Şimdi Ara

STSL 15-16 Sezonu 11.Hafta Bursaspor - Beşiktaş 08 Kasım 2015 | 20.15 (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
659
Cevap
2
Favori
8.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bjk yi tebrik ediyorum ve bir trabzonsporlu olarak şenol güneşe de başarılarının devamını diliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Beşiktaş'ı tebrik ediyorum.
    Ancak bu takıma gönül verenler hakem diye ağlamasın bundan sonra, görüldüğü üzere hakemler sadece aleyhinize çalışmıyor.

Maçın tamamını izledin mi? Hakem diyorsun hemen.

10 numaralı futbolcuları maçı tamamlayabildi. 6 tane arkadan hareket yaptı tek sarı yok.

Aynı şahıs'ın İsmail'e yaptığı hareketi gördün mü? Yanlı lig tv özete bile koymamış. Atıp tutmak kolay ...

Quresma'nın tekmesi ve Ersan'ın çekmeleri de dahil mi?

Quaresma'nın hareketi ikinci sarı kırmızı dedim maç esnasında. Ama dakika kaç?

10 numaralı bursa oyuncunun hareketi dakika 55. (Yazıyla elli beş.)

Göster kırmızıyı tartışılacak hareket kalıyor mu.

Ersan'ın verilmeyen sarısı? Dakika fark eder mi? Geçen haftada önce beleşten taç, sonra elle oynama sonra bedavadan penaltı ile aldınız puanı hala burada hakeme karşı demeniz çok komik oluyor

Adresini versene sana mükemmel bir emzik ayarladim senin aglamani cekmek istemiyorum. Oguzhanda ne koymus golu sesi bursali haric herkesden geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: UmudunuKaybetme

Bursasporluyum, Beşiktaşin golu bal mal değil. Takım oyunu. Şenol hocanın farkı. Bursasporda da böyle oynanıyordu Şenol Hoca.

Ama şunu soyleyeyim, Bursaspor herhalde en iyi oyununu oynadı. Beşiktaş zaten her zaman iyi oynuyordu.

Güzel yorumun için helal olsun diyorum hocam arkadaşın dediği gibi keşke diğer iki takımada aynı şekilde oynasa
  • O değil de biz golü atınca Bursa 1 - BJK 0 mı yazdı ben mi yanlış gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: furkovic

Bu timsah arena açılmadı mı ? halen eski statta oynuyorlar .

BEŞİKTAŞ YENİ STADLARINDA İLK MAÇ OYNAYAN TAKIMLARA 5 ATTI, GEÇEN SENE MERSİN BU SENE ANTALYA.
    BURSA STADI HAZIRDI, AÇILMASI BEKLENİYORDU AMA 5 YEMEMEK İÇİN AÇMADILAR BU HAFTA, HALK BUNA HAZIR DEĞİLDİ.
    BİR SONRAKİ İÇ SAHA MAÇINDA AÇARLAR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoekseLLo

quote:

Bursasporluyum, Beşiktaşin golu bal mal değil. Takım oyunu. Şenol hocanın farkı. Bursasporda da böyle oynanıyordu Şenol Hoca.

Ama şunu soyleyeyim, Bursaspor herhalde en iyi oyununu oynadı. Beşiktaş zaten her zaman iyi oynuyordu.

Güzel yorumun için helal olsun diyorum hocam arkadaşın dediği gibi keşke diğer iki takımada aynı şekilde oynasa

Rica ederim hocam. Valla bende istiyorum ama artik yonetim seytana mi uyuyor, yoksa Texas-Carsi dusmanligi oyunculari motive mi ediyor anlamadim. Bursa, besiktas karsisinda daha bir hirsli oynuyor.

Ya Bursapor herkese boyle oynamali. Yoksa gidisati iyi degil.

Var ya gidip en son dusmanlik yapilacak takima dusmaniz. :D su son yillardir aslinda gecmisten beri 3 buyuklerde en sempatik takim besiktas idi. Belki maddiyati iki buyuk kadar yoktu ama besiktas ruhu vardi.

Aman ya :D milletin derdi beni mi gerdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceroo

quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

quote:

quote:

quote:

Ismail macin adami

napcaz sendeki ismail fanatikliğini? beck düşmanlığını?

maratonda beck ve ismaile baktılar beck ileri bile çıkmamış adam defansıda vasat ofansıda vasat adamın futbol hayatında 1 tane orta açarak asisti var böle kanat oyuncusumu olur kafanız ya çok iyi yada siz ligimizi halı sahada oynanan oyun sanıyorsunuz bjk nın topcusu olamaz bu

sadece bu maçtan bahsetmiyorum. moskova maçı konusunda bile ismaili övmüştün. ne bu fanatiklik? teşkilat mısınız læ şu forumda 2-3 kişi hep 3 numara diye tutturmuş düşman başına böyle sol bek

ısmaıl 2-3 maçtır çok ıyı oynuyor. 2 sene sakat yattı bu adam haberınız olsun

2 sene sakat yatıp, 2 sene boyunca benim aldığım formadan, biletten pay alması bence gitmesi için tek başına yeterli bir sebep...

halı sahada maç ederken sakatlanmadı he bu adam

• Şenol hocadan rubailer

• quote:

quote:

quote:

Rica ederim hocam. Valla bende istiyorum ama artik yonetim seytana mi uyuyor, yoksa Texas-Carsi dusmanligi oyunculari motive mi ediyor anlamadim. Bursa, besiktas karsisinda daha bir hirsli oynuyor.

