Şimdi Ara

su sogutma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    marmariste oldugum icin sicaklik yazin 40 derece iken cpu 10 dakikada 80c de kaliyo
    3-4 tane fan degistirdim intelin orjinal fanlarini aldim nafile size sorum su
    alabilecegim en iyi su sogutma hangisi olabilir fiyati fartketmez
    bide soyle komple bi set varmi? hdd gpu cpu icin yoksa hepsini dedisik degisikmi almam gerekiyo?
    tesekkurler

• Hocam merhaba.. Bence başka bir sıkıntı var gibi geliyor yani sistemde işlemciyi % 100 çalıştıran başka bişi olmasın görev yöneticisinden bunu kontrol et eğer bir sıkıntı yoksa sana titan venessa s ve l type öneririm birde silver 5 termal macun benim sistem o/c li halde 34 lerde ha olmadı thermaltekin mavi bir su soğutması var ona bak amaaaa. Hazırlarının çokta iyi oomadığını formdan çok okudum burada bunu kendisi yapan kardeşlerimiz var istersen arattır bir iki ile bağlantı kur. İstediğiniz gibi bir şeyi kendiniz yapın derim. hatta blokl yapan biri bile var forumda ama isimlerini hatırlamıyorum şu an.

Kolay gelsin...
  • arkadasim cok sagol ama sistem performansi 10-20 arasinda dediklerine bi bakim kesin almam lagzim yokso cpu ucacak baska onerisi olan varmi
  • forumdan 2. el al

bence hazır su soutmalar senin ihtiyacını karşılamaz....
  • Titan TWC-A04 Suyla Soğutma Sistemi bunu deneyen varmi hem cpu hem gpu icin bana guzel geldi sesli calisirmi neden hazir gelmez bana arkadasim ben oyle her sisteme guzenemem patlar fln bilgisayara yazik olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: berkclub

Titan TWC-A04 Suyla Soğutma Sistemi bunu deneyen varmi hem cpu hem gpu icin bana guzel geldi sesli calisirmi neden hazir gelmez bana arkadasim ben oyle her sisteme guzenemem patlar fln bilgisayara yazik olur

kanaatince tıraş bi sistem ilgili titan ürünü.
  • titan su sogutma gereksiz.

vanessa L fan al :)

tavsiye ederim.

su sogutma
  • arkadasim bu senin verdigindemi su sogutma yoksa fanmi ben fazla donanimdan anlamam boyle aptal aptal sorular sorabilirim
  • yok kardfeşim bende su mu yok neme lazım akar makar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.