Şimdi Ara

STSL 20. HAFTA Antalyaspor-Fenerbahce 2 subat 2016 20:00 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.206
Cevap
2
Favori
15.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fernandaonun ezdiği kaçıncı top

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fernandao'nun 5 pozisyonunu saydım şimdiye kadar berbat ettiği.

Bu arada Cem Satman denen şeref yoksunu hakkında 12 Numara dün açıklama yaptı, eyyamcıdır diye. Bugün rakipten gelen topa ofsayt bayrağını kaldırdı şaka gibi!
  • Adam cekiyr markoya faul caliyor fernandao yine ezdi pozisyonu

• Atakları hiç etti be! Yazıklar olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu maç gösteriyor ki defansımızın iyi olmasının sebebi Vitor'un üç ön liberosu değil, Kjaer ve GG.

• Allah askina fernandao ya.sana sovmem icin kelimeler yetersiz

• fernandao çok ağır kalıyor yaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bashare

quote:

Orijinalden alıntı: Bear-Hunter

bakalım kaç penaltı olcak

Ulan yemin ediyorum,

Buradan sana bi vursam nası mutlu olurum bi ben bi Allah biliyor.

Yeter kardeşim trollediğin. Kaçtır ölü taklidi yapıyoruz gidersin diye ama yok iplenmediğin yerde niye hala duruyorsun?

İplediğimden değil bir şeylerin farkına var diye yazıyorum.

Nolur iple beni
  • Fernandaodan bir halt olmaz diyenler +

• RVP'nin oynamadığı her maçta bunu maç konusuna atmak boynumun borcu olsun.

STSL 20. HAFTA Antalyaspor-Fenerbahce 2 subat 2016 20:00
  • ben hakem olsaydım serdar tatlı gibi olurdum.gram itiraz edemezlerdi.türkiyede hakemleri şamaroğlanına çevirdiler resmen.sahada futbolcular saha dışında medya.hakem faul çalıyor gram saygı yok.hakemden de kaynaklanıyor bu.suç işlemiş gibi faul çalıyorlar.vücut dilleri yerlerde.
  • bruno alves dünyada en son orta açıcak kişi korner den dönen toplar hep onda kalıyor.
  • Bütün ayarsızlar toplanmış takımda.

• Her sene takımda bir çöp çıkıp takım zarar vermek, atakları hiç etmek zorunda mı yahu yeter. Ferdi gibi bir kazma nasıl olur da hâlâ bu takımda şans bulur anlamış değilim. Yanındaki adama pas atmaktan, top kontrol etmekten aciz. Ofsaytte 15m görüyor, hâlâ mal gibi duruyor kaçmıyor olacak iş değil.
  • Van Persie'nin yüz ifadesine bak ya. Allah belanı versin pereira inşallah tez zamanda defolur gidersin
  • souza nın şu top çalmasının neresi faul allah aşkına biri açıklasın. futbolun katilleri türk hakemleri.
  • Pereira ilk geldiği haftalarda sürekli önde basan, baskılı oynayan ve ilk hedefi göze hoş gelen baskılı futbol oynatmaktan bahsediyordu hep. Ama baktı ki bu üşkede kimse bunları tınlamıyor sonuç odaklı herkes bu fikşrden vazgeçip çift defansif önlibero, önlerinde az ofansif ozanla garantici oynama başlası ve bunun da meyvesini topladı.
    Oyun tat vermiyor ama 1-0 2-1 lerle 3 puanlar geliyor ve takım lider. Şuan bile oyunu kndi sahasında kabul eden bi fenerbahce var. Yoksa Antalya bu kdar topla oynama kapasitesi olan bir takım değil ana kjaer in yoklugunda alves canlı bomba..maç az gollü 1-0 gibi fb lehine biter gibi

• Persie'nin yüzünden düşen bin parça Allah belanı versin Vitor bu saatten sonra adamı oynatsan bu ruh haliyle nasıl fayda alabilirsin
  • motta saatli bir bomba gibi.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.