Var ya gidip en son dusmanlik yapilacak takima dusmaniz. :D su son yillardir aslinda gecmisten beri 3 buyuklerde en sempatik takim besiktas idi. Belki maddiyati iki buyuk kadar yoktu ama besiktas ruhu vardi.

Futbolun zevki yerine düşmanlığın zevki daha tatlı geliyor bizim millete

Diğer takımlara nazaran Beşiktaş'ın ruhu gerçektende güzel birşey hocam o yüzden herkesin sempatisini kazanıyor.

• Bizim maçlardan sonra kendimce bir kaç yorumda bulunuyorum, bu maçtan sonra da bir şeyler karalamak istedim.

Öncelikle Beşiktaş'ın bu sezon oynadığı en kötü futboldu diyebilirim. Bunun bana göre bir kaç sebebi var.
    1.si hakem, ama sonuca etki edecek hatası vs. olduğu için değil, maçı ince ince doğradığı için. Bursanın bütün agresifliklerinde oyunu oynatırken, bizim en ufak müdahalemizde faul hatta sarı kart çıkardı. Kendini her yere bırakan bursalıya faulü verdi. Özellikle ilk yarıda 2 pozisyonda(biri ofsayt, diğeri faul pozisyonu) bizim lehimize avantajları oynatmayarak oyunun hızını bilinçli olarak kesti ve oyunu yavaşlattı. Bu sebeple genel olarak maçın hızını düşürüp zevksiz bir futbol oynanmasına sebep oldu. Hakemin oyuna en az müdahale ettiği 10-30 dk arası oynanan zevkli oyun ortadadır.
    2.si Şenol hocanın geldiğinden beri aynı şeyleri yapmakta ısrar etmesi. ilk 11 i herkes ezberledi, oyuncu değişikliklerini ezberledi. Ve rotasyon uygulamaması takımı artık yormaya başladı, yavaştan fire vermeye başlarız demedi demeyin.

Bence Gökhan-Quaresma ikilisi ve Sosa-Oğuzhan ikilisi birlikte oynamamalı; bu 4lü asla bir arada oynamamalıdır. Çünkü hem savunmaları yok, hem de birbirlerinin oyununu bozuyorlar. Kanat da oynayanlar beklerine yardım etmediği için bekler sıkıntı yaşıyor, ortadakiler yüzünden de tüm takım.
    Bugünkü maçın bana göre iyileri Atiba(Her maç olduğu gibi), İsmail, Rhodolfo, Tolga ve sonradan giren Necip'tir. Ersan ve Beck'te hatasız oynadılar. Olcay son 15 dk hareket getirdi. Oğuzhan bugün golü atıp 3 puanı kazandırmıştır, büyük iş yapmıştır netice itibariyle ama bana göre bugün takımın en kötüsüydü. O kötü olunca doğal olarak Gökhanda kötü oynuyor. Q17 istekli görünüyor ama bire birde hiç adam geçemiyor, savunmada yapmayınca o da takıma yarardan çok zarar veriyor. Sosa son 2 aydır genel olarak kötü zaten. Gomezde son 3 maçtır iyi performans sergilemiyor. Özellikle bugün ilk yarıda 3 top geldiki kendisine onlardan en az birini atmasını beklerdim. Sonuç olarak Hocamızında maç sonu belirttiği gibi kötü oynadığımız bir maçtan 3 puan aldık.

Maçın sevindirici kısmı, geçtiğimiz senelerde son dakikalarda bırakın maç kazanmayı bir çok maçı yoktan kaybetmişizdir. Kötü oynadığımız maçlarda 3 puan almayı bırakın, iyi oynadığımız maçlarda aldığımız 1 puana sevinir olmuştuk. An itibariyle geçen haftaki ve bugünkü maçta son dakikalarda 4 puan kazandık. Avrupa liginde zor maçlar oynuyoruz, ligdeki fikstür zorlu(geçen hafta en iyi takımlarda kasımpaşa, arada lokomotif, sonra bursa deplasmanı), dar rotasyonla oynuyoruz ama yanlış bilmiyorsam 19 resmi maç yaptık ve sadece 1 maç(ts) kaybettik. O zaman bu takıma helal olsundan başka bir laf söylenmez. Sonu şampiyonluklara çıkmasada her haliyle seviyoruz nasıl olsa, ama hakedilmiş güzel bir şampiyonluktan da kıymetli bir şey olmaz heralde.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Futbolun zevki yerine düşmanlığın zevki daha tatlı geliyor bizim millete

Diğer takımlara nazaran Beşiktaş'ın ruhu gerçektende güzel birşey hocam o yüzden herkesin sempatisini kazanıyor.

