Şimdi Ara

Sunny 32' WİFİ Android Smart Led TV 849 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
2.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hepsiburada.comda Sunny 32" WİFİ Android Smart Led TV 849 TL

Kafamda birkaç soru işareti var görüntü kalitesi açıklamada yok ve Üründe Tuner bulunmamaktadır yazıyor açıklamada bu ne anlama geliyo?

Ürünü kullanan varsa memnunlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tuner yok demek; uydu anteninden gelen kabloyu direk TV'ye takarak uydu yayını izleyemezsin demek. Ama HDMI üzerinden harici uydu cihazı bağlayarak tv izleyebilirsin demek.
  • hotellerde kullanılmak için üretilmiş seri...
  • metulen kullanıcısına yanıt
    Tv tuner karasal yayın içindir uydu ile alakası yok

• konu açıp niye link vermiyorsunuz anlamıyorum. ama bahsettiğiniz ürün aşağıdaki ise bunda tuner var diye yazmışlar

http://www.hepsiburada.com/sunny-32-wifi-android-smart-tv-led-pm-evsunny32truvasmrt
  • extinct kullanıcısına yanıt
    TV Tuner vs olmayan TV'ler TRT bandrolünden muaf oluyor ya da daha düşük vergilendiriliyor. TV Tuner olmayınca da hem karasal hem de LNB girişi olmuyor. Yoksa bu devirde karasal yayın mı kaldı millet alıp ta anten taksın.
  • Cihazın çözünürlüğü kaç, ben açıklamalarda göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metulen

TV Tuner vs olmayan TV'ler TRT bandrolünden muaf oluyor ya da daha düşük vergilendiriliyor. TV Tuner olmayınca da hem karasal hem de LNB girişi olmuyor. Yoksa bu devirde karasal yayın mı kaldı millet alıp ta anten taksın.

Artık onu da kaldırdı hökümet.Olsa da olmasa da vergiyi alıyor.Aynı durumu telefonlar içinde yaptı.
  • SMART demisler, ama pek de akilli bi tarafi yok bunun. 30 dolarlik android boxlar bile 16 G storage 2 G RAM ve hayvani islemciler ile geliyor. smart istiyorsaniz gearbest veya banggood uzerinden boyle bir kutu alip smart olmayan bir cihaz tercih etmek cok daha mantikli. o smart bedavadan gelmiyor sonucta, fiyatina ekliyorlar.
  • heroesx kullanıcısına yanıt
    TRT Katılımı, ÖTV, KDV, MTV Güncellemesi, Fatura İlave Bedelleri, Gümrük Vergileri, Vergi Dilimi Kesintileri, Akaryakıt ÖTV Güncellemeleri, Tekel Ürünleri ÖTV Güncellemeleri. Vay be sayarken yoruldum. Ülke olarak vermekten yorulmadık.

Birileri de çıkıp yıllık 60tl vatandaşlık bedeli alınacak diye yaygara koparıyor. Ya bırakın alsınlar belki bu ülkenin vatandaşı olduğumuz hatırlanır da bazı haklardan yararlanıp indirimlerden faydalanırız.
  • smart.ı beş para etmez, wifi.sinide kullanamazsın.
    ekran ve görüntü kalitesi tatminkar.
    ihtiyacına binaen düşünerek almalısın.
    samrt felan bekliyosan yaklaşma, Axen-Sunny ürünlerini kullanan biri olarak tavsiyem bu yönde.
    görüntüsü felan güzel sesi bazen cızırtlı cıkabiliyor.
  • 512 mb Ram, 1 gb Hafıza
  • kipalarda Lg serisinin bir kacini 32 inc olan 1100 e kadar gormustum 200 250 daha koyup.alinabilir goruntu kalitesi 10 a.katlar bunlari.

• metulen kullanıcısına yanıt
    Tv tuner sadece karasal yayın içindir.

Lnb çanak üzerindeki cihazın adı. Uydu bağlayabilmeniz için uydu alıcısı olması lazım dahili yada harici.

Herhangi bir tv girişi yok ise monitördür ve trt soygunundan muaftır.

• ben normal LCD alıp aliexpress ten
    100 TL. android tc box alınması taraftarıyım..

2GB ve Android 6.0
  • zengier Z kullanıcısına yanıt
    hocam önerebileceğin bir cihaz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapX

hocam önerebileceğin bir cihaz var mı ?

S905X islemcili , 2GB ram ve 16 ROM lu fansiz herhangibir box olabilir. su siralar kampanyalar yok, ancak kampanya donemlerinde 35$ a kadar satiyorlar. yil basina dogru indirimler olacaktir. gearbest ve bangood u takip ederseniz muhakkak yakalarsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.