Şimdi Ara

STSL | Atiker Konyaspor - Galatasaray | 14.01.2017 | 19.00 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
1
Favori
12.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

bu gsye gol aatmıyorsa suç Konyada. Bırakın hakemi. Hem neden bu kadar veryansın. Bu gs nin şampiyon olma ihtimali yok. Ha potada tutarlar bir şekilde ama şampiyon olamaz.

O Gs öyle bir şampiyon olur ki gece uykun kaçar, dua himmet diye car car konuşmaya başlarsın başkanın gibi.Kümeye oynuyordunuz Konya maçında hakem katliamı ile potaya soktular sizi.En basitinden örnek Gençler maçını boş beleş sahada yürüyerek kazandınız, hala gelmiş burada konuşuyor.Galatasaray'ı takip edene kadar kendi çöp takımınla ilgilen.Yemin ederim şaka gibi adamlar var şu forumda, kendi yazdığına bile inanmıyordur bunlar.

Sizden bu sene değil cacık salatalık bile olmaz, gördük dün akşam maçı nasıl kazandığınızı.
    Fener'e laf atarken önce aklını başına al, hadi biz gençler maçında yürüdük.
    Siz hemen hemen her Maçı yata yata, bazen hakem eyyamı bazen de şansa kazanıyorsunuz.
    Gören de şampiyonluğun en büyük adayı, her maçı bilek hakkı ile çatır çatır kazanıyor sanacak... pehhh....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler maçı izlemedim nasıl oynadık ilk yarıdaki gibi vasat mıydık? Gary rodrigez nasıldı ?
  • Galatasaray cok kotu top oynamiyor euvuevuveuv

Mac fazlasiyla 2. suanda fener ve besiktas barcelona gibi ucuyorlar sampiyonlar . iki takimda iki derbiyi kendi sahasinda oynamasina ragmen bizim altimizdalar suan.....
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Siz cidden hastasiniz. Yok uykum kaçarmış yok bilmem ne. Sanki ben fener şampiyon olur demişim , sanki fener harika top oynuyor demişim de gelip saçma saçma ötmüs burada cocuk. Bana bak oglum önce adabini bil de konuş. Sonra yazdıklarımı anlayarak yaz... kimse işi karıştırmaz ise basaksehır şampiyon bu sene. Siz içeride dışarıda her takımdan gol yiyecek kadar kötü bir defansa sahip takımınız. Hem de musleraya rağmen. Hala şampiyonluk mu diyeceksiniz. Dünkü gibi şanslı olmayacaksınız...arenadaki maç sonrası kimlerin uykusu kaçıyor göreceğiz.
  • Beşiktaşın maçı olsa hakemle kazandı diye demedğinizi bırakmazdınız.Konyanın verilmeyen penaltısını özete bile koymamış yayıncı kuruluş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: escape_454

quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

Konya ilk yarı son vuruşları yapsaydı, ikinci yarı formalite olacaktı. İnanılmaz goller kaçırdılar.

Sonuçta atamayana atarlar. Fenerbahçe Gençlerbirliği maçı gibi oldu.

Aynen hocam haklısınız. Aykut beyfendi hakem suç bulacağına şu ilk yarıdaki kaçan pozisyonlara bir açıklama getirsin. Kaçan pozisyonların 1 tane yanılmıyorsam Muslera kurtardı geri kalan bütün golleri kendi beceriksizliğinden kaçırdılar futbolcular bunun suçlusu da mı Mete Kalkavan.

Sadece Türkiye değil ki hakem sıkıntı Avrupa'nın büyük kulüpleri de aynı sıkıntıyı çekiyor. Yılbaşı akşamı m.united maçı mesela İbrahimoviç in verilmeyen golü, maç boyunca verilmeyen fauller. Geçen Barça nın Kupa macı vardı 2-1 yenildiği tam bir hakem faciası vardı maçta.

Sonuç olarak hakem sıkıntısı dünya genelinde var çözümü var mı bence yok. Çünkü hakemlerde insan hata yapması normal. öyle ki böyle baskılar olduğu sürece artmaya devam edecektir.

