Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.948
Cevap
498
Favori
777.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok pahalı değil mi? Aynı model 1.16'yı 130a satıyorum hem de 25 bin daha az kilometrede bundan

Edit: Aracım:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-temiz-2014-bmw-1.16i-joy-edition-764696039/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 9 Aralık 2019; 9:17:54 >
  • Merhaba arkadaşlar bu aracı almayı düşünüyorum. Acil önerilerinizi rica ederim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ilk-sahibinden-temiz-titiz-ve-ekstrali-yorulmamis-opel-astra-766150982/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SıfırSıkıntı -- 9 Aralık 2019; 13:20:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SıfırSıkıntı kullanıcısına yanıt
    Modifiye araçlar hakkında bir yorum yapamıyorum. Modifiyeli olmasa, orjinal olsa yorumum olumlu olurdu ama bu tür araçlar bana itici geliyor. Beğendiyseniz km düşük, araba temiz duruyor. Kendi aracımı tercih ederim :)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lancia-lancia-delta-dizel-otomatik-765944747/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandx -- 9 Aralık 2019; 13:7:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Modifiye araçlar hakkında bir yorum yapamıyorum. Modifiyeli olmasa, orjinal olsa yorumum olumlu olurdu ama bu tür araçlar bana itici geliyor. Beğendiyseniz km düşük, araba temiz duruyor. Kendi aracımı tercih ederim :)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lancia-lancia-delta-dizel-otomatik-765944747/detay
    Teşekkür ederim :)

• SıfırSıkıntı kullanıcısına yanıt
    arkadaşa katılıyorum. modifiye gördüğüm an ilandan çıkarım, öyle tiksiniyorum.edition paket j kasa astraların en boş paketi, üstelik 1.3 motor. motor kötü demiyorum, alırsın uzun yıllar kafan rahat binersin ama hem en boş hem tutmayan motor, hem modifiye, hem eski kasa, hem 2 değişenli yani alınacak hiçbir yanını göremedim. o paralara da düşük km ne alınır bilemiyorum, ilanlara baktım fiyatlar epey uçmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sungur16

arkadaşa katılıyorum. modifiye gördüğüm an ilandan çıkarım, öyle tiksiniyorum.edition paket j kasa astraların en boş paketi, üstelik 1.3 motor. motor kötü demiyorum, alırsın uzun yıllar kafan rahat binersin ama hem en boş hem tutmayan motor, hem modifiye, hem eski kasa, hem 2 değişenli yani alınacak hiçbir yanını göremedim. o paralara da düşük km ne alınır bilemiyorum, ilanlara baktım fiyatlar epey uçmuş.
    Güzel yorumunuz için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: xSlayerPro

Bu mesaj silindi.
    Alınır mı sizce. Bir yakınım için bakıyoruz.

• 766706553 bu araç geçenlerde 100 binden ilandaydı satılmayınca farklı ilan açıp 110000 e çıkarmışlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    200 bin km ye dayanmış, evrendeki bütün çukurları tumsekleri tatmış birçok kez servise gitmiş bir çok usta kurcalamis ellemis, geçti artık o dönemler millet uyandı B sınıfı olsun sıfır olsun diyenler var artık,

• Fiyatlar böyle giderse ikinci el piyasası “anahtar payı” dediğimiz kıvama gelecek, belki de geldi. Allah sonumuzu hayretsin vallahi alsan ayrı dert satsan ayrı dert

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Alıp başkası satıyor olamaz mı ☺️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tutmayan motor mu 1.3 multijet kendini kanıtlmış bir motordur

• ermanerz kullanıcısına yanıt
    hayır aynı kişi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

766706553 bu araç geçenlerde 100 binden ilandaydı satılmayınca farklı ilan açıp 110000 e çıkarmışlar

• cseyfe kullanıcısına yanıt
    Hocam foruma özel fiyatın nedir acaba?

• gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Abi bende 1.3 Mj kullanıyorum :) astrada o paralara çıksam 1.2 mj almazdım

• ozel mesaj attim
  • Merhaba,
    Arkadaşlar opel astra 1.6. 115bin km. Hasarsız boyasız. 2014 dizel. Açık mavi. Edition paket. 77 bin TL ye alınır mı

• 764886562

2012 Pejo 208 1.6 thp 130k km de 65 bine bırakıyor arkadaş sizce nasıl fiyatı

• Selamlar Opel Astra j kasa 2013 otomatik Cosmo Sunrooflu 86 diyor alınır mı? Km 96000 iki üç lokal boya mevcut tramer yok.

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.