Şimdi Ara

Stranded Deep %100 Türkçe Yama (Nisan 2023 - Son Sürüm) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
6
Favori
48.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • en son güncellemeyle birlikte sanırım çalışmıyor :(

• Türkçe yamayı oyunun son sürümüne güncelledim arkadaşlar. Hata vb. görürseniz iletebilirsiniz. Keyifli oyunlar.

@byflash hocamın vakti varsa setup hazırlayabilir, son çeviri dosyasını iletebilirim kendisine. İlk mesaja ekleyebiliriz.

Oyuna Türkçe karakter desteği gelmiş fakat native değil. Yerine farklı font ile gösteriyor. @BoomBookTR bu sorunu çözmüştü. Atölyede bu sorunu çözmemiz mümkün gözükmüyor fakat setup'a gömebiliriz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgakutukcu -- 9 Nisan 2023; 2:25:7 >
  • tolgakutukcu kullanıcısına yanıt

Dostum steam'e giriş yapmama rağmen öğe gizli olarak işaretlenmiş diyor rica etsem yama'yı mediafire veya dosyatc'ye koyabilir misin?

• tolgakutukcu kullanıcısına yanıt

Hocam öncelikle elinize sağlık

Soru şu epic games'ten oyuna sahibim bunu nasıl yapıcam ?

• Arkadaşlar atölyeye ulaşamadığım için indirme yapamıyorum dosyaları paylaşma şansınız var mı?

• O'dimm O kullanıcısına yanıt

merhaba videodaki tüm her seyi harfiyen tekrar tekrar yaptım siztem win 11 pc yeni aldım tüm oyunları yüksek grafikte oynayabiliyorum ve ilk defa bu oyunun yamasını uyarlama sorunu yasadım bu zaman kadar türkçe yapamadıgım oyun yoktu sorun ne olabılır videodakı her seyi yapmama argmen oyunda bir degıdıklık yok hatta dosyayı acıp bakıyorum hedef dosya dizilimi de kaydedılmı olmasına ragmen olmuyor oyun u steamdan aldım varmı cozumu acaba ...

• çok ii

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.