Şimdi Ara

Stormscale server guild

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Stormscale server ında hord tarafında rouge ile oynamaktayım. Rouge ile oynama sebebim pvp yapmak. Bu serverda pvp yapan bir guilde ihtiyacım var. Çok hard core bir oyuncu değilim. Akşamdan akşama girip 3-5 saat takılıyorum. Maksat eğlence olsun hoş sohbet olsun arkadaşça takılmak ve oyundan zevk almak.

Beni guilde davet edeceklere şimdiden teşekküri bir borç bilirim.

Saygılar...

• Hatırladığım kadarı ile Meclis adında bir guild mevcut. Bi' danışın isterseniz.
  • bende arıyorum buldunmu acaba ?
  • DoricoDH kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Buldum fakat kendi halinde bir guild. Hiç progress yok aksiyon yok online sayısı 5 i geçmiyor. Karakteri migrage etmeyi düşünüyorum burning legion a. Arkadaş çevren varsa birlikte bir guild kurabiliriz.

Saygılar.
  • Bende oynuyorum stormscale'da. Genelde pvp yapiyorum ara ara rbg yaptigimiz bir guildimiz var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taka8604

Merhaba;

Buldum fakat kendi halinde bir guild. Hiç progress yok aksiyon yok online sayısı 5 i geçmiyor. Karakteri migrage etmeyi düşünüyorum burning legion a. Arkadaş çevren varsa birlikte bir guild kurabiliriz.

Saygılar.

Niye BL? BL ölü server dan hallicedir. madem stormscale gibi serverı arkadaş çevren olmadıgı için bırakacaksın. twisting nether dan başka çaren yok gibi duruyor
  • Fevkal1 F kullanıcısına yanıt
    Ne hikmettir ki hord tan allianca a geçtim stormscale gibi bir server da :)
  • kvo35 kullanıcısına yanıt
    BL de eski karakterlerim var diye hepsi orada olsun istedim fakat sonra vazgeçtim. Sadece faction değiştirdim. Arms warrior kastım çok düşündüm tn demi outland demi açsam diye bazı yorumları okuyunca tn den vazgeçtim. Şu anda outland alliance tarafında 100 lvl bir arms warrior kastım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.