, yardımlarınıza ihtiyacım var. uydu olayına çok yabancıyım. elimde 14200 modeli var. kutudan çıktığında hd kanallardan sadece trt hd kurulu haldeydi. arama yaptırdım ama ahaber, atv, kanald, star'ın hd lerini bulmuyor bile. turksat'ın sitesinden frekansları buldum, eğer yanlış anlamıyorsam bunlar turksatta ve şifresiz yayın yapıyorlar. biraz kurcaladım ama uydu alıcıya hakim olmadığım için frekans giremedim. bu 14200 modeline nasıl frekans gireceğimi ayrıntılı anlatabilecek arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

menüden kuruluma girin gelen ekrandan detaylı kurulumu seçip ok tuşuna bas
    gelen ekrandan istediğin uyduyu işaretle
    info İ tuşuna bas
    arama modu gelecek oradan transponder aramayı seç
    karşına tp lerin olduğu bölüm gelince yeşil tuşa bas ve istediğin tp yi ekle

• quote:

Orijinalden alıntı: ESES li

quote:

Orijinalden alıntı: desire907

arkadaşlar merhaba, yardımlarınıza ihtiyacım var. uydu olayına çok yabancıyım. elimde 14200 modeli var. kutudan çıktığında hd kanallardan sadece trt hd kurulu haldeydi. arama yaptırdım ama ahaber, atv, kanald, star'ın hd lerini bulmuyor bile. turksat'ın sitesinden frekansları buldum, eğer yanlış anlamıyorsam bunlar turksatta ve şifresiz yayın yapıyorlar. biraz kurcaladım ama uydu alıcıya hakim olmadığım için frekans giremedim. bu 14200 modeline nasıl frekans gireceğimi ayrıntılı anlatabilecek arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

menüden kuruluma girin gelen ekrandan detaylı kurulumu seçip ok tuşuna bas
    gelen ekrandan istediğin uyduyu işaretle
    info İ tuşuna bas
    arama modu gelecek oradan transponder aramayı seç
    karşına tp lerin olduğu bölüm gelince yeşil tuşa bas ve istediğin tp yi ekle

teşekkürler..

• 14200-14100 için yeni yazılım güncellemesi çıkmış az önce cihaz otomatik olarak yükledi
  • Sunny AT-14200'ü 1 gün kullandım iade ettim.HD kanallar sanki elle düzeltilmiş gibi.SD kanallar tam bir felaket.Çamur gibi.
    USB belleğe kayıt yaparken takılmalar oluyor.En önemlisi SD kanallar 6 yıllık Next YE-2005 CIS'dan bile kötü...
    Önceden D-smart pace ile HD kanal seyretmiştim,çok kaliteliydi ama D-smart'ı iade edince gitti tabiki...
  • selamlar arkadaşlar..

bugün sunny at-14200 aldım. cihazın sd-hd görüntü kalitesi yeterli bence, şu an için memnunum,
    fakat cihazın timeshift özelliğini kullanmak istediğimde sadece izlediğim kanalı timeshift yapıyor.
    kanal değiştiremiyorum.değiştirmeye çalıştığımda çalmayı durdurmak istiyormusunuz diye soruyor. hayır dediğimde timeshift açık fakat kanal değişmiyor.
    evet dediğimde ise timeshift kapanıyor.
    cihazı ilk taktığımda güncelleme var uyarısı vermişti. güncellemeyi yaptım.
    cihaz sorunsuz çalışıyor fakat timeshift özelliğini her kanal için tekrar açmam gerekiyor.
    bunun bir çözümü yokmu? kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum..
    saygılar…
  • Arkadaşlar bu cihazdan almak üzereyim, son anda kararımı değiştirtebilecek bir tavsiyeniz varsa bekliyorum.

Bu fiyat aralıklarında başka bir ürün öneriniz varsa onada açığım.

Şimdiden çok teşekkürler kardeşlerim.
  • arkadaşlar bu cihazdan geçen hafta aldım.. vestel slim towers 5.1 ses sistemi nasıl bağlayabilirim bir sürü yol denedim bir türlü ses sisteminden tv izlerken ses alamıyorum.. dvd ye bağlayabiliyorum ses sistemini nasıl ses alırım acaba :D
  • Arkadaşlar üç hafta önce bende sunny at14200 modelini aldım. son zamanlarda ekranda şunu farkettim menü deyken ekranın alt ve üst tarafında titremeler bulunuyor ve bu benim arayüzdeyken çok dikkattimi çekiyor ayrıca menüden çıktığımda tv seyrederken ntv nin alt yazısını takip ettim titreme buradada sürüyor ama arayüz menüsünü açtığımda daha belirgin. Acaba bunun nedeni nedir?

Eski tip tüplü televizyon kulanıyorum 55 Ekran beko x550
    Scart to Scart kullanıyorum (Philips SWV3602S/10 scart almayı düşünüyorum)

RGB modunda, ignore'de, scart seçili

Yardım ve görüşlerinizi bekliyorum...
  • bu uyduyla idman tv izleyen varsa bilgilendirsin bir zahmet..
  • 14500 Modeli çıkmış. fiyatları da birbirine yakın. ikisi de 160-190 tl. arası acaba ne fark var? 14500 daha mı iyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRE ALTINOK

14500 Modeli çıkmış. fiyatları da birbirine yakın. ikisi de 160-190 tl. arası acaba ne fark var? 14500 daha mı iyi?

14200 daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayee

quote:

Orijinalden alıntı: EMRE ALTINOK

14500 Modeli çıkmış. fiyatları da birbirine yakın. ikisi de 160-190 tl. arası acaba ne fark var? 14500 daha mı iyi?

14200 daha iyi

4a da kanal bulamıyorum her şeyi eksiksiz yapmamam ragmen genel bir sorun var mı bu cihazda?
  • 14100 de aynı idi tüm kanalları sil Tp ekle dedim ve 11844malum frekansı gir arat hepsi çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakuş1

14100 de aynı idi tüm kanalları sil Tp ekle dedim ve 11844malum frekansı gir arat hepsi çıkar

bu sinyal iptal oldu diye biliyorum, şimdi 12380 27500 kullanılıyor ama bunu da denedim buda olmadı, zaten şuan bu frakansta sinyal görünmüyor ? siz ne zaman yapmıştınız?
  • Evet sitesinde de böyle yazıyor tüm kanalları silince bulması lazım..
    Ben 4a geçildigin de yapmıştım şu anda 14700 var onuda aynı yapmıştım sorunsuz 14100 çok sorun oldu sattım
    Mobil girdim için pek bakamıyorum bende next 5000hd aldım yeni o öyle oldu yapamadım ne yapSam bulamıyorum .sitesinden hazır kanal listesi yükledim sıralı on numara oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.