Şimdi Ara

SUCKER PUNCH NEW IP (E3 2017'DE DUYURULABİLİR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SUCKER PUNCH NEW IP (E3 2017'DE DUYURULABİLİR)

Açık dünya aksiyon macera serisi Infamous'ın geliştiricisi Sucker Punch Productions E3 2017 konferansı esnasında yeni bir oyun duyurabilir.

Washington merkezli geliştirici stüdyo 2014 yılında çıkış yapan Infamous Second Son ve standalone hikaye içeriği Infamous First Light'tan bu yana sessizliğini koruyor. Geride bıraktığımız iki yılda da Sucker Punch Productions'ın yeni bir oyun üzerinde çalıştığı söylentileri ortaya atılıyor ve E3 2017'nin yaklaşmasıyla birlikte bu söylentiler tekrar ortaya çıktı.

Daha öncesinde bazı söylentileri doğrulanan Tidux twitter üzerinden paylaştığı mesajda Sucker Punch'ın E3 esnasında kısa bir teaser ile birlikte yeni bir şey göstereceğini belirtti.

"Sucker Punch will show something new, short teaser at E3 #PS4 #PS4Pro"

Sony Interactive Entertainment halihazırda The Last of Us Part II, Uncharted: The Lost Legacy, God of War, Days Gone ve Spider-Man gibi birçok önemli proje üzerinde çalışıyor. Sony’nin global stüdyolardan sorumlu patronu Shuhei Yoshida 2017'nin başında yaptığı açıklamasında hâlâ duyurulmamış çok sayıda oyun üzerinde çalışıyoruz demişti. Bu sebeple Sucker Punch ekibinden yeni bir özel oyun görmek çok şaşırtıcı olmayacaktır.

E3 2017, 13 Haziran - 15 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek. Fuar ilk kez halka açık olacak.(BSC)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 5 Nisan 2017; 22:55:29 >

• Yerimizi alalım, yine güzel bir Infamous oyunu bekliyorum yeni ip olacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeter az ara verip başka birşey çıkarsın, adamların ömrü infamous ile geçti. Yeni bip IP yakışır bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Yeter az ara verip başka birşey çıkarsın, adamların ömrü infamous ile geçti. Yeni bip IP yakışır bence.

Bence iyi oldukları şeyi yapmaya devam ederler, riske gerek yok, adamlar süper kahraman oyunlarinda iyiler. Ben spider man i bunlarin yapacağını sanıyordum ama insomniac a verdi Sony, demek ki o sırada yeni infamous ı yaptırtıyorlar onlara.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spider Man'i keşke sucker punch yapsaydı, hem open world hem de grafikleri taş gibi yapıyor bu adamlar.
  • Yeni IP nedemek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir oyundur umarım. Devam serilerinden gına geldi artık. Birkaç istisna dışında hiç hoşlanmıyorum aynı şeylerden zorlama 4-5 oyun yapılmasını. Yeni ve farklı şeyler görmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Yeni IP nedemek?

IP=Intellectual Property =Fikri Mülkiyet ,yani Sony nin yeni fikri mülkiyeti olan oyun demek isteniyor. Infamous mesela fikri mülkiyet koruması altında Sony de ,ama yeni değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 5 Nisan 2017; 23:45:08 >
  • Sagol :).

• Tidux "Sucker Punch will show something new, short teaser at E3"

Valla yeni ip geliyor. Sly i getirmezlerse.

Şöyle de bir olay var. Sly Cooper ın animasyon filmi duyrulmuş. Acaba filmi birde oyun ile desteklemek ister mi sony, Ratchet & Clank ta yaptığı gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Tidux "Sucker Punch will show something new, short teaser at E3"

Valla yeni ip geliyor. Sly i getirmezlerse.

Şöyle de bir olay var. Sly Cooper ın animasyon filmi duyrulmuş. Acaba filmi birde oyun ile desteklemek ister mi sony, Ratchet & Clank ta yaptığı gibi.

Valla olabilir ha, fragmanda tellerde kayma falan var infamous 1-2 deki gibi

• Sony e3 de yardıracak yine

• Güzel haberler bunlar, e3 güzel geçecek bu yıl
  • Bu adamlardan çok güzel aksiyon/RPG çıkar.
  • Bekleyip görelim

• Sony tam gaz devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Sony tam gaz devam

Nick-mesaj uyumu

• Umarım infamous serisinin devam oyunu gelir.
  • Infamous'dan çok Sly'in gelmesini isterim.

Jak, Sly ve Ratchet Clank her jenerasyonda devam etmesi gereken oyunlar bence.

• first light ı beğenip second son ı beğenmemiştim .. bakalım bekliyorum yeni oyunlarını
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.