Şimdi Ara

STSL 2015-16 26. Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe | 13 Nisan | 19.30 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.051
Cevap
1
Favori
15.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kuarejzmaaa

Ertelendigi iyi oldu tabi, Persembe 4 yemis yorgun bi takim,olusan bu sartlar icerisinde 3 puan olmasi imkansiza yakin.. Yersen guvenlik gerekcesiyle mac ertelenir..

Şu foruma senin gibiler için ağlama duvarı yapmak lazım
  • kuarejzmaaa kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl vicdansızlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MalıArapFaiktenAlıyoduk

Bu nasıl vicdansızlık

Merak etme senin 7 sülalende olmayan vicdana sahibim sivilceli kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartsmart

quote:

Ertelendigi iyi oldu tabi, Persembe 4 yemis yorgun bi takim,olusan bu sartlar icerisinde 3 puan olmasi imkansiza yakin.. Yersen guvenlik gerekcesiyle mac ertelenir..

Şu foruma senin gibiler için ağlama duvarı yapmak lazım

Ağlamanın alasını Perşembe gecesi gördük.. Türkiyedeki gibi hakemi aldatıp faul almalara,10 metre öteden taç atışı kullanmalara,ofsayttan gol atmalara o kadar alışmışsınız ki adil bir hakem görünce o über ötesi futbol oynayan takımınızın Portekizin Bursasporuna nasıl dağıldığını gördük..
    Halen daha ağlamalarınıza devam ediyorsunuz orası ayrı..

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal liseli

quote:

yine mi mağdursunuz

yine mi mazlumsunuz

varya sene sonu fener şampiyon olursa inş

nasıl ağlarsınız siz of off düşünüyomda harbi zevke gelirim heralde

böyle şike yaptılarrr, şikecilerr diye ağlarsınız

Kalan maçlarımızı o şikeci başkanınız yönetse dahi bu sene şampiyon belli sıkıntı yapma kardeş ;)
  • Fenerbahçe için söylenen "yorgundu maçı onlar erteletti" iddiaları ahmaklık. Bu takımı kurşunladılar çıktı yine oynadı. Neyin peşindesiniz?
  • kasımpaşa bursa maçında mı terör saldırısı olur,fb gs maçında mı sansasyon saldırı olur,belliki istihbarat gelmiş,neyse sizde biliyorsunuzda aklı sıra fenere karşı ön alıp kamuoyu yaratmaya çalışıyorsunuz.Keşke bu kadar konuşucağınıza 2 hafta önce feneri yenseydinizde bu kadar zırlamasaydınız.
  •  STSL 2015-16 26. Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe | 13 Nisan | 19.30

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

STSL 2015-16 26. Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe | 13 Nisan | 19.30

Fenerbahçe'nin moral bulacağı maçı Aziz Yıldırım niye erteletsin :)

Biz lokomotif deplasmanindan gelip size 2 tane salladik neyin yorgunlugundan bahsediyorsun. Maci seyircisiz yapan valilik iptalini isteyen gs sen daha ne fener ühühüğü yapiyorsun

• Şu maç kadıköyde oynansaydı ertelenir miydi acaba? Neyin algısından bahsediyorsunuz ? Neyin güvenliğinden bahsediyorsunuz? Neyin istihbaratından bahsediyorsunuz?
    İşine gelmeseydi fenerin ertelenir miydi bu maç açık açık soruyorum ya.Gözünü sevdiğimin ülkesinde diğer maçlarda insanlar ölürse ölsün umrumuzda değil mi demek istiyor maçı erteletenler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartsmart

Biz lokomotif deplasmanindan gelip size 2 tane salladik neyin yorgunlugundan bahsediyorsun. Maci seyircisiz yapan valilik iptalini isteyen gs sen daha ne fener ühühüğü yapiyorsun

maçı niye seyircisiz oynasın kardeşim senin algılama kapasiten bunu algılamaya yetmiyor mu ? Sen kendi sahanda hiç bir cezan olmadığı halde Galatasaray derbisini seyircisiz oynamak ister misin? Derbi demek içerde oynuyorsan hakem Türk olduğu sürece ev sahibi takımın maça 1-0 önde başlamasıdır.Aynı sizin 2 tane salladık ehe ühü diye konuşabildiğin maçtaki gibi olmayan faul ile maça 1-0 önde başlıyorsun ve seyirciye göre maç yöneten hakemle konuşabiliyorsun.Bende kendi sahamda seni yendim ne farketti?
  • hala şike falan diyenleriniz ülke umurlarında değil galiba resmen teröristler yüzünden maç iptal edildi hala saçma sapan şeylerin derdinde olan insanlar var yazık vallaha
  • bloodletting. kullanıcısına yanıt
    Abi özür diliyorum derdimi anlamadın mı sadece burda patlamalar olurken bu futbol olayının bu kadar abartılmaması için söyledim güzünü yiyim bi cevap ver. Özür diliyorum lütfen bi cevap ver
    Bi cevap ver hesabımı da banlıcam bidaha girmicem dh e ama bi cevap ver lütfen özür diliyorum
    Algılama kapasitene hayran kaldım maç "ertelendi" seyircili oynanacak, seyircisiz oynama kararını veren valilik bunun mümkün olmayacağı belli ki tff maci erteledi, Aziz Yıldırım da açıklama yapmış seyircisiz oynanmasina karsıyız diye sen daha neden Fenerbahceyi,Aziz Yildirimi suçluyorsun

• eyy fenerasyon!! bütün maçları neden ertelemediniz?
  • seyircisiz olursa rezillik olur.o zaman bütün maçlar seyircisiz olsun aga.böyle saçmalık olur mu
  • perşembe günü fiziksel ve ruhsal olarak çok yorulan fenerin isteğiyle maç ertelendi.net

konyada mersinde bursa da maçlar oynandı aga.bu neyin ertelemesi

inanılır gibi değil.

bu feneri bu sezon şampiyon yapmak istiyorlar.net
    Abi çok özür dilerim hesabımı kapattırdrım lütfen affet, affetmek erdemdir benim yaşım küçük çok özür diliyorum abi bi cevap at lütfen
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.