Şimdi Ara

Stratejiye Yeni Başlayanlar, Tavsiye Arayanlar Buraya..!! | | Taktik & Bilgi Alışverişi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
3
Favori
40.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • warcrafttan daha güzel bir strateji oyunu yoktur bana göre... ama tabi kişiden kişiye değişir...
  • rise of nations tek geçerim.çünkü taaa mağara döneminden teknolji dönemine geliyor hemde gerçekçi
  • LORD OF THE RİNG MİDDLE EARTH 1 WE 2 NİN ÜSTÜNE TANIMAM HALA OYNUYORUM SKIRMISH LER ÇOK ZEWLİ OLUYOR
  • ben bi oyun arıyorum ama eski deniz savaşları gibi olsun toplu kılıçlı filan yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: 35bulut

ben bi oyun arıyorum ama eski deniz savaşları gibi olsun toplu kılıçlı filan yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Pirates! türünün en iyi örneğidir. Ticaret, savaş, kılıç duelloları herşey var ve çok güzel.

Age of pirates'ta da grafikler güzeldir ve idare eder.
  • Çok başarılı bir topic olmuş tbr....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ceza758

Çok başarılı bir topic olmuş tbr....

• paylaşım için saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: NarniaOfCronicleS

paylaşım için saol

Yeterki kıymeti bilinsin, teşekkürler..
  • arkadaşlar bi sorum olcak pc ye stronghold 2 yüklemek istiyorum fakat pc de vista işletim sistemi var oyun vistayı destekliyor mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: timsahxx

arkadaşlar bi sorum olcak pc ye stronghold 2 yüklemek istiyorum fakat pc de vista işletim sistemi var oyun vistayı destekliyor mu ?

bir dene istersen.

Bide oyunların vista için yamaları var diyorlar yükleyebilirsen ve açamazsan oyunu o yamayı yükle de dene.
  • saol paylasım için
  • quote:

Orjinalden alıntı: mstfyc

saol paylasım için

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jansay

quote:

Orjinalden alıntı: timsahxx

arkadaşlar bi sorum olcak pc ye stronghold 2 yüklemek istiyorum fakat pc de vista işletim sistemi var oyun vistayı destekliyor mu ?

bir dene istersen.

Bide oyunların vista için yamaları var diyorlar yükleyebilirsen ve açamazsan oyunu o yamayı yükle de dene.

çok teşekkür ederim bilgin için
  • arkadaşım emeklerine sağlık, teşekkürler.
  • eet stratejiye yeni başlayanlara iki çift lafda ben ediyim..

önce sıra tabanlı strateji oyunları oynayın.. heroes, total war, civilizations serilerinden bi oyun olabilir

strateji oyunlarının zevkini almaya başladıktan sonra zamana karşı yarıştığınız oyun türlerine geçin.. age of, c&c serisinden herhangi bi oyun olabilir.. zevikinize göre ister kılıç kalkan ister tank tüfek

bu tip oyunları oynadıktan sonra strateji oyunu bağımlısı bir kişilik olacak yeni yeni oyunlar bulup bitirecek ve daha gerçekçi oyunlar isteyeceksiniz.. gerizekalı yapay zekayı rakip olarak saymayacak gerçek beyinlerle kapışmak isteyeceksiniz..

işte bu duyguları hissettiğiniz gün, uzmanlaştığınız strateji oyunlarını online oynamaya başlayacağınız gündür..

onlie oynamak isteyenlere tavsiyelerim: age of 2 empires conquerors, hearts of iron 2 doomsday

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BoZ- -- 31 Mart 2008; 23:05:18 >

• konu güzel fakat unutulan çok tutulan oyunlar var

warcraft-starcraft-warhammer 40k gibi
  • Tebrikler ve eklemeler için teşekkürler.

^^^^CRAZY^^^^ onlarında elbetteki fanları epey var ve raflarında oturaklı bir şekilde duruyorlar fakat benim söylediklerim de raflarda oturaklı bir şekilde duruyorlar.

Hatırlatma için de teşekkür ediyorum.
  • 8 hatta 9 sene evvel bir Sudden Strike oyunu vardı hastası olmuştum o nu farklı kılan bir şey vardı. Elimizdeki güçle yetinmek zorunda kalmamızdı sanırım çünkü yeni birlik yada kaynak toplama imkanı yoktu sadece verilen askerler, tank, cephane vb. mühimmatı idareli kullanıp en az kayıpla oyunda ilerlemek mümkündü.Daha önce oynayan varmı bu oyunu arkadaşlar?Piyasada geliştirilmiş yeni versiyonları bulunabilirmi?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.