Şimdi Ara

Su Filtreli Süpürge ARNİCA HYDRA - PLUS ve halı yıkama HYDRA RAİN (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
8
Favori
317.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: datca42

herkese selam,
    ...........................................
    daha sonra bu forumda arnica ile ilgili yazılanlar dikkatimi çekti. ürünü incelediğimde ihtiyaçlarımı karşılacak niteliklerde olduğunu düşündüm. hydra rain modeli özellikle dikkatimi çekti, hem halı yıkama hem de su filtreli süpürge olması. daha sonra ankaradaki satıcılardan telefonla fiyat aldım. dün de ulucanlardaki bir satıcın toptan fiyatına 195 ytl fiyat aldım. thomas twin t2'yi beğenmiş olmama rağmen aradki altı kat fiyat farkı biraz daha beni rasyonel düşünmeye itti (ayrıca thomasın almanyadaki internet satışlarında fiyatının 380 euro civarında olduğunu gördüm, türkiye satış fiyatı ile aradaki farkı görünce ithalatçıya bu kadar para kazandırmaya gerek var mı diye düşündüm)
    ...............................................

Merhaba datca42 ;

Ben Arnica Hydra Su Filtreli Elektrikli Süpürge'nin incelemesini yapmıştım. Sizde Hydra Rain Su Filtreli halı Yıkama Makinası'nın incelemesini yapmış ve bizimle paylaşmışsınız. Elinize sağlık teşekkürler..

• ;datca42 , merhaba makinayı aldığın yerde halı yıkama özelliği olmayan kaç lira idi. rica etsem telefonunu verebilirmisin.
  • ARNICA PROCLEAN 2001WF hakkında ne düşünüyorsunuz bu makinada su filitreli, farkı ıslak çekme özelliğide var.

Teşekkürler...
  • merhabalar arkadaslar,

gercekten de uzun bi arastirma sonucunda buradaki okuduklarimdan da etkilenerek arnica hydra aldim pratik evden 5 taksite 133 YTL gibi bi fiyat veriyolar. 40 kisiye tavsiye edersen de 10 YTL hediye ceki kazaniyorsun. Ayrica ben pratik evden almaya cekiniyordum cunku sikayetim var da kotu yorumlar okumustum. Bu nedenle siparisi verdikten sonra iki de bir adamlari arayip durdum ama 2 gun icinde elimde oldu.

ilk etapta tek sikayet yapildigi malzeme gibi geliyor ama kovasi mika gibi yani boyle vurmayla carpmayla kirilacaga benzemiyor.

sesi ise bizim eski makinemizden daha az ondan benim sikayetim olmadi.

eskiden televizyonumuzun sehpalarin ustu cok kisa surede toz olurdu simdi ise tozlanmak ne kelime bir de bu aleti calistirdiktan sonra koymus oldugunuz koku sayesinde evin ici mis gibi kokuyor.

yukaridan o kadar guclu hava ufluyor ki hortumu oraya takip cok rahat kurutma tozlari kaldirma yapabilirsiniz.

kablosu yeterince uzun cok rahat evin buyuk kismini tek pirizden idare ediyorum neredeyse. kablo sarmamasi ise cok dert degil zaten o tip mekanizmalar bozulabiliyor.

kovayi temizlemesi ise bana zevk veriyo cunku evden cikan o pisligi gorunce bi rahatliyorum.

su filtreli olmasi ve cikista hepa filtre sayesinde evin icine tertemiz hava veriyor.

arkadaslar ben cok begendim tek korkum teknik bi sorun filan cikmamasi. ama su ana kadar parasini fazlasiyla hak etti.

kopegim var ve surekli temizlik yapmak gerekiyo bakalim ne kadar dayanacak...

• yaklaşık 10 gün önce arnica hydra rain halı yıkamalı su filtreli elektrik süpürgesi aldım.burdaki olumlu yorumların çok etkisi oldu.neyse eve getirdim kurdum.çalıştırdım çekiş gücü çok zayıf.açıkçası hayal kırıklığına uğradım.bunun üzerine arnicanın web sitesinden müşteri hizmetlerine bu durumla ilgili bir mesaj attım.6 saat sonra fabrikadan levent bey aradı.durumla hemen ilgineceklerini söyledi.aldım makinayı gittim fabrikaya.açıkçası burda gördüğüm ilgi ve alaka çok süperdi.çayımızı içtikten sonra makinaya baktık.levent bey makinayı tekrar yerleştirdi.inanılmaz evde sonkez kontrol ettiğim süpürge canavar gibi çekiyordu.MEĞERSEM BİZ EVDE YANLIŞ YERLEŞTİRMİŞİZ O YÜZDEN ÇEKMİYORMUŞ.SONUÇ OLARAK YERLİ ÜRETİM SON DERECE PAHALI MUADİLLERİNDEN ÇOK AZ EKSİĞİ VAR( TURBO FIRÇA) ÜRÜNLERİNİN ARKASINDA SAĞLAM BİR MÜESSESE HERKEZE TAVSİYE EDİYORUM.TEK KUSURU SESİ YÜKSEK.

