Şimdi Ara

Şu Gözlüğe Bir Baksanız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.gozlukcu.net/oakley-oakleygunesgozlugu-oakleyhalfjacket2.0xl-halfjacket20xl-0.html Bu gözlükten almak istiyorum.Sizce iyi midir?Verdiğim paraya değer mi?

• oakley olması bi kere tavsiyem üzerine iyidir.. şekle bakarsak o senin giyim tarzına göre değişir ama güzel gidebilir çeşitli giyimlerle.. ama markası iyidir ve 200tl hiçbirşey değil. al bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynx*

oakley olması bi kere tavsiyem üzerine iyidir.. şekle bakarsak o senin giyim tarzına göre değişir ama güzel gidebilir çeşitli giyimlerle.. ama markası iyidir ve 200tl hiçbirşey değil. al bence.

Tavsiyeler için sağolun hocam.Böyle bir gözlük arıyordum.Giyimim genelde spor ve uzun vadede bu gözlüğü kullanıcağıma inanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgr_67

quote:

oakley olması bi kere tavsiyem üzerine iyidir.. şekle bakarsak o senin giyim tarzına göre değişir ama güzel gidebilir çeşitli giyimlerle.. ama markası iyidir ve 200tl hiçbirşey değil. al bence.

Tavsiyeler için sağolun hocam.Böyle bir gözlük arıyordum.Giyimim genelde spor ve uzun vadede bu gözlüğü kullanıcağıma inanıyorum

o zaman hayırlı olsun güle güle kullan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zgr_67

quote:

o zaman hayırlı olsun güle güle kullan

Sağolun.Sipariş verildi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.