Şimdi Ara

su soğutama için blok ve pompa....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayardaki fan sesinden ve prescott un önlenemez ısınmasından dolayı kendime bi su soğutma sistemi yapmaya kerer verdim..lütfen yardıııım....bugün oto yedek parçacılarında radyatör baktım ve tam aradığım şeyi buldum..iki karış büyüklüğünde bi radyatör,fiyatı da 30 milyon...şimdi sırada blok ve pompa kaldı..bi de depo ve silikon hortumlar(tahminimce hortum için tek kaynak nalburlar.....)arkadaşlar lütfen yardım,TRde cpu,intel kuzey köprüsü,ve vga bloklarını ve iyi bi pompayı bulanileceğim yerler neresidir....yoksa blokları tornacıda yaptırsam daha mı iyi olur...cevaplar için şimdiden teşekkürler

• kimse bilmiyor mu yaw
  • walla bi yolunu bulursan bana da haber ver benm de sorunum blok..en ucuz tt in var oda 62ytl be kardesim..diger parcalar pek sorun diil zaten radyator araba kalorifer radyatör ü,hortum ve kelepceler herhangi bir nalburdan,,su pompası akvaryum temizleyici olarak satılan pompalar..ama sorun blok lar işte..ben de simdilik erteledim mecburen..
  • pm attım istersen birlikte alırız belki ucuza getiririz...birbirimize destek oluruz hem...
  • hiç kasmayıp zalman alın bence vga blokları iki tane çıkıyo biri kuzey köprüsü biri ekran kartına mis :)
    cpu blokuda evrenlimited getiricek bekliyom bende haber vericekler buralarada yazarım yada yazan çıkar zaten sanırım
    50 milyon iki vga bloku 70-80 de cpu olur herhalde 30 milyonluk radyator fanlarınıda düşünürsen 40-45 milyon tutar iki katınıda güzel bi bloka verin bence bi kere alınıyo zira
  • quote:

Orjinalden alıntı: UcAN the teKMe

hiç kasmayıp zalman alın bence vga blokları iki tane çıkıyo biri kuzey köprüsü biri ekran kartına mis :)
    cpu blokuda evrenlimited getiricek bekliyom bende haber vericekler buralarada yazarım yada yazan çıkar zaten sanırım
    50 milyon iki vga bloku 70-80 de cpu olur herhalde 30 milyonluk radyator fanlarınıda düşünürsen 40-45 milyon tutar iki katınıda güzel bi bloka verin bence bi kere alınıyo zira

saol
    ama zalmanın vga bloklarından ati için olan intel kuzey köprüsüne uyar mı???nvidia için olanı benim 6600gt için kullanacam...
    tekrardan saolasın

• aşşa yukarı standart sanırım onların girişleri zaten baya ayarlanabiliyo bloklarda ben epox a taktım işte :)

bide onlar ati yada nvidia icin diye ikiye ayrılmıyo büyük kücük diye ayrılıyo :) büyüğü ekran kartına küçüğü kuzey köprüsüne taktım kısmet olursa fotoda çekicemde allah bilir nezaman olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcAN the teKMe -- 6 Ağustos 2005, 12:14:10 >
  • silikon hortum biras maliyetli bişiy onun yerine sert şeffaf hortum da olur

pompa en az 1200lt/s çok sessiz bişiy olmalı(akvaryumcuları gezin parasına deil sessizliine bakın)

WB için de ya 2. el de arıcaksınız ya da piyasadan temin ediceksiniz....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.