Şimdi Ara

şu sıralamadan şu sıralamaya çekmek ve türevleri hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burada bir kitle var şu kadar sıralamadan şu kadar sıralamaya çekebilir miyim? diye kendini yiyip bitiren (ki sinirlendiğim onlar değil) bir de bunlara saçma sapan cevaplar veren bir kitle var. gerçekten benim idrakım mı zayıf? mesela 50k yapamadıysanız 1k ye çekemezsiniz diye bir istatistik mi var? varsa bile bireysel bir soruya istatistikle cevap vermek ne kadar mantıklıdır? üstelik 12.sınıfta çalışmaya 45tyt 10ayt netiyle başlayan birini tanıyorum mesela bir senede 3k yaptı. o bir yerden bir yere çekmiş olmuyor mu mesela? onu 11.sınıfın sonunda sınava soksak mesela bi yerden bi yere çekmiş olmayacak mıydı? çekmişse takriri 300 400 bin sıralamalardan 3k ye çekmiş olmuyor mu? onun gibilerin 3k yapmasını "potansiyel'' denilen şeye bağlıyorken, aynı netlerden o sene sınava girip mezun kalan birinin 3k yapamayacağını bağladınız argüman nedir?

ki bi insan 200k den 2k ye çekeceğim deyince dalga geçiyorsunuz genelde. sanki siz realistsiniz de karşınızdaki kişi hayalperestmiş gibi bir yanılsama yaratıyorsunuz.uçuyorsun diyorsunuz. gerçi başkalarının hayatına bu şekilde olumsuz herhangi bir etkide bulunmak bu forumdaki toksik kitlenin hayat amacıydı di mi? cidden öz güvensizliğinizi realistlik ve rasyonellik kılıfında saklamaya çalışmanız gülünç. burda şurdan şuraya çekmenin ne kadar kişisel bi şey olduğunu anlatarak daha fazla kafa ütülemek istemiyorum. söylemek istediklerim bu kadar.

• Söylediklerine genel olarak katılmakla beraber dalga geçilme mevzunusuna katılmıyorum.Adam daha hayatında oturup 2 saat masa başında kalmamış. Hemen konu açıyor 500k dan mezuna kaldım hedefim ilk 100 yarından itibaren 18 saat çalışmaya başlıyorum diye (örnek), bu adamla dalga geçilmesin de ne yapılsın
  • Niye uğraştın ki yarım saat sonra gelir yine bir tane daha
  • Söylediklerine genel olarak katılmakla beraber dalga geçilme mevzunusuna katılmıyorum.Adam daha hayatında oturup 2 saat masa başında kalmamış. Hemen konu açıyor 500k dan mezuna kaldım hedefim ilk 100 yarından itibaren 18 saat çalışmaya başlıyorum diye (örnek), bu adamla dalga geçilmesin de ne yapılsın
  • iyi geceler anyelaizen hanım

• o konuda haklısın onlarla ben de dalga geçiyorum zatn
  • ii geceler
  • anyelaizen A kullanıcısına yanıt

siz kaçtan mezuna kaldınız acaba ?

• 100 den

boşverin çekilmez diyenleri.200k içindeyseniz istediğiniz yere çekilebilir o sıralama.bilip bilmeden milletin moralini bozmaya çalışıyorlar  

• bu çok fazla dinamikleri olan bi şey hocam kast ettiğim şey buydu

yani tek bir değişkene bağlı değil sonuçta.karşıdakini tanımadan etmeden olmaz,yapamazsın demek tamamen ahmaklık  

• bence dee
  • al hepsi senin olsun
  • Dürüst olalım, ilk sınav senesinde sınavı ciddiye alıp çalışmaya tenezzül etmemiş 200k-300k sıralama yapıp ertesi sene ilk 1000 gelir mi gibi sorular sorulması abes kaçıyor. Madem bu kadar önemsiyordun niye 1 yıl yattın aw? 20-30k yapıp bu soruyu sorsa amenna. Adam hayatı boyunca ders çalışmamış temel yok derece bekliyor. Haliyle gülünç ve saçma buluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nmrkrgc -- 5 Eylül 2021; 23:47:12 >

tavsiye ,motivasyon isteğiniz olursa özelden ulaşabilirsiniz.20k yaptım sayda  

• nmrkrgc N kullanıcısına yanıt
    bazen farklı sebeplerden o çalışma olayı imkansız hale gelebiliyor inan bazen yatmıyorsun ama zorunda kalıyorsun
  • tebrik ederim hocam helal olsun yerleştiniz mi?

gazi dişe yerleştim hocam.teşekkür ederim  

İşte çalışma, birisinin bakımını yerine getirme, sağlık sorunları gibi durumlar anlayısla karşılanır elbette ancak bu durumlara sahip kaç kişi var?
  • cidden hiç belli olmuyor bu tarz şeyler

geçen sene 55k yapan bir arkadaşım bu sene 2k yaptı çok iyi bir çekiş sınav anı da çok etkili tabii

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.