Şimdi Ara

ŞU ANDA CANINIZ NE İSTİYOR ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
3.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi uykular, mutlu rüyalar
  • Arkadaşlar şu anda benim istediğim güzel bir porsiyon İSKENDER yanına buz gibi COCA COLA birde üstüne güzel bir kaymaklı KÜNEFE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an çekirdek istiyorum.
  • karpuz peynir
  • quote:

Orijinalden alıntı: OCA

karpuz peynir

Kardeş benimde şöyle buz gibi karpuz canım çekti daha tam çıkmadığından geçen yazdan beri yemedim inşaallah 1 aya kalmaz ucuzlarda bol bol yeriz Ramazan'da geliyor İFTAR'da soğuk soğuk iyi gidiyor Bu arada karpuz'la peynir'i hiç denemedim güzel oluyormu ? Genellikle ALKOLİK'ler yanına RAKI'yla yiyorlar ve normalde HELAL olan bu rızıklarda mundar haline geliyor ve HARAM olmuş oluyor inşaallah siz böyle yapmıyorsunuzdur çünkü bu HELAL rızıklar böyle yapanlardan AHİRETTE davacı olacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

quote:

Orijinalden alıntı: OCA

karpuz peynir

Kardeş benimde şöyle buz gibi karpuz canım çekti daha tam çıkmadığından geçen yazdan beri yemedim inşaallah 1 aya kalmaz ucuzlarda bol bol yeriz Ramazan'da geliyor İFTAR'da soğuk soğuk iyi gidiyor Bu arada karpuz'la peynir'i hiç denemedim güzel oluyormu ? Genellikle ALKOLİK'ler yanına RAKI'yla yiyorlar ve normalde HELAL olan bu rızıklarda mundar haline geliyor ve HARAM olmuş oluyor inşaallah siz böyle yapmıyorsunuzdur çünkü bu HELAL rızıklar böyle yapanlardan AHİRETTE davacı olacaklar

Sadece karpuz ve beyaz peynir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Saat de geç oldu ama bir pizzan varsa alırız.
  • mangalda et-tavuk yanına pilav salata kola
  • Gece 2 3 gibi yemek yerim. Dışarıdan sipariş vericem ama kebap tavuk filan yemekten bıktım artık.

Ne söylesem bilmiyorum.

Sulu yemek olsaydı iyi olurdu çorba filan .. Kebaptan iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Gece 2 3 gibi yemek yerim. Dışarıdan sipariş vericem ama kebap tavuk filan yemekten bıktım artık.

Ne söylesem bilmiyorum.

Sulu ev yemeklerine hasret kaldığınıza göre büyük ihtimal öğrencisiniz niye gecenin köründe yemek yiyorsunuz ? Bu saatte Pizzacıları bile zor bulursunuz evde gofret ve büsküvi varsa onlarla idare edin

• quote:

quote:

Gece 2 3 gibi yemek yerim. Dışarıdan sipariş vericem ama kebap tavuk filan yemekten bıktım artık.

Ne söylesem bilmiyorum.

Sulu ev yemeklerine hasret kaldığınıza göre büyük ihtimal öğrencisiniz niye gecenin köründe yemek yiyorsunuz ? Bu saatte Pizzacıları bile zor bulursunuz evde gofret ve büsküvi varsa onlarla idare edin

Yok yav çalışıyorum ofisteyim. Genelde dışarıda yemek zorundayım yemek saatlerinde hep ofiste olduğum için ev yemeğine hasretim

• quote:

quote:

quote:

Ne söylesem bilmiyorum.

Yok yav çalışıyorum ofisteyim. Genelde dışarıda yemek zorundayım yemek saatlerinde hep ofiste olduğum için ev yemeğine hasretim

Özel değilse ne iş yaptığınızı merak ettim, hep gecemi çalışıyorsunuz ?

• hachiko kankim ile kokoreç yemek
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ne söylesem bilmiyorum.

Özel değilse ne iş yaptığınızı merak ettim, hep gecemi çalışıyorsunuz ?

Bir özel okul bir devlet okulu ve bazı çeşitli tesislerini barındıran büyükçe bir alanda geri planda çalıan personellerin amiriyim.

Vardiyalı şekilde çalıştığımız için bazen gece bazen gündüz amirliği yapıyorum.

• Oruç tutan arkadaşların oruçlarının Allah kabul etsin inşaalah
  • Şimdiden hayırlı iftarlar dilerim
  • Karışık bir tost ve büyük bardak bir çay...
  • Kütahyalı 77 kullanıcısına yanıt
    şuan oraya yaklaşık 5bin km uzaktayım börek manzarası çok iyi geldi.daha sonra üstüne soğuk bir bardak su içerim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.