Şimdi Ara

Şuan da hastanedeyim annem komada (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
6
Favori
46.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
473 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metasploit -- 16 Kasım 2019; 0:3:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz de zamanında dedemi doktora götürdük.

Doktor beyin kanaması geçirmiş acilen ameliyata alınması gerek, ameliyat olmazsa yok söyle olur böyle olur , biz de bı telaş yaptık..

Hatırlıyorum evden ameliyata götürürken, dedem beni götürmeyin ameliyata diye söylüyordu.

Ameliyata girdi, ameliyattan sonra hiç kendine gelemedi.. 1 ay sonra vefat etti.

Babam narkozu kaldırmamış dedi...

Velhasıl kelam Allah rahmet eylesin.

Demem o ki : Artık doktorların her söylediğine her şeyiniz ile itimat etmeyin... Her verilen ilaca kurtarıcıniz nazarı ile bakmayın...

• Bu doktorların çoğu dayağı hak ediyor beyler.O haberlerde gördüğünüz doktora dayak haberlerinin %90 ı hasta yakınlarının haklı olduğu meselelerdir iyice bakılırsa.Bende öncelikle kendimden biliyorum ve çevremde duyduğum gördüğüm çok insan var doktor/hemşire hatasından dolayı ızdırap çeken sağlığı daha kötüye giden
  • Çok geçmiş olsun, başta Anne'niz olmak üzere hasta olan herkese Allah'tan acil şifalar diliyorum. İnşallah kısa sürede sağlığına kavuşur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 8 Kasım 2019; 8:17:12 >
  • Hocam ALLAH şifa versin annenize , aşırı üzüldüm :( , çok iyi haberlerinizi bekliyoruz

• Rabbim şifa versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiazLou

Bu doktorların çoğu dayağı hak ediyor beyler.O haberlerde gördüğünüz doktora dayak haberlerinin %90 ı hasta yakınlarının haklı olduğu meselelerdir iyice bakılırsa.Bende öncelikle kendimden biliyorum ve çevremde duyduğum gördüğüm çok insan var doktor/hemşire hatasından dolayı ızdırap çeken sağlığı daha kötüye giden
    İşini iyi yapmayan hakim, polis de dayağı hakediyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syronwar -- 8 Kasım 2019; 9:30:31 >
  • bence mutlaka dava et. acil hastalarından para alamadıkları için göndermeye bakıyorlar ölecek olsa bile. ben yoğum bakımdayken başıma geldi. alta link bırakıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Syronwar

Alıntıları Göster
    Sıfatının önemi mi var?

• quote:

Alıntıları Göster
    Ediyor tabiki, ancak doktor insanla bire bir yakın olduğu için sakat bırakma, hatadan dolayı ölüm oranı, o dediğin meslek gruplarına göre çok daha yüksek
  • quote:

Alıntıları Göster
    ki gezi olaylarında tonla polis dayak yedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

insanı sinir etme hasta 2 kez gitmiş aynı şikayetten adı doktor olan şahıs işi bilse tomografi ne haltsa onu çekerdi ve görürdü niye ağrıyormuş baş. aklı başında insan çok canı yanmadıkça baş ağrısı için 2 kere doktora ısrarla gitmez neyi savunuyorsun kadın komaya girmiş 2. ci gelişte çekse belki kadıncağız bu duruma düşmeyecekti doktorun suçu yokmuş her gelene çekilmez miş lafa bak 2 kez gelmiş daha ne olsun 3. de zaten fenalaşmış madalya tak git o kendini doktor sanana sende

Alıntıları Göster
    Şuan da hastanedeyim annem komada

Bak burda algoritma var. Yukardan okudugum kadariyla sadece bas agrisi bt endikasyonu degil.

• Dr lara laf söyleyince kızan bi güruh var, bilindik özel hastanenin kıdemli dr una çocuğumuzu götürdük genel muayene için daha gördüğü gibi demiri eksik bunun diyip kan ilacı yazdı, neyse kan tahlilleri çıktı ertesi güne demir oranı normalden fazla, çok biliyorlar.. egoları şiş, ondan oluyor bunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cernobill -- 8 Kasım 2019; 10:28:42 >
  • Allah şifa versin!!!
  • Gecmis olsun. Umarim iyilesir . Metanetli ol

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Hocam devlet hastanelerinde durum böyle insanlar anlayışsız ve eğitimsiz peki büyük şehirlerdeki büyük ve özel hastanelerdeki doktorların durumu nasıl ? Yani Amerikan Hastanesi, Medical Park falan buralarda doktor olmak imkansız mı ? Ne gerekiyor Türkiye'nin büyük hastanelerinde doktor olmak için ?

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Maraba dediğin kişilerle aynı zorlukta mı çalışıyorsun

• Geçmiş Olsun . Allah bu mübarek gün hürmetine Şifalar nasip etsin inşallah. :(
  • Eve hirsız girip polis hirsizi bulmaya ugrasmayinca polise bişey yapamazlar. Hakim savcidan hic bahsetmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

insanı sinir etme hasta 2 kez gitmiş aynı şikayetten adı doktor olan şahıs işi bilse tomografi ne haltsa onu çekerdi ve görürdü niye ağrıyormuş baş. aklı başında insan çok canı yanmadıkça baş ağrısı için 2 kere doktora ısrarla gitmez neyi savunuyorsun kadın komaya girmiş 2. ci gelişte çekse belki kadıncağız bu duruma düşmeyecekti doktorun suçu yokmuş her gelene çekilmez miş lafa bak 2 kez gelmiş daha ne olsun 3. de zaten fenalaşmış madalya tak git o kendini doktor sanana sende

Alıntıları Göster
    Hocam emin misiniz ““aklı başında insan çok canı yanmadıkça baş ağrısı için 2 kere doktora ısrarla gitme”” haftada 1 düzenli acile geliyor cogu.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.