• Arkadaşlar bu konuda piyasada birçok marka var. Aslına bakarsanız hepside kandırmaca.
    Senelerdir işe yaramayan malları fahiş fiyatlardan satarak milleti kandırdılar.
    Ne de olsa bedava almıyoruz. Para kolay kazanılmıyor. Bu konuda sizlere NILFISK diye bir markayı tavsiye ediyorum.
    Danimarka kökenli ve işi sadece süpürge üretmek olan bir firma. Her özellikte ve her bütçeye uygun ürünleri var.
    http://www.nilfisk-advance.com.tr/Household.aspx
  • Arnica Apollo 2000 Halı Yıkama Makinesi ile Arnica Hydra Rain Su Filtreli Halı Yıkama Makinesi arasında karar veremiyoruz sizce hangisini almak daha mantıklı yorumlarınız için şimdiden teşekkürler bizim amaçlarımız iyi halı yıkaması ve emişinin iyi olması
  • quote:

Orjinalden alıntı: MACH25

Arkadaşlar bu konuda piyasada birçok marka var. Aslına bakarsanız hepside kandırmaca.
    Senelerdir işe yaramayan malları fahiş fiyatlardan satarak milleti kandırdılar.
    Ne de olsa bedava almıyoruz. Para kolay kazanılmıyor. Bu konuda sizlere NILFISK diye bir markayı tavsiye ediyorum.
    Danimarka kökenli ve işi sadece süpürge üretmek olan bir firma. Her özellikte ve her bütçeye uygun ürünleri var.
    http://www.nilfisk-advance.com.tr/Household.aspx

Çok haklısınız, hakikaten bunca ürün arasında hangisi doğrusu bunu anlamak gerçekten çok zor. Hem halı yıkama hemde elektrikli süpürge (sulu, kuru, buharlı) alırken bunca marka ve çeşit arasından hangisi seçilmeli?

http://forum.donanimhaber.com/m_12284462/mpage_2/printable.htm da Karcher ile ilgili bir tanıtım yazımı okuyacaksınız.

Bu ürünle 2 yıl önce tanıştım. Hala kullanmaktayız. Hem süpürge hemde ütü olarak. Hemde HALI YIKAMA olarak....

Mutlaka demoları izleyin. İçinize sinmeyen ürünlerden uzak durun. Tomarla paranızı boşa harcamayın. Ben verdiğim parayı amorti ettim ve kara geçtim.

Sevgiler

• quote:

Orjinalden alıntı: opportunity

Arnica Apollo 2000 Halı Yıkama Makinesi ile Arnica Hydra Rain Su Filtreli Halı Yıkama Makinesi arasında karar veremiyoruz sizce hangisini almak daha mantıklı yorumlarınız için şimdiden teşekkürler bizim amaçlarımız iyi halı yıkaması ve emişinin iyi olması

En son çıkan ve en yeni modeli Hydra Rain. Bence en son modeli almanızda fayda var.
  • merhabalar

Can Bey, Ege Bey ve diğer ilgili kişilere teşekkür ederim, arnica hydrayı aldım ve memnun kaldım, bir süredir araştırıyordum, dyson, thomas tt, maraton derken bu değerli yorumlar sonucunda 145 ytl ye bu cihazı aldım.
    Bugün 4 kez (birbirinden habersiz bir şekilde 2 defa eşim 2 defa da kayınvaldem) bosh 1600 W lık torbalı süpürge ile temizlenen salondaki temizlik canavarı halımızı süpürerek test ettik, su elbette pislendi ama halı alındığı ilkgünkü parlaklığını uzun süredir ilk defa gösterdi.
    Malzeme kalitesi orta-vasat gibi ama bu paraya, çekişi ve başardığı iş mükemmel
    Yorumları için ve belki de hemen hemen aynı temizliği yapacak modellere fazladan 1000 ytl harcatmadığınız için herkese teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as74 -- 27 Mayıs 2008; 23:56:46 >
  • bende dün Hydra alıp denedim çekiç gücü pek hoşuma gitmedi öyle halıyı kaldırdığı falan yok sesi çok fazla ama bu paraya bukadar olur beni şimdilik toz torbası derdinden kurtardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtcakmak -- 28 Mayıs 2008; 10:33:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: as74

merhabalar

Can Bey, Ege Bey ve diğer ilgili kişilere teşekkür ederim, arnica hydrayı aldım ve memnun kaldım, bir süredir araştırıyordum, dyson, thomas tt, maraton derken bu değerli yorumlar sonucunda 145 ytl ye bu cihazı aldım.
    Bugün 4 kez (birbirinden habersiz bir şekilde 2 defa eşim 2 defa da kayınvaldem) bosh 1600 W lık torbalı süpürge ile temizlenen salondaki temizlik canavarı halımızı süpürerek test ettik, su elbette pislendi ama halı alındığı ilkgünkü parlaklığını uzun süredir ilk defa gösterdi.
    Malzeme kalitesi orta-vasat gibi ama bu paraya, çekişi ve başardığı iş mükemmel
    Yorumları için ve belki de hemen hemen aynı temizliği yapacak modellere fazladan 1000 ytl harcatmadığınız için herkese teşekkür ederim

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Kullananlar bende dahil olmak üzere oldukça memnunlar, inanın o milyarlık makinalar bundan çok daha iyi temizlik yapmıyorlar..

