Şimdi Ara

sunbred (gurkan) hakkında şikayet... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SuSe: olaydan benimde haberim var, kesinlikle haksız oldugunu biliyorum, bu konuyu daha fazla uzatma aksi taktirde haksız taraf sen olacaksın ve BU GUNDEN ITIBAREN TICARET HAYATIN + BU SITEDE BARINMAN BILE SOZ KONUSU OLMAYACAKTIR DIYE DUSUNUYORUM.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Helper</i>
    <br />SuSe: Allah belanı versin senin, terbiyesiz, saygısız ve üc kagıtcı, hem suclu hem güclü insan! Allah senin belanı versin!!
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Helper agızını topla adam ol..! 55 milyonluk adamsın otur oturdugun yerde..!
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by eeemre</i>
    <br />SuSe: olaydan benimde haberim var, kesinlikle haksız oldugunu biliyorum, bu konuyu daha fazla uzatma aksi taktirde haksız taraf sen olacaksın ve BU GUNDEN ITIBAREN TICARET HAYATIN + BU SITEDE BARINMAN BILE SOZ KONUSU OLMAYACAKTIR DIYE DUSUNUYORUM.

Sen kimsim olum buna senmi karar veriyorsun..! Ben burda ticaret için değilim alıp-satıp para kazanmıyorum ihityacım olanı alıyorum..olmayanı satıyorum ezik insan..!
  • @SuSe
    Aynisinin sana yapilmis olmasi onun dogru oldugu anlamina gelmez... Yaptigi ayip... Belki mericg'nin onemli bi isi vardi ve iptal edip mali satmak icin bulusma noktasina gitti, bunlari da dusunun... Boyle sacmasapir isleri mesru gostermeye calismayin... Kimse sunbredin kafasina silah dayamadi o teklifi verip anlasirken... Once fiyatlara bakip ondan sonra teklif yapmaliydi , ilk hatasi bu ... Ikincisi de son ana kadar bekleyip tam bulusma satinde mesaj atip "vazgectim" demesidir... O saate kadar akli neredeydi?.. Akilsiz basin cezasini ayaklar ceker diye bi atasozu vardir bu tip durumlar icin soylenmis... <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by SuSe</i>
    <br />heavy@ > ben agzımdan 50 milyonluk mal a yanlışlıkla 60 milyon vereyim desem tükürdüğümü yalamam 60 milyonu verirdim... verirdin mış lar miş lerle uğraşmayın..
    Bu sozunden anladigima gore guvenilirlik , sozunun eri olma pek onemli degil sana gore... Ayrica kargoya verilirse is degisirdi demissin... Kargoya verilmesiyle mericg'nin zamanini calmanin, bosu bosuna onun oraya gitmesinden sonra msg atmanin farkini soylermisin bana?.. Yapmayin allahaskina ya... [dry]

• eeemre +1 sagol dostum. SuSe: senin gibi sahtekar insanların bu sitede işi yok. önce kendini düzelt suclu güclü ayagı yapma, sonra cumhur ünalları şikayet et. O 55 milyon senin gözüne dizine dursun inşallah.
  • Yaa dostum burası forum benim fikirlerim bunlar senin fikirlerin bunlar olabbilir..ticaret anlayışlarımız farklıdır...herkes fikrini söyler...! ister hoşuna gider ister gitmez..! bu seni veya başakalrını bağlamaz sen nasıl buraya yazabiliyortsan bende yazdım konuyu uzatamayın Lassstik gibi..!
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Helper</i>
    <br />eeemre +1 sagol dostum. SuSe: senin gibi sahtekar insanların bu sitede işi yok. önce kendini düzelt suclu güclü ayagı yapma, sonra cumhur ünalları şikayet et. O 55 milyon senin gözüne dizine dursun inşallah.

Arkadaşım sunbred napmış dolandırmışmı hayır düzenbazlık mı hayır..üçkağıtçılıkmmkı hayır...kalkıp böyle adamları teşhir edeceğinize cumhur_unal gibi tipleri teşhir edin ben 450 milyon dolandırıldıktan sonra bana gelen msj ları yazdırma buraya nickleri tek tek nerdeydi aklınız sizin...neden ben forum actıktan sonra dokuldunuz ben gittim buldum adamı aldım parayı fazlasıyla...ve ayrıca sarin de aldı onun haricinde dolandırılanların hiç biri alamadı..benim haricimde dolandırılan 20 kişi nerdeydi...bakıyorumda hiç biri yediği kazık için forum açmamış ama 50 milyonluk cd-rom için forum açmışsınız...!