Şimdimi aklınıza geldi hakemlerin hata yapabileceği hani eyyamcıydılar
  • Fener maçında resmen dilim dilim doğramalarına rağmen çıtı çıkmayan konya nedense dün ortalığı ayağa kaldırdı. Galatasaray hakkında azılı düşmanları korkunç bir algı oluşturuyorlar dıkkat etmek lazım.
  • Galatasaray ne zaman şansa bala kazanarak gitse şampiyon oluyoruz krizlerin takımıyız 😁Ya 1. Ya 8. Bu senede freni patlak kamyon gibi gidiyoruz duvara tosluycagımızı düşünmüyorum finisi geçeriz , şampiyonluğumuz hayırlı olsun
  • 114 yıllık tarihinde tek başarın geçen seneki şampiyonluksa sıkışınca ettiğin hakaretleri anlıyorum . Konuyla doğrudan alaklı biri zaten direk geçen senenin diğeri de çok geride değil 2 sezon öncesi. Hala hakemler hakkında konuşabilmeniz ilginç. Son cümle ise tam olarak sizin Beşiktaşlı hayatında ilk defa şampiyonluk görünce kaldıramamış yılların verdiği ezikliği bir senede atmaya çalışan trollerin tanımı. Hadi kendi forumuna git ve şerefli üçüncü şerefli üçüncü diyerek kolayca prim yap .
  • Zevkli böyle çıkıyor be .
  • Besiktasin 3-4 sampiyonluk fazla saydirdigini da unutmayin hatta fener formasina 5-6 tane buyuk yildiz koymustu dalga gecmek icin :D
  • Tarihlerinde tr liglerindeki basarilardan baska basarisi olmayan avrupada 2.sinif takimlardan 6 yiyenler gelip Galaya laf atiyorlar olusi bile bu ligde is yapiyor iyi oldugu zaman en az ceyrek final en iyi zamanindada avrupa kupasi aliyor 😂😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Tarihlerinde tr liglerindeki basarilardan baska basarisi olmayan avrupada 2.sinif takimlardan 6 yiyenler gelip Galaya laf atiyorlar olusi bile bu ligde is yapiyor iyi oldugu zaman en az ceyrek final en iyi zamanindada avrupa kupasi aliyor 😂😂

Türkçeyi acilen bırakman gerek.
  • maçı izledim. gsli olarak çok memnun kalmadım açıkçası :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

bu gsye gol aatmıyorsa suç Konyada. Bırakın hakemi. Hem neden bu kadar veryansın. Bu gs nin şampiyon olma ihtimali yok. Ha potada tutarlar bir şekilde ama şampiyon olamaz.

O Gs öyle bir şampiyon olur ki gece uykun kaçar, dua himmet diye car car konuşmaya başlarsın başkanın gibi.Kümeye oynuyordunuz Konya maçında hakem katliamı ile potaya soktular sizi.En basitinden örnek Gençler maçını boş beleş sahada yürüyerek kazandınız, hala gelmiş burada konuşuyor.Galatasaray'ı takip edene kadar kendi çöp takımınla ilgilen.Yemin ederim şaka gibi adamlar var şu forumda, kendi yazdığına bile inanmıyordur bunlar.

Sizden bu sene değil cacık salatalık bile olmaz, gördük dün akşam maçı nasıl kazandığınızı.
    Fener'e laf atarken önce aklını başına al, hadi biz gençler maçında yürüdük.
    Siz hemen hemen her Maçı yata yata, bazen hakem eyyamı bazen de şansa kazanıyorsunuz.
    Gören de şampiyonluğun en büyük adayı, her maçı bilek hakkı ile çatır çatır kazanıyor sanacak... pehhh....

Çıldırın. Utanmadan hakem yazmış bir de. Senin gibi futboldan anlamayan adamlara yazacak cevabım yok, git anbilıvıbıl ile konuş futbol sen.

Utanmadan hakem diyorlar harbiden utanmıyor adamlar.Kesin antudan akın ediyor bunlar foruma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleWorld

STSL | Atiker Konyaspor - Galatasaray | 14.01.2017 | 19.00

An itibariyle

her maç kazandığınızda bu paylaşımı görüyorum
    biz küçük takım taraftarlarını onurlandırmaktan başka birşey yapmıyorsunuz
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    siz açmadan ben açsam iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: binLadin

quote:

Orijinalden alıntı: LittleWorld

STSL | Atiker Konyaspor - Galatasaray | 14.01.2017 | 19.00

An itibariyle

her maç kazandığınızda bu paylaşımı görüyorum
    biz küçük takım taraftarlarını onurlandırmaktan başka birşey yapmıyorsunuz

Konyaspor'un simgesi kartal, keşke hemen atlamasaydınız. Ağlayanlar üstüne alınıyor işte.

ONURLAN !
  • sen anca kendini kandırırsın
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.