Şimdi Ara

Stranger Things (2016) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.177
Cevap
37
Favori
49.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Sense8'den sonra bunu da iptal etseler kalbim dayanmazdı

dostum bu canavarların olduğu yer paralel evren mi oluyor şimdi pek çözemedim.O ağaçların üzerindeki yarıklardan paralel evrene mi geçiliyor

Dosttum aslında Dünya'nın tersi diye geçiyor.Bir bölümde öğretmenleri çok güzel açıklıyordu.Bir ip ve cambaz düşün,cambaz bir tek geri ve ileri gidebilir.Birde cambazın yanında bir pire düşün o pire hem ileri hem geri hem aşağıdan gidebilir.İşte o aşağıdan gitmesi diğer Dünya oluyor :D.

Ama açıkcası canavar sayısını az buldum dizi de keşke ilk sezon farklı canavarlarda görseydik.

2.sezon teorilerim

Spoiler------>

-Will büyük ihtimalle içindeki şey yüzünden iki dünyaylada karşılıklı gidip-gelebiliyor.

-İlk sezon gördüğümüz yumurta büyük ihtimalle 2.sezondaki örümcektir.Hatta şef özellikle bakıyordu.

-Kız çocuğu yine günü kurtaracak gibi :D

-Açıkcası dizi kısıtlı olduğundan bunlar olur gibi.Farklı bir iş yerine aynı şeylerin dozunu arttırıp verecekler gibi.Umarım güzel karar olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamlar silent hill,yaratık(alien),elfen lied(eleven burdan geliyor sanırım) vs birleştirip ortaya güzel bir iş çıkarmışlar.

Yalnız bu kadar basit bir konuyu bu kadar yalın nasıl yapmışlar hayret ettim,konu karakterler arasında genelde 3 koldan ilerliyor (çocuklar,ergenler,yetişkinler) ve bu 3 konuyuda heyecanla seyrettiriyor bi şekilde sonuna kadar,umarım 2. sezonda aynı sadelikte olur.
  • Bugün öğleye doğru bitirdim, ancak imdb puanını hak ettiğini düşünmüyorum açıkçası. Şahane performans falan denmiş de, 8 bölümdeki tek oyunculuk Winona Ryder'dı, tek başına bile taşıdı diyebilirim, mükemmel yansıtmış karakterinin içinde bulunduğu o durumu, yaşadığı dramı.

Onun haricinde Hopper de güzel bir karakter olmuş. Dizi boyunca düşünüp durdum nerden tanıyorum bu adamı diye, Banshee'de falan oynamış, artı bi de yeni Hellboy'umuz kendisi. Çok iyi Hellboy olur adam baya cüsseli.

8.9ları hak etmiyor dediğim gibi, Alien'a kaçar gibi oldu bazen. 8/10 diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi çok güzeldi be.. 12 13 yaşında ki çocuklardan bu kadar iyi oyunculuk beklemiyordum açıkçası.

4. bölümden sonra dizi biraz şeye sarsa da son bölüm gayet güzeldi. Merakla bekliyorum 2. sezonu.
  • Stranger Things (2016)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Çocuklar büyüdükten sonra güzel olmaz, 4.sezon bile gerekmiyor bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stranger Things (2016)
  • karakter posterleri:

Stranger Things (2016)
    Stranger Things (2016)
    Stranger Things (2016)
    Stranger Things (2016)
    Stranger Things (2016)
    Stranger Things (2016)
    Stranger Things (2016)
    Stranger Things (2016)
    Stranger Things (2016)
    Stranger Things (2016)
    Stranger Things (2016)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 4 Sezon ne işleyebilirler ki
  • Adamlar bildiğin alienın dizisini yapmış ama

Gerilimi prometheus ve covenanta göre yüksekti

Bunun nedeni de oyuncuların çoğumluklaocuk veya uzaylılarla

Alakası olmayan kişiler olmasıydı bence alien daki karakterler bu kadar korkmuyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk 2 bölüm bitti çok güzel diziymiş gerçekten
  • dizi bitti ama şeyi anlamadım

bu hop nasıl bir anlaşma yapmış acaba o adamlarla? Sonuçta orada eleven'e yemek koyuyor bunu ona yapmasını söyleyenler o brenner'ın adamları falan herhalde? Yani eleven'İ tekrar ele geçirmişler demek mi oluyor bu?
  • yenı sezon ne zaman yayınlanıyordu dostlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: memeti

yenı sezon ne zaman yayınlanıyordu dostlar

27 ekimdi galiba
  • Stranger Things (2016)

Stranger Things (2016)

Stranger Things (2016)

• Çoğu sahneyi unutmuşum baştan mı başlasam acaba
  • takip
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.