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mericg</i>
    <br />. bu arkadaşı huzurlarınızda kınamak istiyorum.umarım bu mesajım bu arkadaşla alışveriş yapacaklara da referans olur.saygılarımla.

Ayrıca nerde biliyorsunki referans veriyorsun herkese aynı davranacagını insanı karalıyorsun..bu ona ders olmuştur..bundan sonra iyice araştırıp almaya karar verecektir..şimdi sen referans verdin diye bu adam bir şey alınıp satılmayacakmı..sen kimsim TSEK mi.?
  • Benim ticaret anlayisim guvenilirlik, durustluk, sozunun eri olma ustune kurulu... Dogru olan da budur... Ben sadece seni uyarma manasinda soyledim, hakaret manasinda degil... Ayrica bu dusunceler baskalarini baglar cunku senden benden alisveris yapacak olan onlar, ya da sana , bana mal satacak olan onlar... Sunu da ekliyim su topic altinda yazdiklarindan sonra bircok kisinin seninle alisveris yaparken "acaba?" diyecegini dusunuyorum... Ben uyarayim da gerisi sana kalmis artik... [dry]
  • <b>DIKKAT DIKKAT, SUSE DULANDIRICIDIR. BU SAHISLA OLAN ALISVERISLERINIZDE LUTFEN DIKKATLI OLUN DOSTLARIM</b>

SuSe nickli sahtekar benden board almisti, flopy kablosu bende olmasına ragmen, onların flopy kablolarının olmadıgını duymus ve hesabıma göndermis oldugu eftyi iptal etmisti bir ay kadar önce... benim kendisinde telefon numaram oldugu halde tesadüfen kargoyu göndermeden bir internete baglanayım istedim, girdim ki Pm atmıs. sert bir üslüpla, bunun "flopy kablosu yokmus ben parayi geri cektim" kardesim sen ne biliyorsun flopy kablosunun olmadıgını, ya ara bana sor, yada ara vazgectim de tez vakit. ben belki para durumumu ve programımı sana satacagım boarda göre ayarlamıstım. ha sahtekar insan! ben bu güne kadar bu konuyu hic bir yerde acmadım, dile getirmedim ama sen kendin beni zorladın. yazıklar olsun senin gibi insana, demekkki sana güvenip paraya bakmadan boardı göndermis olsaydım, parayı cekmis olacaktın ve beni 55 milyon tl dolandırmıs olacaktın. Bence asıl amacında buydu. <b>SuSe DOLANDIRICIDIR ARKADASLAR.</b>

<br /><b>DIKKAT DIKKAT, SUSE DULANDIRICIDIR. BU SAHISLA OLAN ALISVERISLERINIZDE LUTFEN DIKKATLI OLUN DOSTLARIM</b>

SuSe nickli sahtekar benden board almisti, flopy kablosu bende olmasına ragmen, onların flopy kablolarının olmadıgını duymus ve hesabıma göndermis oldugu eftyi iptal etmisti bir ay kadar önce... benim kendisinde telefon numaram oldugu halde tesadüfen kargoyu göndermeden bir internete baglanayım istedim, girdim ki Pm atmıs. sert bir üslüpla, bunun "flopy kablosu yokmus ben parayi geri cektim" kardesim sen ne biliyorsun flopy kablosunun olmadıgını, ya ara bana sor, yada ara vazgectim de tez vakit. ben belki para durumumu ve programımı sana satacagım boarda göre ayarlamıstım. ha sahtekar insan! ben bu güne kadar bu konuyu hic bir yerde acmadım, dile getirmedim ama sen kendin beni zorladın. yazıklar olsun senin gibi insana, demekkki sana güvenip paraya bakmadan boardı göndermis olsaydım, parayı cekmis olacaktın ve beni 55 milyon tl dolandırmıs olacaktın. Bence asıl amacında buydu. <b>SuSe DOLANDIRICIDIR ARKADASLAR.</b>

Ezik insan Anakartın laptop için üretilmiş ama uygun olmadıgı için tr ye sokulmuş pcı slotuna kart takılamayan takılsada delikleri tam gelemeyen...takılması içinde aparat gereken ama aparatı piyasada olmayan floppy kablosu piyasada olmayan bir anakartı msn de satarken bunları niye bana söylemedinde ben başkasından öğrendim..ben söyleyeyim ezik insan bunları söyleseydin anakartı alamayacaktım...alahatan zamanında öğrendim o anakartı bana sokamadan elinde patladı..nasıl dolandırdım seni ama komiksin ezik insan...!

