Şimdi Ara

Şu anda alınabilecel en mantıklı B segmenti araç? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
3
Favori
4.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat limitinin ne oldugu bence önemli... Fiat Punto 1.3multijet Lounge şuan için iyi gözüküyor.... Polo 1.6tdi ne kadar comfortline olsa bile donanımı çok eksik...Clio dci performas ve donanım eksiginden elenebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faith_388 -- 21 Eylül 2012; 0:40:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehesr

Vw polo 40.000 tl civari 1.6 dizelini ve yanlis hatirlamiyorsam comfortline donanimli yani yüksek versiyonn bi alti olur ona bakabilirsin. Neden B segmenti peki

Yuksek donanim derken

Zaten iki donanim var trendline polo alacagina el arabasi al adam gibi teybi olur hic yoktan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzinli olarak Honda Jazz derdim ama Suzuki Swift de 1.2 benzinli motorunun canlılığı ve düşük tüketimi ile ve de Jazz'a göre çok daha uygun olan fiyatıyla öne çıkıyor.

Hız sabitleme olmadığı için bana olmaz ama güvenlik donanımı eksiksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARMADATURK

quote:

Orijinalden alıntı: uyumsuz insan

bence opel astra 1.3 dizel motorlu versiyonunu color edition + bütün opsiyonlarıyla beraber 40 bin tlye alabilrisiniz

opel astra C sınıfı diye biliyorum

pardon corsa yerine astra yazmışım düzelttim
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

bence opel astra 1.3 dizel motorlu versiyonunu color edition + bütün opsiyonlarıyla beraber 40 bin tlye alabilrisiniz

40 tl mi? gerçekten fiyatı öyle mi?

yarın bir bakayım fiyatlara siteden

quote:

Orijinalden alıntı: Mehesr

Vw polo 40.000 tl civari 1.6 dizelini ve yanlis hatirlamiyorsam comfortline donanimli yani yüksek versiyonn bi alti olur ona bakabilirsin. Neden B segmenti peki

dostum 2007 d kasa corsa kullanıyorum hali hazırda... b segmenti araç şehiriçinde çok avantajlı.. boyut olarak..

quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

selamlar arkadaşlar.. şu anda

donanım
    kalite
    fiyat
    motor performans
    edit: + olarak az yakan

anlamında alınabilecek en düzgün b sınıfı araç nedir?

tavsiylerinizi hem (benzin) hem de (dizel) olarak ayrıca belirtirseniz sevinirim...

aveo iyi bir konumda şu an.

ahhh hocam o arabanın tipi nedir öyle az daha şekil verip sunsalar ölürlermiydi vallaha çok kötü tasarımı var ya

hocam pardon corsa yazacağıma astra yazmışım düzelttim

• Performans olarak beklentin nedir bilmyrum ama 1.2 motorlu swift diyorum ben. 32.950 fiyati saniyorum. Ben inceledm eksikligini duydugum tek sey bagaj ve cruise control du.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüm alman markaları aşağı yukarı aynı fiyattalar japonlarında onlardan kalır yanı yok burada öenmli olan bence aracın kolay satılması yani piyasada tutulması, parça bulunulabilirliği servis kalitesi önemli diyorum bu kriterlere uyan bir markayı tercih edebilirsiniz... kronik problemleri olmayan bir araç seçebilirsiniz ... çünkü b segmenti bir araç alacağınız için fazladan sokağa atacak paranız yoktur herhalde..

yaris, polo, fiesta, corsa, 208 vs hepsi sınıfında birbiriyle yarışır kaliteli araçlar dediğim gibi yukarıdaki kriterlere en uygun hangisi ise onu tercih edin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avensis42 -- 21 Eylül 2012; 1:38:18 >
  • quote:

bence opel corsa1.3 dizel motorlu versiyonunu color edition + bütün opsiyonlarıyla beraber 40 bin tlye alabilrisiniz

edit:corsa yerine astra yazmışım

evet astra 1.3 dizel o fiyatlarda ancak benim komşum aldı 2011 de aracı, şimdi satmaya çalışıyor. Araç motora çok ağır geliyor diyor, hızlanmıyo,gitmiyo, yokuşlarda çok zorlanıyor vb şeyler söyledi, ben de almayı düşünüyordum, vazgeçtim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Benzinli olarak Honda Jazz derdim ama Suzuki Swift de 1.2 benzinli motorunun canlılığı ve düşük tüketimi ile ve de Jazz'a göre çok daha uygun olan fiyatıyla öne çıkıyor.

Hız sabitleme olmadığı için bana olmaz ama güvenlik donanımı eksiksiz.

Abi jazz ile swift arasinda ciddi kalite farki var diyorlar

İkinci el servis sikintisida var swiftin

• henüz canlı canlı göremedik ama yeni clio çok iddialı geliyor.
  • 2007 senesinde fiyat/donanım açısından en cazipi grande punto idi.
    ben sıfır grande punto dizel almıştım.
    şu an durum nedir bende merak ettim, takip edeyim bu konuyu.
  • Sorunuzun cevabı Mitsubishi colt olabilir.

Donanım: Hız sabitleyici+abs+esp+4 hava yastığı vs...
    Motor: 1,3 90 BG Mivec benzinli motor. Uzun ömürlü ve canlı.
    Şanzuman: Eğer otomatik lazımsa Getrag marka Sorunsuz AMT şanzuman ( 6ileri)
    Şase: Mercedes smart ile aynı şase. Güçlü gövde yapısı.
    Yakıt: Sınıfının en az yakanlarından. Bazı araçlarda katalog değerini tutturamazsınız. Coltta ne yazıyorsa o hatta daha düşük elde edenler bile var.
    Yedek parça aksesuar: Yedek parça bir avrupa araç gibi. Aksesuar çok pahalı
    Servis: Eğer çok ücra bir yerde değilseniz bulunuyor.
    2.El: Türkiyede pek kıymeti bilinmiyor malesef bu aracın. Binmek için ideal.

Kısacası marka takıntısı olmayanlar için harika bir seçenek.
  • clio 4 güzel alternatif olacağa benziyor ama yeni araba olduğu için kapalı kutu. o kadar bütçeye B sınıfı almazdım.
  • ben yeni clio'ya bi bakardım.

Birde o fiyata 208 de alınabilir active donanım benzinli
  • Seat Ibiza 1.2 TSI DSG - Listesi 34.400 ve indirim yaptırabilirsiniz. Yada 1.4 85hp düz vites olanının listesi 28.500
  • jazz önerenlere öncelikle bir honda.com.tr'ye girip fiyatına bakmalarını öneririm.
  • Bu sorunun cevabı Aveo'dur. Bu kadar güvenli, donanımlı ve ucuz başka bir B-sınıfı araç yok.

quote:

Orijinalden alıntı: zzoorroo

Sorunuzun cevabı Mitsubishi colt olabilir.

Donanım: Hız sabitleyici+abs+esp+4 hava yastığı vs...
    ...

Emin misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soğutucu -- 21 Eylül 2012; 14:55:36 >
  • Yeni clioyu bekleyin beklerkende kia rio ya bir bakın derim.
  • Aracın adını söylemiyorum. Malum araç diyelim. LT HB 1.3 dizel deyim bir de 35bin deyim yeter. Donanımları saymayalım zira diğer markaları utandırmak istemeyiz.

Şu anda alınabilecel en mantıklı B segmenti araç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 21 Eylül 2012; 15:34:18 >
  • dizel olarak tata manza ve i20. Benzinlı olarak aveo, clio4, i20 gozukuyor. Bende bunlar arasında secim asamasındayım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.