Şimdi Ara

STSL 15-16 Sezonu 4.Hafta | Beşiktaş - Başakşehir| 13 Eylül 2015 Pazar (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
0
Favori
5.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cibiliyetfucker_31 den bu maç iyi kurtarışlar yapsada yerine daha iyi bir isim gelmesi lazım ocak ayında
  • geçen yıllara göre (son 2/3 yıl ) bu yıl daha bir güven duyuyorum takıma nedense .

belli ki daha da tecrübe kazandı genç oyuncularımız ve üstüne M.G rodo tosiç beck q17 gibi maç oynama ve şampiyonluk tecrübesi bakımından çok daha tecrübeli oyunculara sahip olmamızdan belkide sayın şenol güneşin tecrübesinde kaynaklı daha bir TAKIM hüviyetindeydik..

dün macı izliyorum. sürekli top kayıplarında 11 kişi neredeyse topun gerisindeyiz buda haliyle gerideki oyuncularımıza biraz daha güven vermiş olabilir.Bunu biraz daha çıkışları akıla yayabilirsek geriye düştüğümüz 1/0 2/0 maçlarda bile öne geçmek için sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum.

ekim ayındaki milli maçlar sonrası takım oyunu bakımından da çok çok daha iyi olacağımız kanaatindeyim.

beşiktaşıma başarılar dilerim ilerki maçlarda

• Bakmayın Gomez'in pivot santrafor ve uzun boylu olmasına aynı zamanda çok hızlı bir oyuncu 2.golde ispatladı bunu zaten Sosa ve Töreyle muazzam anlaşıyor Tolga'da dahil herkes kusursuz oynadı dünkü maçta. İskenderbey macında bi rotasyon yaparmıyız acaba Olcay yerine Quaresma Gökhan yerine Kerim gibi
  • Bir Galatasaraylı olarak Beşiktaş muhteşemdi diyebilirim Mario gomez kumaşını gösterdi. çok klas iki vuruşla gollerini attı. kaçırdıkları için çok eleştirmemek lazım, birkaç haftaya daha iyi olacaktır.

jose ernesto sosa bir futbolcunun yapabileceği her şeyi yaptı. sahanın en iyisiydi.

olcay şahan fena değildi, ama alıştığımız olcay da değildi.

gökhan töre maç berabere giderken ortalarda yok, öne geçtimi coşuyor. biraz daha sorumluluk almalı.

tolga zengin geçen seneki formsuzluğundan kurtulmuş görünüyor. daha iyi olur umarım.

ricardo quaresma oyunda kaldığı kısa süreye birkaç iyi iş ve birkaç küçük şımarıklık sığdırmayı başardı.

beşiktaş genel olarak çok iyi bi görüntü çizdi. yalnız defans hala birbirine alışmış değil. tosic de hala zayıf halka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Necip gibi sadece fizik gücü olan başka da birşeyi olmayan futbolcular böyle zayıf anadolu kulüplerine karşı iş yapıyor ama asla ve asla derbilerde zor maçlarda son dakika dahi olsa oyuna alınmamalı.

Ne zaman ki bu adam oyuna girer gol yer derbileri kaybederiz yıllardır.Tam bir kalas
  • Gökhan Töre ve Arda Turan

Bilindiği gibi milli futbolcumuz Arda Turan yaklaşık 40 milyon Euroya Barcelona'ya transfer olmuştu bu Türk futbolu için onur verici bir olay ama şunu merak ettim Barcelona Arda Turan'ı neden transfer etti bunun sebebini çözemedim bu transfer Barcelonanın Türk sponsorları THY ve Beko'nun bir yaptırımı mı diye hep düşünüyorum. Arda Turan Barcelona'nın tak tak kısa paslarla ceza sahasına gitme sistemine ayak uydurur mu bilmem ama Gökhan Töre bence bu sistemi tek başına Beşiktaşta şuanda uyguluyor.

Kısacası Arda Turan 40 milyon euro ediyorsa Gökhan töre 80 milyon euro eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgmeteor

Gökhan Töre ve Arda Turan

Bilindiği gibi milli futbolcumuz Arda Turan yaklaşık 40 milyon Euroya Barcelona'ya transfer olmuştu bu Türk futbolu için onur verici bir olay ama şunu merak ettim Barcelona Arda Turan'ı neden transfer etti bunun sebebini çözemedim bu transfer Barcelonanın Türk sponsorları THY ve Beko'nun bir yaptırımı mı diye hep düşünüyorum. Arda Turan Barcelona'nın tak tak kısa paslarla ceza sahasına gitme sistemine ayak uydurur mu bilmem ama Gökhan Töre bence bu sistemi tek başına Beşiktaşta şuanda uyguluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Milletin konusu olmuş 700 mesaj.

Biz 300'e çıkamadık şaka gibi

Takımda tartışılacak bir şey yok ki kimse yazmıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Milletin konusu olmuş 700 mesaj.

Biz 300'e çıkamadık şaka gibi

Takımda tartışılacak bir şey yok ki kimse yazmıyor :)

Ahahah

• quote:

Orijinalden alıntı: mgmeteor

Gökhan Töre ve Arda Turan

yine başladılar abartmaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arda zaten diyor töre çok iyi diye... bunu hepimiz biliyor ve görüyoruz Q7 de dedi onda gençliğimi görüyorum diye adam ok belli yani sorun yok bunda ama oyun zekası biraz daha gelişmesi gerek daha yaşı genç şöyle düşünmek lazım belki arda törenin yaptığı bazı hareketleri yapamaz sahada ama unutmayalım ki hiç bir takımda oynamamış futbol cambazları var bunlar messi den bile daha yetenekliler sirkler de sokaklar da çalışıyorlar ama futbol çok başka bir şey son hollanda maçında arda düştü kalktı oğuzhan ı gördü pas verdi aradan gol oldu işde futbol zekazı budur sergen neden efsane bir düşünün derim
  • 8-0 biten maçtan sonra galatasaraylı olmuştum şimdi geri dönmek istiyorum taraftar alımı var mı

• Kal orda sen biz iyiyiz boyle
  • Arkadaş 8 gün önce uyardık hala akıllanmadınız. bak ne oldu şimdi..

STSL 15-16 Sezonu 4.Hafta | Beşiktaş - Başakşehir| 13 Eylül 2015 Pazar
  • Arkadaş 8 gün önce uyardık hala akıllanmadınız. bak ne oldu şimdi..

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Arda zaten diyor töre çok iyi diye... bunu hepimiz biliyor ve görüyoruz Q7 de dedi onda gençliğimi görüyorum diye adam ok belli yani sorun yok bunda ama oyun zekası biraz daha gelişmesi gerek daha yaşı genç şöyle düşünmek lazım belki arda törenin yaptığı bazı hareketleri yapamaz sahada ama unutmayalım ki hiç bir takımda oynamamış futbol cambazları var bunlar messi den bile daha yetenekliler sirkler de sokaklar da çalışıyorlar ama futbol çok başka bir şey son hollanda maçında arda düştü kalktı oğuzhan ı gördü pas verdi aradan gol oldu işde futbol zekazı budur sergen neden efsane bir düşünün derim

Çünkü o adamda hem futbol zekası hem de yetenek vardı

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.