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by eeemre</i>
    <br />SuSe: olaydan benimde haberim var, kesinlikle haksız oldugunu biliyorum, bu konuyu daha fazla uzatma aksi taktirde haksız taraf sen olacaksın ve BU GUNDEN ITIBAREN TICARET HAYATIN + BU SITEDE BARINMAN BILE SOZ KONUSU OLMAYACAKTIR DIYE DUSUNUYORUM.

Seni bilen biliyor SuSe... Cumhur ÜNAL & SuSe tencere kapak hikayesi. Sahtekar insan... Yazıklar olsun sana, senin gibi sahtekarlar yüzünden insanlar böyle ugrasıyor, birde haline göre Sahtekarlardan taraf oluyorsun, <b>su topicde herkes mecing arkadastan yana olurken sen malı almak isteyipde vazgecenten taraf oluyorsun. Neden? Cünkü sende zamanında aynı hatayı yaptın, bu topicde görünce belki biraz utanmak vardırda utanmıssındır o yüzden hem suclu hem güclü moduna girmissindir, sunbredi savunma geregi hissetmissindir. Bence senin Cumhur ÜNALıda savunman gerekiyor. Ondan da farksızsın sen, eline koz gecse onuda yaparsın ki yapmaya tesebbus ettin.</b>

<br /><b> demekkki sana güvenip paraya bakmadan boardı göndermis olsaydım, parayı cekmis olacaktın ve beni 55 milyon tl dolandırmıs olacaktın. Bence asıl amacında buydu. SuSe DOLANDIRICIDIR ARKADASLAR.</b>

Merak etme koçum ben sana 50 tane anakart alırım..! yanına cd yazıp gönderirdim sana...hediye olarakta bir ı/o kartı koyardım sana...[frndsp]
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by eeemre</i>

Seni bilen biliyor SuSe... Cumhur ÜNAL & SuSe tencere kapak hikayesi. Sahtekar insan... Yazıklar olsun sana, senin gibi sahtekarlar yüzünden insanlar böyle ugrasıyor, birde haline göre Sahtekarlardan taraf oluyorsun, <b>su topicde herkes mecing arkadastan yana olurken sen malı almak isteyipde vazgecenten taraf oluyorsun. Neden? Cünkü sende zamanında aynı hatayı yaptın, bu topicde görünce belki biraz utanmak vardırda utanmıssındır o yüzden hem suclu hem güclü moduna girmissindir, sunbredi savunma geregi hissetmissindir. Bence senin Cumhur ÜNALıda savunman gerekiyor. Ondan da farksızsın sen, eline koz gecse onuda yaparsın ki yapmaya tesebbus ettin.</b>

Napıyım koçum ben devamlı Mazlumun yanındayım..Türk kafası işte..! [frndsp]

• Cumhur ÜNALI savunamıyorsun neden? o da gayet basit, cünkü sen onu degil o seni dolandırdı, bir dolandırıcının dolandırılması kadar kötü birsey yoktur herhalde, mecburen onun konusunu actın forumda. Bende o güne kadar ve o topicinde seni birsey sanıp senden yana olmustum. Ben o anakartın laptop icin üretilmis oldugunu bilmiyordum eger ki biliyorsam allah benim belamı versin. oldu mu simdi? ayrıca abartma flopy kablosu bende mevcuttu, pci girisini ise sana söylemistim. simdi kendini haklı cıkartmak icin terbiyesizlik yapma.

SuSe az önce Pm yoluyla beni tehdit etmistir arkadaslar. Bende kendisini ankaraya bekledigim tarzında misilleme bir Pm attım kendisine. Babasının rütbesinden güc alarak, haksız olan taraf oldugu icin Tehdit yoluna basvurmustur. kararı size bırakıyorum... Konu buraya geldigi icin son derece üzgünüm ve moralim bozuk. [bwlng] Ama SuSe gibi insanların hem suclu hem güclü olarak hem insanı malı almayarak madur edip hem verilmis sadaka olmadıgı taktirde dolandıracagını hadi en iyi sekilde malı iade edip kargo parasınıda size bindirecegini hem de kendisini sucsuzmus gibi gösterip topu karsı tarafa atarak ikinci kez madur etme yoluna gitmekle de kalayıp tehdit yoluna gitmistir. karar sizin.

