Şimdi Ara

şu beklentilere hangi telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben cepten oyun oynamam çok sıkılırsam sinirli kuş oynayabilirim.
    Günde 2 saat kadar pdf veya ekitap okurum.
    Günde 2 saat kadar internete girerim. Yarım saat face bakarım.
    Elimde galaxy ace var bunun gibi bir teLefon bile anca 1 günü kurtarıyor ve çok yavaş.

Şarjı uzun gitsin istiyorum gerçi kullanmıyorken veriyi wifi yi flan sürekli kapalı tutarım huyum kurusun.

En önemlisi hızlı olsun abi. İnterneti uygulamalrı falan şakkadanak açsın. Evde nexus 4 var onun gibi mesela. Ama oyun oynamadığım için çift çekirdek yeter bana. Boşa 4 çrkirdek parası vermeyelim.

Uzun süre kullanayım ben bunu. Yani sağlam olsun. Güncelleme şart değil. Stabil olduktan sonra ne diye güncelleyeyim ki. Garantisi bitincr rom yüklerim mesela.

Ekran 5 inçten büyük 4ten küçük olmasın.

Bütçe bin tl. Zorlasam 1200e nexus 5 te alırım ama ne bileyim kullanmıycağım ek güç için neden para vereyim? Şehirde sürmek için 4x4 jip almak gibi birşey.

android yerine wp de olabilir, sonuçta ilk tercihim hız, ikincisi pil.

Bu beklentilere göre en ideal tel ne olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lumia 1320 , 6 inç lakin bataryası iyi olan bir bu var.
  • Xperia L senin ihtiyaçlarını karşılar boşada para vermemiş olursun fiyatıda çok uygun tavsiye ederim.Wp akıcı ve stabil sistem olarak Lumia 525 ve Htc 8x düşünebilirsin.
    Özellikle Htc 8x çok harika cihaz hızlı akıcı her ihtiyacını fazlasıyla karşılar.Kipa Direkt de 700 Tl kesinlikel bir bak.Lumia 920-925 ile eşit özelliklerde.
  • Lumia 525 1320 925

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumia 1320 size uyar

• xperıa sp deım cunku ekran tam ne buyuk nede kucuk,bu arada cok saglam kasa ıle 2370 bataryada gun ıcınde sorunsuz devamı saglayacaktır,ayrıca sd kart kullanıp dahılı hafızaya mahkum kalmazsınız,1250lerden 800-900 badına dusmus fıyatı ılede cok cazıp,saat hızı olarakta nexustan yuksek saat hızına sahıptır,8 ay kullandım memnun kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

xperıa sp deım cunku ekran tam ne buyuk nede kucuk,bu arada cok saglam kasa ıle 2370 bataryada gun ıcınde sorunsuz devamı saglayacaktır,ayrıca sd kart kullanıp dahılı hafızaya mahkum kalmazsınız,1250lerden 800-900 badına dusmus fıyatı ılede cok cazıp,saat hızı olarakta nexustan yuksek saat hızına sahıptır,8 ay kullandım memnun kaldım.

Her şeyde sp tavsetmeyin yeter artık 2000 liraya telefon isteyene bile sp tavsiye edecek duruma gelmişssiniz.Sp nin 6-8 ay omru kaldı ki bu adam 6 ayda bir telefon değiştirmeyecekse ne anlamı var cpu su gpu su eski telefonu tavsiye etmede.Yıkın artık şu tabuları fanboylukları

• Silentium cadant S kullanıcısına yanıt
    bak caylak arkadasım...

1 neyı ne zaman tavsıye edıp etmeyecegımı sana sormayecagım

2 g2 kullanıyorum sony fanboyu nasıl oluyorsam

3 hergun 1000 altı tavsıye yanı cevabı ya sp ya nexus4 olacak sorulardan onlarca gelıyorsa,benımde aynı cebaı cokca vermem gayet normal

4 sp su an segmentı farklı olsada G2 ıle beraber f-p acısından bakılınca en ıdeal cıhazdır 800e alınabılıyorken..

5 kızgın kuslar oynarım dıyen kısıye gıdıp snap800 lu nexus 5 mı onermek mantıklı,sp mı ?

6 kaldıkı arkadas saglamlık ve batarya onemlı,guncellem o kadarda onemlı degıl demıs

7 son olarak konuyu ılk bastan oku bence,ve monıtore gozlerını cevırıp aklınla dusun,kı benım arkadasa onerdıgım cevabın tam olması gereken cevap oldugunu ıdrak etmen kolaylasır..

ödevini erken bıtıren ergen foruma dalıp,ahkam kesıyor bende buna ayar oluyorum..

