Şimdi Ara

Subway surf

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gecen hafta subwaya hile yaptım skor baya bi oldu (17864263)bunun gibi bişey şimdi o skoru silmek istiyorum oyunu siliyorum tekrar yüklüyorum internete bağlandığım an skor yine 17864263 oluyor nasıl bunu silerim ?
    Düzenleme 1 : arkadaşların dediklerini yaptım skor sıfırlandı ilk başta ki öğretici kısmı geçtikten sonra connecting game center yazdı ve skor yine 17864263

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaptaNn10 -- 23 Kasım 2013; 18:47:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• KaptaNn10 K kullanıcısına yanıt
    oyunu silip yeniden yüklediğinizde bile puan aynı kalıyormuş. alakası olur mu bilmiyorum da hocam ayarlar dan icloud altında , Saklama Alanı ve Yedekleme var ordan alanı yönet kısmını seçin, orada oynadığınız oyun seçili mi yanında ki kutucuk açık mı yeşil mi yani. icloud belgelerinizi kaydediyor olabilir diye aklıma geldi.
    hocam hile yaparken ınternetten baska bır subway dosyaları ındırıp ıtools ya da ıfunbox la wubway surfs dosyasının ıcıne mı attınız ?
    cıhazınızı pc ye baglayın ıtools ya da ıfunbox adlı programlardan bırını kullanarak subway surf ıcınde kı dosyları sılın bu sırada oyun kapalı olsun tum dosyaları sıldıkten sonra cıhhazı kpatıp acın duzelmesı gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallerkrali

hocam hile yaparken ınternetten baska bır subway dosyaları ındırıp ıtools ya da ıfunbox la wubway surfs dosyasının ıcıne mı attınız ?
    cıhazınızı pc ye baglayın ıtools ya da ıfunbox adlı programlardan bırını kullanarak subway surf ıcınde kı dosyları sılın bu sırada oyun kapalı olsun tum dosyaları sıldıkten sonra cıhhazı kpatıp acın duzelmesı gerek

+1 ayrıca oyunu game center'dan da siliniz. Düzelecektir

• gallerkrali kullanıcısına yanıt
    Komple hepsini siliyorum o zaman ? Game centerde bi daha gösterme demiştim ama gözüküyor deniycegim

sonuc nedır hocam ıstedıgınız olmustur umarım.
  • oyunu silerken game center verilerini tut diye soruyor orda sil deyin silinmesi lazım ve ya indirdiğiniz hack dosyasını oyunun içinden silin sıfırdan başlayacak.
    Daha deniyemedim ki hocam subway ın içine girip hepsinimi silcem ? @gallerkrali

• Thursy T kullanıcısına yanıt
    Deniyeceğim hocam

Olmuyor hocam daily challangenleri yapmak için internete bağlıyorum yine skor 178343287536 oluyo

• Yukarı

• Arkadaslar subway surfers oyununu oynuyorum ipadimi tamamen sifirladim sonra oyumu tekrar geri yukledim skor duruyor fakat oyuncularim ve paralarim anahtarlarim gitti 50m altin 3k anahtar vardi ama hala daha 15m lik skorum duruyor altinlari geri getirebilirmiyim geliyor mu yardimci olabilirseniz sevinirim

• subway de hile arıyordum, ben de deneyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blekwolf -- 5 Haziran 2017; 0:36:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.