Evet, futbolcularinda bile, beyefendiler masasi, yabancilar masasi, abiler masasi diye ayrim, gruplasma yok. Bu onemli. Takim birbirini sevebiliyorsa basari gelir.

Aman ya millet ne yapiyorsa yapsin. Ugrasilmaz.

• Beşiktaş YİNE mi yenmiş ?
    89 da mı atmış ohoo o zaman kesin şans golüdür, ballı takım
    Geçen hafta da zaten son dk penaltısı atmışlardı hakemler hep Beşiktaş'a çalışıyor.
    Fazla söze gerek yok bahane yazmaya kalksak burda roman da yazarız da gerçeklere bir dönelim ;
    bu takım ligin en çok isabetli şutunu çeken takım,
    ligin en çok isabet/gol oranına sahip forvetlerinden birine sahip olan takım,
    ligin en çok GOL ATAN takımı (28 Gol),
    oynadığı son 15 maçta 1 kez mağlup olmuş sadece.
    bunlara da devam etsek ayrı bir roman çıkar ;
    ama ne demiş İmam-ı Gazali : "CAHİLLERLE TARTIŞMAYA GİRMEYİN, ZİRA BEN HİÇ YENEMEDİM..."
    o yüzden HAKLISINIZ , Beşiktaş çok şanslı takım
  • Yalnız maç 2-0 bitmiştir. Uzatmada Şenol Hocam bir gol attı.
  • emin adımlarla şampiyonluğa
  • izlediğim maçlara yönelik konuşACAK OLURSAM BEŞİKTAŞ KİMLE OYNARSA OYNASAN İYİ ONASIN KÖTÜ OYNASIN O MAÇ Bİ ŞEKİLDE GÜZEL BİR FUTBOL OYUNU ORTAYA KOYUYO BAZILARINA DERS OLSUN
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Oğlum sadece gülüyorum, diyecek bir şey yok

AYNEN KEDİ UZANAMADIĞI CİĞERE MINDAR DERMİŞ O HESAP
  • Haha şimdi tekrarı izledim sarışınların kırmızı istediği pozisyonda Quaresma adama temas bile etmemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan1596

SEZONUN SONUNA DOGRU ILK ONBİRİN YARISI SAKATLANIR SONRADA SEREFLİ 3.LÜK DIYE BAGIRIRLAR.

STSL 15-16 Sezonu 11.Hafta Bursaspor - Beşiktaş  08 Kasım 2015 | 20.15

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Devolotoy

Ya bırakın allah aşkına maçı izlemedinizmi beşiktaşın lehine hangi kararı verdi hakem, josue midir nedir sarı kartı gördükten sonra 2 sarı kartı vardı vermedi.
    Beşiktaşımız her zamanki gibi hakeme karşı kazandı maçı.

Quresma ikinci sarı, Ersan 'ın arkadan çekmesi sarı yine vermedi, ERsan'ın NEcid'i ceza sahası içinde indirmesi?

demek ki sen hakem olsa kartlar havada uçuşur

quaresma nın ikinci hareketi sarı kart ise kimse 11 kişi tamamlayamaz maçları. ortada top var ikisi de ona hamle yapıyor ne sarısı. kırmızı kart görmek istiyorsan josue ye bak. ersan necid e hareket yapıyormuş. necid efendi masum sanki. o da boş durmamış. bu maçı beşiktaş hakemle aldı demek için ya gözlerin bozuk olması lazım ya da art niyetli

• Yok Q17 kırmızı görmeliydi falan diyenlere cevap bile verilmez. Hakem iki taraf için de fena maç yönetmedi. 1 er kırmızı gösterip iki takımdan da oyuncu atabilirdi. Oyunda tuttu maçı. Beşiktaş üst üste üst düzel tempoda maçlar oynayıp yenilmiyorsa bu azimdir çalışmanın verdiği sonuçtur. Adamlar yürekten top oynuyorlar inançları üst düzey. Takımın her zaman yedekten giren oyuncuları küsmüyor takıma ölümüne gönülden inanarak oynuyorlar bu bazı renklilerin zoruna gidiyor olabilir aldırış etmeyin. Ben bugün izlediğim de maçı yenilceğimizi bir saniye bile düşünmedim en kötü beraberlikti maç her an gol atabilirdik ve son dakika gelmesi daha da sevindirdi taraftarı. Golde öyle basit gol değil dakika 90 o paslaşmayı türkiye de anca beşiktaş yapar ve müthiş yakın direğede anca oğuzhan kalitesi atar. Fazla söze gerek yok Beşiktaş'ı izlemeye devam edin. Bu sene bizim için hayırlısı neyse o olsun. Gönülden geçen şampiyonluktur. Herkese hayırlı geceler.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.