Şimdi Ara

SULTANGAZI FIBER INTERNET BILGI PAYLASIMI (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.108
Cevap
30
Favori
137.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cumartesi günü uğurmumcu 2144 sokakda turuncu kablo çekme işleri ile uğraşıyorlardı.

• Yunusemre mahallesi 565 sokak hala boş port yok fiberi geçtim hep aynı cevaplar ile dönüyorlar nasıl bir cozum yapabiliriz
  • sultançiftliği 159.sokak civarlarında fiber internet alan veya fiber çalışması yapılar var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yok mu bi gelişme 50.Yıl civarında oturup da bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok iyi olur :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Uğurmumcu 2144 de kablonet bugün kutuları taktı bundan sonra bir şey kalmadı heralde

• Bizim binada kutu bina içine takıldı ama daireler kablo çekilmedi. Sadece beyaz kutuya kablonetinki , dışarıdan gelen turuncu kablo çekilmiş durumda .. İşleyiş nedir ne ara dairelere bina içi çekim yapılacak bizim mi kovalamamız lazımm? kafamda deli sorular bilgisi olan??

• Dairelere kadar kablo çekilmiyor diye biliyorum abonelik başlatınca gelip dairene çekiyorlar diye biliyorum benim de 2 ay oldu kutu takıldı kontroller yapıldı 15 20 güne açılacak dendi beklemekteyiz

• Kablonet 50.Yıla gelecek mi bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kbrfurkan

Dairelere kadar kablo çekilmiyor diye biliyorum abonelik başlatınca gelip dairene çekiyorlar diye biliyorum benim de 2 ay oldu kutu takıldı kontroller yapıldı 15 20 güne açılacak dendi beklemekteyiz

Kutular takıldıktan sonra iki üç ay daha bekleyecek miyiz ?

• Keremkasikci1907 kullanıcısına yanıt

Hocam valla bilmiyorum orasını arkadaşlar nisanın ortasında çoğu yeri açmış oluruz dediler onların yalancısıyım toplam 5 bölgeye bölmüşler santrale yakın yerleri açmışlar nisan ortasında da çoğu yer açılacakmış ama dediğim gibi bizim kutu 2 aydır kontrolleri falan yapılmış durumda bekliyoruz

• Sonunda bizim sokak açılmış kablonet 2319 dan 2324 kadar açılan yeni sokaklar bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexmahone07 -- 31 Mart 2021; 17:10:27 >
  • Kablonet kullananlar hangi paketi kullanıp ne kadar ödüyorlar acaba ? Bugün aradım sistemlerine düşer düşmez beni arayıp işlemleri başlatacaklar geçiş için.

• 50.yil mahallesi 2163 sokak(50.yil okulu arkasi)dairelere fiber cekiliyo

• Ordu caddesi ile ilgili bilgisi olan var mıdır? Aktif değil onu biliyorum ancak kazı falan yapıldı mı türk telekom veya kablonet tarafından?

• Millet artık umudu kesmiş. Artık yazan da yok. :)

• Türk Telekom aylardır haber alamıyorum. En son altyapı kontrolü yapıyordu.

• Kablonet yeni sokaklari aktif etti ama vodafone ve Superonline daha tanımlanmamış ortak altyapı olmalarına rağmen diğer firmalarda altyapı sorgulamasında gözükmüyor

• slmklcgl S kullanıcısına yanıt
    Ayn en son 1 ay önce fln girmiştim yeni girdim simdi

• Son durum nedir uğurmumcu da kablonet ne durum da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei5878

Arkadaşlar yok mu bi gelişme 50.Yıl civarında oturup da bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok iyi olur :)

50.yıl mahallesi 2162 sokak Muhtarlığın yan sokağı, 2 haftaönce Binalardaki bütün katlara daire önüne kadar kablolar çekildi.Son yapılan işlem halen bekliyoruz.

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.