Şimdi Ara

.:Strateji Oyunu Tutkunları:. (978 ÜYE!!!!!!!) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.542
Cevap
26
Favori
303.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bazen profil değiştirirken öyle gıcık tırtlar oluyor. Beklemekten başka çare yok..

bu arada bizim imzayı koymak istemene çok sevindim

@akbüyücü

tamam, hoşgeldin, senide ekliyorum, ve yanına cossacks II: Battle for Europe yazıyorum

Ama şöyle bir durum var:

Şimdi ilk sen cossacks dedin. Battle for Europe. Ben ankete Battle for Europe yazarım. Başkasına Battle for Europe dedimi değiştirmem gene. Ama bir başkası cossack: back to war derse(yada BFU'dan farklı bir versiyon), o zaman "serisi" yazma ihtiyacı duyuyorum. Tamam mı?

@eKart

aga, ben sana hatırladıklarım ve oynadıklarım arasından yazıcam şimdi:

Age Of Empires (Serisi)
    Medieval II: Total War
    Rome: Total War'ın Barbarian Invasion ek paketi
    Cossacks: Back To war, (akbüyücü'nün resimlerinden gördüm)-->II: Battle for Europe
    Empire: Total War(Sonbaharda çıkacak)
    Empire Earth (Yanlış hatırlamıyorsam serisi)
    Rise of Nations (gene yanlış hatırlamıyorsam)

Ama, Rise of, Empire Earth, Medieval, ÖZELLİKLE cossacks'ta "koymasalar daha iyiymiş!" gibi bir durum var. O oyunlarda o kadar ezik, ve tarihimizden apayrı bir durumda Türk'ler. Age of'tada bunlar kadar olmasada hafiften var...

• Tabiki de imza koyacağım. Ben bir bakayım oluyor mu...
  • Arkadaşlarla toplanınca red alert ve cod 4 ün üstüne tanımam
  • Beni ekle fovaru oyunum Age Of Empires (anketede ekle) / Microsoft Games
  • güzel oyundur ama hakkını yeme şimdi.neyse istiyorsan sil benim için problem değil bu arada o resimleri koyduğumda turnuva için cossacks back to war yapılır ve benimde en çok sevdiğim oydu cossackslar arasında yani cossacks 2 battle for europe yerine cossacks back to war yazsan daha iyi olur

onun dışında en çok sevdiğim strateji diye bişey yo kaslında benim ama en çok sevdiğim 3 tanesi desen rome total war,cossacks back to war ve bfme 2 derim
  • Benide alın aranıza benide benide
  • @jaden_yuki

tamam hoşgeldinekliyorum zaten ankete

@akbüyücü

yok kardeşim tabii ki koyacağım cossacks'ıda öyle şey olur mu? Koydum zaten. Tamam değiştiririm back to war diye

cossacksta bizi ezik filan yapmışlardı ama hakkını yemiyorum kendie has bir güzelliği vardı. Senin favori oyunun sonuçta, saygı duyarım

@3fs4ne

hoşgeldin ekledim

• benide eklersen sevinirim nick in karsisina da age of empires in sevgilisi yazarmisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Divine_

benide eklersen sevinirim nick in karsisina da age of empires in sevgilisi yazarmisin

iyi tamam hoşgeldin

Şu Age Of'çularda çok makara yahu(Örn: fatih_t(Age of hastası), akkakk15(Age of manyağı)

edit: edit ()

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 17 Ocak 2008; 2:51:52 >

• biz age of cular deli savascilarizda asla resign etmeyiz oyunda sonuna kadar savasir son koylu kaldiginda dahi onunla bile saldiririz

not=sadece bunu gercek bir age of cu yapar benim gibi

ekleme icin saol..!
  • vaytt be

bende age of'çuyum. bilirim o heyecanı

Age of Empires gibi efsane bir oyun yaptıkları için Microsoft Games'e burada teşekkürlerimi bildiriyorum(Anlamaz herifler ing. yazayım)

Microsoft Game Studios, thank you for made a legend pc game like Age Of Empires series

(bu forumda takılıyorlarsa okurlar belki)

• beni eklerseniz sevinirim.Favori oyunlarım rise of nations ve medieval total war 2
  • quote:

Orjinalden alıntı: childreen

beni eklerseniz sevinirim.Favori oyunlarım rise of nations ve medieval total war 2

tamam hoşgeldin

sonunda bi rise of'çu çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 17 Ocak 2008; 9:59:42 >
  • Benide ekle rise of serisi age of serisi cossack serisi hastasıyım tam bir strateji oyuncusuyum
  • quote:

Orjinalden alıntı: crazy_19

Benide ekle rise of serisi age of serisi cossack serisi hastasıyım tam bir strateji oyuncusuyum

tamam sende hoşgeldin

rise of 2 oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jansay

quote:

Orjinalden alıntı: crazy_19

Benide ekle rise of serisi age of serisi cossack serisi hastasıyım tam bir strateji oyuncusuyum

tamam sende hoşgeldin

rise of 2 oldu

cossacks da 2 olmadı mı?
  • imzayı ekleyemedim nedense ?
  • quote:

vaytt be

bende age of'çuyum. bilirim o heyecanı

Age of Empires gibi efsane bir oyun yaptıkları için Microsoft Games'e burada teşekkürlerimi bildiriyorum(Anlamaz herifler ing. yazayım)

Microsoft Game Studios, thank you for made a legend pc game like Age Of Empires series

(bu forumda takılıyorlarsa okurlar belki)

• @akbüyücü

kardeşim sadece 1 tane oyun kabul ediyoruz herkesten, ankettede, üyeliğin yanındada

@crazy_19

ne hata verdi dostum? Eğer profilinde hiçbir değişiklik yapamıyorsan, o forumun bir bugı. Onun için beklemekten başka çare yok

_divine_ niye gülüyorsun yahu? Belki takılıyorlardır burad :P :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 17 Ocak 2008; 15:22:50 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: _Divine_

benide eklersen sevinirim nick in karsisina da age of empires in sevgilisi yazarmisin

iyi tamam hoşgeldin

Şu Age Of'çularda çok makara yahu(Örn: fatih_t(Age of hastası), akkakk15(Age of manyağı)

edit: edit ()

Ben normal age of cuyum ama

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.