Şimdi Ara

Streamdaki Oyunuma Ulaşamıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Streamdan oyun satın almıştım uzun süre sonra backup yaptığım CD'yi kaybettim...Kullanıcı adım ve şifremle giriş yaptım...

+Add games tıklayınca bana backup dosyasını göstermemi yada cd key girmemi istiyor...

Ben satın alınca bana cd-key gelmemişti ki? kredi kartıyla satın alıp direkt download etmiştim stream üzerinden...

Şimdi nasıl ulaşabilirim önceden satın aldığım Counter Strike Source oyununa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackfalcon_17 -- 22 Ocak 2011; 21:26:40 >

• Library'e gir, orada sol tarafta CS Source'u görürsün..Onu tekrardan bilgisayarına indirmen gerekecek..
  • games kısmından ''viev games library'' tıkladım bu çıkıyor

''You have not yet added any games to your library or there are no games matching your current filter. Shop in the Steam store or choose to 'Show' another category above to display items here.''

daha evvelden streamdan indirmiştim online oynuyordum oyunu ama şimdi hesabıma girdiğimde avatarım,friendler fln hiçbiri gözükmüyor :/

başka hesapta açmadım stream üzerinden yani karıştırıyor olmam imkansız...anlayamadım ben bu sorunu :((
  • oyun neydi birader? steam de imkansız böyle bir şeyin olması
  • ''Counter Strike Source'' idi oyun 35-40tl fln vermiştim o zmnlar :/ CD'yi bulsam belki sorun düzelcek ama oda yok :/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.