• Bu Arnica'ya bir de turbo fırça takılsa harika olur herhalde. O zaman ihlastan hiçbir farkı kalmaz. Çok daha güçlü emiş gücü de cabası:)
  • Keşke kutu içeriğine normal hava akımı ile çalışan turbo fırça ekleselermiş.O da iyi iş görürdü.Bunu Arnica yetkililerine ileteceğim valla.Bir de sessiz çalışsaydı.Arnica Hydra ıslak çekebiliyor mu? Islak çekmesi benim için önemli.Çünkü bazen halıları balkonda yıkıyoruz (su problemimiz yok) ve kalan suyu halı yıkama makinesi ile çekiyoruz makina ağır olduğu için temizlik yapmak zor oluyor yoksa kalın tüylü halılar kurumuyor.Epeydir araştırtırdım sanırım Arnica alacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantuğ-20 -- 31 Mayıs 2008; 11:00:09 >
  • aslinda hava akimi ile calisacaksa herhangibir markaninda turbo fircasi bu supurgeye olabilir, boru caplari asagi yukari ayni oluyor herhalde...
  • Sanırım olabilir.Geçenlerde Fakir'in sitesinde gördüm turbo fırça isteğe bağlı alınabiliyormuş 39,90 YTL.Bosch'un turbo fırçası ile aynı.Fakat Bosch daha pahalıdır diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantuğ-20 -- 1 Haziran 2008; 11:36:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yesilsiyah20

Keşke kutu içeriğine normal hava akımı ile çalışan turbo fırça ekleselermiş.O da iyi iş görürdü.Bunu Arnica yetkililerine ileteceğim valla.Bir de sessiz çalışsaydı.Arnica Hydra ıslak çekebiliyor mu? Islak çekmesi benim için önemli.Çünkü bazen halıları balkonda yıkıyoruz (su problemimiz yok) ve kalan suyu halı yıkama makinesi ile çekiyoruz makina ağır olduğu için temizlik yapmak zor oluyor yoksa kalın tüylü halılar kurumuyor.Epeydir araştırtırdım sanırım Arnica alacağız.

ARnica hepatech Aqua almıştım yaklaşık 4 ay önce arnica Hydra ile farkı sadece borusunun plastık olmasıydı bu yüzden hepatech tercih ettim (Hydra ile bire bir teknik özellikleri var). Arnica Hydra ıslak çekebiliyor mu? şeklinde sorunuza istinaden yazıyorum geçenler de eşim kanepeleri sildi .(kuruması zor oluyor kanepenin haliyle )Arnicala kanepelerin suyunu çektik bayada su çıktı kovaya su koymadım ki çıkan su miktarını göreyim.ARtı geçenlerde lavoba tıkanmıştı önce suyu çektim haznesine sonra hava çıkış yerine takarak tıkalı lavaboyu açtım.Sadece suyu çekerken kademeli çektiriseniz 2 litre kadar problem olmaz saygılar...

• Cevabınız için teşekkürler.Sadece tek fark plastik boru ise sorun değil.Peki içinde şamandıra tertibatı var mı?Çünkü halıdan su çekince baya fazla su çıkıyor.Bu durumda emişin durdurulması gerekir.
  • quote:

Cevabınız için teşekkürler.Sadece tek fark plastik boru ise sorun değil.Peki içinde şamandıra tertibatı var mı?Çünkü halıdan su çekince baya fazla su çıkıyor.Bu durumda emişin durdurulması gerekir.

Arnica Hydra ve Hepatech modellerinde şamandıra tertibatı yok. Ama su seviye göstergesi var. Buraya bakarak su seviyesini kontrol edebilir ve gerektiğinde emişi durdurabilirsiniz.
    Halı yıkama modelinde şamandıra tertibatı varmı bilmiyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ege45

quote:

Cevabınız için teşekkürler.Sadece tek fark plastik boru ise sorun değil.Peki içinde şamandıra tertibatı var mı?Çünkü halıdan su çekince baya fazla su çıkıyor.Bu durumda emişin durdurulması gerekir.

Arnica Hydra ve Hepatech modellerinde şamandıra tertibatı yok. Ama su seviye göstergesi var. Buraya bakarak su seviyesini kontrol edebilir ve gerektiğinde emişi durdurabilirsiniz.
    Halı yıkama modelinde şamandıra tertibatı varmı bilmiyorum..

ege dostum selamlar;
    arnica hydra modelinde üst gövde grubunun altında motoru sudan koruyucu süper filtre, şamandıra kafesi ve bu kafesin içerisinde de şamandıra bulunur. Şamandıra; şeffaf su tankı içerisindeki kirli yada temiz suyun motora gitmesini engeller. (bknz. kullanma klavuzu sf. 5)
    saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uygarman -- 8 Haziran 2008; 17:33:45 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.