Şimdi Ara

şu harici şarj nasıl bir üründür

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sanalpazar.com/Powerbank-5600-Mah-Harici-Batarya-Sarj-Aleti__isp38661700 merhaba arkadaşlar, bu ürün hakkında bilgisi olan var mı , neden bu kadar ucuz , işe yarar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok güzel anahtarlık oluyor bunlardan. Üzerinde anahtarlık aparatı da varmış ne güzel.

• Bir de 5600 mah yazmışlar Iyimiş ya :)

• İşe yarar 4-5binlik bişeyler önerebilir misiniz

• sanırım arkadaşlar bilip bilmeden yazmışlar !!!
    ürünü kullanmadan yada kalitesiz ürün kullanarak alacak olan arkadaşlara bence kötü örnek olmamalısınız...

2-3 yıldır samsung 9000 mah taşınabilir şarj aleti kullanıyorum ve son derecede memnunum...

bu ürün ile 2 kez note 2 şarj edebiliyorum veya 3 defa discovery veya 3 defa piranha zen şarj edebiliyorum
    her elektronik aleti şarj edebiliyor iphone test etmedim fotoğraf makinası mp3 çalarlar vs vs

alacak olan arkdaşlar bilindik markalardan kaçınmasınlar son derece memnun kalacaklardır !!!
  • Dikkat ederseniz belli bir ürün üzerinden yorum yapmışım, bahsedilen teknoloji için değil.

Romoss marka olanlara bakabilirsiniz. Almasanızda fiyat aralığını görün.

Dip not olarak; romoss markası ürünlerin içerisinde samsung hücre kullanmakta.
    http://www.parcanet.com.tr/store/ProductSearch.aspx?value=romoss&CatId=-1&MarkId=0&P1=&P2=&Details=True&Name=True

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARCadaS -- 29 Ocak 2015; 6:48:33 >
  • Xiaominin 10400 lüğü 70 tl ondan al memnun kalırsın
  • bende samsung ve xiaomininde var ikisinden de memnunum yani dicem o ki. ürün akıllı telefonu olan herkese şart. şarj süreleri az olduğu için bi yerden bi yere giderken sıkıntı yaşamamak istiyorsan prize bağlı kalmadan yaşamak istiyorsan bence alınması zorunlu bir ürün !!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.