Şimdi Ara

ŞU KARDEŞİNİZE YARDIMCI OLUN ARTIK SORU BANKASI !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • er 11.sınıfım tanıdık kitapçıya gittim adam dedi parafları gösterdi çok iyi yeni sisteme uygun falan sizce de öyle mi biyolojiyi kullandım artık geri veremem de matematik fizik geometrisini geri vermeyi düşünüyorum yerine birey b alıcam da sizce beyaz kapaklı mı almalıyım gelişim serisi mi hangisi benim için daha yararlı olur ? bir de kimya ve biyoloji soru bankası önerir misiniz palme b bitti ikisinden de şimdiden sağolun

• Matematik: acil,karekök, 345
    Fizik: Nihat bilgin
    Kimya:Bilgi sarmal , Birey B , yd tek
    Biyoloji : mfkazanım , yd tek
    Geometri: karekök lys , acil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geometri: Birey B Kesinlikle karekök ygs çözme lyssini çöz ygs 'si çok iyi değil
    Matematik: Karekök Ygs-lys,
    Kimya biyoloji =palme
    fizik=karaağaç
  • soldierrrr kullanıcısına yanıt
    karekok geo ygssi iyi degil derken kolayligina değinmiş. biraz kolay fakat 11in tam bu zamanlari alip 2 ayda bitirmek isterdim. ( tabi seviyene de bağli)

birey b beyaz gelişimine göre daha zor hatta baya zor. iyi bir temelin yoksa beyaz kapak zor gelebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler zaten diğer yayınlardan kaynağım var ben biyoloji ve kimya istemiştim onun harici her şeyi söylemişsiniz :D karekök lys geometri,matematik karekök ygs matematik falan kullanıyorum zaten biyoloji ve kimyadan palme bitti onun harici yayın istiyorum
  • coreturk4 C kullanıcısına yanıt
    temelim var geometrim iyi karekök lys geometri çözüyorum,okulun 2 kitabı var ekstra bir kitap daha lazım ondan sordum :D beyaz kapaklıyı mı alıyım?
  • xmys1aa X kullanıcısına yanıt
    Karekok lys cozuyorsan birey beyaz kapak alabilirsin vaktin de varsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biyoda bilgi sarmal yada fen bilimleri al , kimyada palmeyi çözdüysen eksiğe göre fasikül çöz derim daha detaylı olur hem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coreturk4 C kullanıcısına yanıt
    yazın bitirmeyi düşünüyorum hatta yaz değil yarından itibaren başlayabilirim. yapamadığım soruları kime çözdürebilirim?
  • Ortilency kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bakacağım
  • parafın kimyası kaliteli biliyorum,güvendiğim bir kimya hocası önermişti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.