Şimdi Ara

STSL 31. Hafta ( Fenerbahçe - Gaziantepspor) 01.05.2016 19.00 (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
1
Favori
5.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana da güzel bir doğum günü hediyesi oldu. Teşekkürler FENERBAHÇEM.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smtblc

3-0

rezerve
  • quote:

Orijinalden alıntı: le_tatative

quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Önder

quote:

Yatan takımla yatmayan takım kendini belli ediyor.
    BJK-kayseri maçı avea reklamı gibiydi.

Fiberliyooo galiba bu arkadaş

Ya bırakın bu ayakları bize karşı rakip böyle oynasa tüm turgayından ermanına bütün yorumcular televizyonda fener şike yapıyor der üstüne gelir forumda siz de dersiniz.
    Biz deyince suç oluyor. Bu arada sene sonunda bi şampiyonluk fiberlemesi yaparız.

Aynen. Siz de Antalya'ya yattınız zaten

Tineri fazla mı kaçırdın hocam ne alakası var Antalya ile?
    Şaka gibisiniz kayserinin bize karşı oynadığı 3 maçta ölümüne direndi adamlar 1-0 zor yendik. Size yatışlar.
    Beşiktaşın çocuğu mutlu topçu antepteyken 4'er 4'er yedi sizden. Şimdi antep gayet te iyi mücadele ediyor 2-0'a rağmen.
    Tüm anadolu klüpleri fener şampiyon olmasın diye size yatarken gelmiş pişkin pişkin konuşuyorsunuz yazık günah kör müsünüz ya

Ya dostum,
    Biz de mersini zar zor 1-0 yendik, siz 4 tane attınız. O zaman Mersin de size mi yatmış oldu? Ayrıca şu son 3 haftaya kadar bir maçta maksimum 1 gol atıyordunuz. Kendiniz de biliyorsunuz. Siz leş gibi oynuyorsunuz, direniyor dediğiniz anadolu takımları da iyi oynuyor görünüyor doğal olarak. Kendi takımınızın leş oyununu başka takımlara çamur atarak kapatmaya çalışıyorsunuz yazıktır ya.

Avrupada gördük kim leş, yendiğiniz tek takım iskender bey

• quote:

Orijinalden alıntı: Dejan Lovren

quote:

Orijinalden alıntı: tedbundy452

Bi dün Beşiktaş'ın oynadığı topa bak bide bugün Fener'in oynadığı topa bak tamam daha maçın başı ama bu sezon genel olarak hep böyleydi.

Dün Beşiktaş'ın 4 önemli şutu gol oldu bugünkü maçın Hakkı 4-0 5-0 neyin kafası bu ? En çok pozisyona giren takım biziz

Dostum ben yorumu maçın 20.dakikalarında yaptım o dakikaya kadar baya kötüydü Fener golden sonra çok iyi oynadı ve ligde genel anlamda Beşiktaş'ın Fenerbahçe'den daha iyi oynadığını düşünüyorum bu benim fikrim ben neticede futbol mühendisi değilim bu kadar kafana takma yorumlarımı.

•  STSL 31. Hafta ( Fenerbahçe - Gaziantepspor) 01.05.2016 19.00
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ya bırakın bu ayakları bize karşı rakip böyle oynasa tüm turgayından ermanına bütün yorumcular televizyonda fener şike yapıyor der üstüne gelir forumda siz de dersiniz.
    Biz deyince suç oluyor. Bu arada sene sonunda bi şampiyonluk fiberlemesi yaparız.

Şaka gibisiniz kayserinin bize karşı oynadığı 3 maçta ölümüne direndi adamlar 1-0 zor yendik. Size yatışlar.
    Beşiktaşın çocuğu mutlu topçu antepteyken 4'er 4'er yedi sizden. Şimdi antep gayet te iyi mücadele ediyor 2-0'a rağmen.
    Tüm anadolu klüpleri fener şampiyon olmasın diye size yatarken gelmiş pişkin pişkin konuşuyorsunuz yazık günah kör müsünüz ya

Ya dostum,
    Biz de mersini zar zor 1-0 yendik, siz 4 tane attınız. O zaman Mersin de size mi yatmış oldu? Ayrıca şu son 3 haftaya kadar bir maçta maksimum 1 gol atıyordunuz. Kendiniz de biliyorsunuz. Siz leş gibi oynuyorsunuz, direniyor dediğiniz anadolu takımları da iyi oynuyor görünüyor doğal olarak. Kendi takımınızın leş oyununu başka takımlara çamur atarak kapatmaya çalışıyorsunuz yazıktır ya.

Al işte yine aynı kafa. Bi de bize tinerci diyorsunuz.
    Yine başka takıma çamur atıyorsun, bi kendi takımına bak allaşkına ya..

• Karşı karşıya rvp de gomez de atar. Ama rvp mest eder atar pazara gönderir atar klas atar. Rvp beslendikçe her maç atar bu adam. Siz mesut özil i alın bakın bakalım bu adam nasıl show yapıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız bi konu dikkatimi çekti Robin Van Persie bitmiş mahvolmuş ölmüş gömelim falan diyorlarda adam ligde 14 gol atmış bence az değil yani Fenerbahçe bu sezon çok golcü bi takım olsa daha fazla atardı bu birazda takımın kısır olmasından kaynaklanıyor ve adam hep yedekteydi bence seneye kadroda durmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedbundy452

3-0 fener alır.

Maç başlamadan yaptığım skor tahminide tuttu bu arada bundan sonra bana sorabilirsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

Bana da güzel bir doğum günü hediyesi oldu. Teşekkürler FENERBAHÇEM.

iyiki doğdun
  • Haftaya Bjk'ye kaç atarsınız kanka?

• quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

quote:

Bana da güzel bir doğum günü hediyesi oldu. Teşekkürler FENERBAHÇEM.

iyiki doğdun

Eyvallah kumandanım.

• Diego şuan çok iyi olmayabilir ama ıslıklamak bunu çözmez. Adam elindeki oyuncuyu kazanmaya çalışıyor. Hiç belli olmaz bundan sonra tam tersi bi grafik çizebilir. David de souza için neler yazıldı çizildi şu forumlarda. Gitsinmi kalsınmı diye çok tartışıldı. Mahalle takında oynasın 2. lig takımlarında anca oynar diyerek alay ediliyordu. Sonra tam tersi oldu.

Beşiktaşın 3 maçından 2 sinde puan kaybı yaşayabileceğini düşünüyorum. Konya ve osmanlı maçlarında veya en az birisinde puan kaybı bekliyorum.
  • OOOoOoOoOOoOO Robin van Persieeeee
  • Doğum günün kutlu olsun dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: PweckTR

Netspordan izliyorum gökhan diego ve volkanın bişeyler fısıldadıgı sahnelerde ne dedi spiker anlatacak varmı

Bunlar manyak ya dedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ya dostum,

Al işte yine aynı kafa. Bi de bize tinerci diyorsunuz.
    Yine başka takıma çamur atıyorsun, bi kendi takımına bak allaşkına ya..

ya arkadaşım gidermisin kendi bölümüne boş boş muhabbet etmek için girme şuraya

• quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

Doğum günün kutlu olsun dostum

Teşekkürler hocam. :)

• Van Persie bugün itibariyle

20 Gol'e ulaştı.

3 Tane de asist yaptı.

Ben 15 gol felan atar diyordum 20 olması baya iyi
  • quote:

Haftaya Bjk'ye kaç atarsınız kanka?

Beşiktaş bizi rahat yener :) Şampiyonluk için boşa umutlanma bence biraz zor gözüküyor.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.