• Ayrıca merak etme 1-2 hafta önce ---CAN--- 'la bir alış-verişimiz oldu işyerime geldi (forum admini diye yazıyorum) ürün aldım ondan..dolandırıp dolandırmayacağımı ona sor ve onun gibi forumdan daha kaç kişi tanıyor beni karadan..!

bunu da anakartın gelseydi ki ben sana satıştan 2-3 saat sonra mesaj attım ...geri gönderirdim yanına da hediye koyarak..istersen 55 milyonuda borç verirdim..!

Ayrıca aşağıdaki kişi benim bir gün birini dolandırırsam...iyi bakın
    sunbred (gurkan) hakkında şikayet...
  • Ve görüyorsunuz ki malı almamak ile madur eden, telefon ile haber vermeyerek malı gönderdigim taktirde malın üstüne yatacagı veya kargoyu iki kez bana bindirerek kendi paramla malımla beni rezil edecegi, ugrastıracagı yetmiyormus gibi, suclulugunu beni suclamaya calısarak kapatmaya calısan suse, sonrsasında tehditvari bir pm atan suse, daha sonra sitede böyle uslubsuzca, dalga geciyormuscasına muhattap olabiliyor. Bu sayede kendisini ak a cıkarmaya calısabiliyor. Yazıklar olsun diyorum. Lütfen bu sahıs ile olacak alısverislerinizde dikkatli olun, sizde benim bu düstügüm duruma düsmeyin, üzülmeyin. saygılarımı sunuyorum. söyleyeceklerimi burada kesiyorum...
    <br />Ve görüyorsunuz ki malı almamak ile madur eden, telefon ile haber vermeyerek malı gönderdigim taktirde malın üstüne yatacagı veya kargoyu iki kez bana bindirerek kendi paramla malımla beni rezil edecegi, ugrastıracagı yetmiyormus gibi, suclulugunu beni suclamaya calısarak kapatmaya calısan suse, sonrsasında tehditvari bir pm atan suse, daha sonra sitede böyle uslubsuzca, dalga geciyormuscasına muhattap olabiliyor. Bu sayede kendisini ak a cıkarmaya calısabiliyor. Yazıklar olsun diyorum. Lütfen bu sahıs ile olacak alısverislerinizde dikkatli olun, sizde benim bu düstügüm duruma düsmeyin, üzülmeyin. saygılarımı sunuyorum. söyleyeceklerimi burada kesiyorum...

Olum alış-verişi kesseler nolur ben burası ile değilwww.tekmar.com.trwww.gen.com.tr la çalışıyorum elden izmirde...komik olma bu arada yaşın kaç senin..! böyle komik yazılar yazdıgın için sordum.. korkma kargolarını da öderim ...para da koyardım içine merak etme.. rahat ol..!

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Sunbred</i>
    <br />Meric Arkadasim oncelikle senden ozur diliyorum, kızmakta haklısın.
    Dun seninle anlaştık ancak bu sabah yine donanimhaberforum sayfalarında gezerken su yazıyı okuyunca sizler ne dusunursunuz?http://forum.donanimhaber.com/topic.asp?TOPIC_ID=96713
    Yazabilen ama okuma özürlü LG CD Writer baslikli yazida 30$ a yenilerinin fiyatı olduğunu görüyorum. Kısaca araştırınca gerçekten de 30 dolara yenisini alabilecegimi gorunce kafamda soru isaretleri olustu, nede olsa 2.el herzaman bir risktir.
    Mumkun oldugunca cabuk bir zamanda sana mesaj yazmaya calistim, saat 13:10 da gonderdim mesajimi sana, yaklasik 1 saat once. Mumkun oldugunca net olmaya calistim, ozur diledim, kusura bakma dedim..
    Kafamda mala ve fiyatina karsi bu dusunceler olusmusken almayi icime sindiremedim bu yuzden vazgectim. Bence bir alici olarak dogru hareket ettim, keske daha once farkina varabilip daha once sana haber verebilseydim. Sende beni foruma sikayet edecegini soyledin, etmissinde, ben herkesin onunde senden ozur diliyorum ama yapilacak bisey de yoktu.
    Sonucta ticaret hayatinda boyle seyler olabiliyor, birbirimize karsi saygisizlik etmedik, bu kadar buyutulmemeli bence. Sana iyi satislar ve hayirli isler diliyorum.

Buna ne denilebilir..bu insanla anlaşamamışsın yaa ne diyim sana..! mericg [locked]

• beyler abartmadınızmı biraz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.