• Arkadaş az oyun oynadığını belirtmiş dolayısıyla fazla uygulama yüklemeyeceği anlaşılıyor ayrıca kendi belirttiği üzere e-kitap ve döküman dosyalarına bakacağını ve internete de aralarda gireceğini söylemiş. Bu tanıma uyan lumia serisidir 6 inc ekranlı 1320 eğer daha uygun olsun derse ki şu anki ace telefonundan da büyük 4 inc ekranlı ama ön kamerasız arka kamera flaşsız(fotoğraf ne kadar önemli sizce karar sizin) ama nispeten cebe sığacak ve ekonomik 525. Ancak 4-5 inc arası kriteri var ona uygun androidler yok değil ama kendisi de ace ve android kullanıcısı olduğundan tavsiyeleri incelesin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 25 Nisan 2014; 19:45:17 >
  • quote:

bak caylak arkadasım...

3 hergun 1000 altı tavsıye yanı cevabı ya sp ya nexus4 olacak sorulardan onlarca gelıyorsa,benımde aynı cebaı cokca vermem gayet normal

4 sp su an segmentı farklı olsada G2 ıle beraber f-p acısından bakılınca en ıdeal cıhazdır 800e alınabılıyorken..

5 kızgın kuslar oynarım dıyen kısıye gıdıp snap800 lu nexus 5 mı onermek mantıklı,sp mı ?

6 kaldıkı arkadas saglamlık ve batarya onemlı,guncellem o kadarda onemlı degıl demıs

7 son olarak konuyu ılk bastan oku bence,ve monıtore gozlerını cevırıp aklınla dusun,kı benım arkadasa onerdıgım cevabın tam olması gereken cevap oldugunu ıdrak etmen kolaylasır..

ödevini erken bıtıren ergen foruma dalıp,ahkam kesıyor bende buna ayar oluyorum..

Gelmiş ahkam kesene bak.Akıcılık isteyen adama omru tukenmiş android telefon tavsiye ediyorsun.Bunun neresi mantıklı ben bu adama nexus 4 al demediğim gibi sp alma da demedim.Sadece sizin her konuya bodoslama sony cihaz tavsiye ettiğinizi farkettim.Zira bir de kendinizi fanboy değilim g2 kullanıyorum diye kandırıyorsunuz.Şu forumun yarısı sizin nasıl bir fanboy olduğunuzu biliyor.Zira yazdıklarınızdan ergen lakabı koyabileceğiniz biri de var ise o da sizsiniz.

• quote:

bak caylak arkadasım...

Yih döktürmussun hocam :)

• Tabi lumia 925 i de eklemeyi unutmuşum

• kitap okuyorsan lg g2 pro du heralde teknosada buyuk ekran cihazi vardi 999 tl bence sana gider bak bir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 520Nin akıcılığından şüpheliyim. 1320 de büyük ekranlı, sevmiyorum cebe de sığmaz ki. Sp ve 925 daha güzel seçimler gibi. Dediğim gibi uzun soluklu bir kullanıcıyım her sene telefon almak istemem.

Bir de darkevo piranha casper gibi telefonlar var ekranları ve hızları da güzel gibi. Ucuz da. Ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: han83

520Nin akıcılığından şüpheliyim. 1320 de büyük ekranlı, sevmiyorum cebe de sığmaz ki. Sp ve 925 daha güzel seçimler gibi. Dediğim gibi uzun soluklu bir kullanıcıyım her sene telefon almak istemem.

Bir de darkevo piranha casper gibi telefonlar var ekranları ve hızları da güzel gibi. Ucuz da. Ne dersiniz?

Windows lumia 925 uzun süreli yakışır diğer ucuz dediğiniz modellere bakmayın bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 25 Nisan 2014; 21:00:36 >
  • Silentium cadant S kullanıcısına yanıt
  • quote:

/>

böyle devam et canım

• 1200 e çıkılabiliyorken nexus 5 derim 1000 tl altı için lumia 1320 ya da nexus 4 e bakılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Silentium cadant

quote:

xperıa sp deım cunku ekran tam ne buyuk nede kucuk,bu arada cok saglam kasa ıle 2370 bataryada gun ıcınde sorunsuz devamı saglayacaktır,ayrıca sd kart kullanıp dahılı hafızaya mahkum kalmazsınız,1250lerden 800-900 badına dusmus fıyatı ılede cok cazıp,saat hızı olarakta nexustan yuksek saat hızına sahıptır,8 ay kullandım memnun kaldım.

Her şeyde sp tavsetmeyin yeter artık 2000 liraya telefon isteyene bile sp tavsiye edecek duruma gelmişssiniz.Sp nin 6-8 ay omru kaldı ki bu adam 6 ayda bir telefon değiştirmeyecekse ne anlamı var cpu su gpu su eski telefonu tavsiye etmede.Yıkın artık şu tabuları fanboylukları

8 ay ömrümü kaldı?
    Heralde ramından dolayı dedin arkadaş zaten oyun yüklemeyecekmiş yani stabillik asla bozulmaz.
    2.olarak donanım ı eski demişsin s4 ten güçlü bir cihaz üstelik 850 tl he gidip fiyat a bakmadan g2 ile z2 ile s5 ile karşılaştırırsan o senin kafan.
    Hadi diyelim 2 sene sonra donanım eskidi rom atarım demiş.
    Forumu trolleyip kaçmak olmuyor ergen yasağı gelmeli

• quote:

bak caylak arkadasım...

stev 800 değil 789

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.