Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (233. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.436
Cevap
77
Favori
1.789.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Adana daki bayilerden fiyat soruyorum 215-45-17 lastik için en ucuz 1200 ytl diyorlar? 650 ile arasında bayağı fark var yanlışlık olmasın?

quote:

Orjinalden alıntı: Sezgintr

quote:

Orjinalden alıntı: ss28

jantlarda lastiklerde harika ben kaçırma derim zira sadece 4 lastik 800 ytl bu ebatlarda...pekte yıpranmış durmuyorlar

Şuan mischel de kampanya var 4 al 3 öde en pahalı lastiğin 4 tanesi 650 ytl tutuyor.
  • Merhabalar;

2004 model stilo dynamic+gece mavisi+5 kapılı+sunroof+2005 nisan trafiğe çıkışlı+ses sistemi orjinal+28000 km+garaj arabası+ garantisi devam ediyor diğer özelliklerini biliyorsunuz zaten, ilgilenen arkadaşlar olursa aracımı satıyorum.Malatya fiat&alfa romeo da çalışıyorum.Araç tamamen servis bakımlı ve çok temizdir.İş ve ev arası kullanıldı.İlgilenenler mail adresimden ulaşabilir.Teşekkürler
  • Merhabalar millet;
    Jant konusunda verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.Aslında benim lastiğede ihtiyacım var,o nedenle ilan dikkatimi çekti,jant ise çok harika bir jant,satıcının dediği gibi siyah araçlara güzel olacağı kanaatindeyim.Ama bijon aralığı uymuyorsa olmaz sanırım.Bu arada efkan 44 adlı arkadaşım sende bu teklifinle aklımı aldın bunuda söylemeden edemedimDinamik deyince bir hoş oluyorum artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sezgintr

quote:

Orjinalden alıntı: ss28

jantlarda lastiklerde harika ben kaçırma derim zira sadece 4 lastik 800 ytl bu ebatlarda...pekte yıpranmış durmuyorlar

Şuan mischel de kampanya var 4 al 3 öde en pahalı lastiğin 4 tanesi 650 ytl tutuyor.

Öyleyse çok iyi gerçekten,bi bakalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ROBINHOOD

STILOLARIMIZIN BOŞ AĞIRLIKLARI ( yakıt, stepne, takımlar ve aksesuarlar dahil ):

HATCBACK MODELLER:
    1200 motor: 3k --> 1135, 5k --> 1190
    1600 motor: 3k --> 1195, 5k --> 1250
    1800 motor: 3k --> 1240, 5k --> 1295
    2400 motor: 3k --> 1265, 5k --> 1320
    1900 motor: 3k --> 1250, 5k --> 1305 ( JTD 80hp )
    1900 motor: 3k --> 1265, 5k --> 1320 ( JTD 115hp )

MULTIWAGON MODELLER:
    1600 motor: 1295 ( ACTUEL )
    1600 motor: 1340 ( DYNAMIC )
    1800 motor: 1385
    1900 motor: 1395 ( JTD 80hp )
    1900 motor: 1410 ( JTD 115hp )

ROBINHOOD BIZIM 1.4 HACI BABANIN TEKKESI DURUMUNAMI DUSTUDE BOS AGIRLIGINI YAZMAMISSIN

• quote:

Orjinalden alıntı: valo
    ROBINHOOD BIZIM 1.4 HACI BABANIN TEKKESI DURUMUNAMI DUSTUDE BOS AGIRLIGINI YAZMAMISSIN

onu bende bilmiyorum işte...
  • quote:

quote:

ah ya yakıstımı sana
  • quote:

Kullanım kılavuzunda yazmıyorda onda....
  • quote:

Orjinalden alıntı: efkan44

Merhabalar;

2004 model stilo dynamic+gece mavisi+5 kapılı+sunroof+2005 nisan trafiğe çıkışlı+ses sistemi orjinal+28000 km+garaj arabası+ garantisi devam ediyor diğer özelliklerini biliyorsunuz zaten, ilgilenen arkadaşlar olursa aracımı satıyorum.Malatya fiat&alfa romeo da çalışıyorum.Araç tamamen servis bakımlı ve çok temizdir.İş ve ev arası kullanıldı.İlgilenenler mail adresimden ulaşabilir.Teşekkürler

Hayırlı müşteriler arkadaşım...

İstediğin fiyatı belirtmemişsin....

Nette ilanın var mı ?
  • kitapta bu kadarı yazıyor sizinkiler yok
    hoşgeldin gendarme...

quote:

quote:

quote:

ah ya yakıstımı sana

• Robinhood,bu çift taraflı bant tek başına plakayı tutabiliyormu?Yani vida olmadan.Sen böyle mi demek istedin?
  • Hadi hayırlısı bakalım.2.el ilanlarına da
    başladık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: merdomerdo

Robinhood,bu çift taraflı bant tek başına plakayı tutabiliyormu?Yani vida olmadan.Sen böyle mi demek istedin?

çift taraflı bant + siyah silikon
  • quote:

kitapta bu kadarı yazıyor sizinkiler yok
    hoşgeldin gendarme...

Hoşbuldum....

yurt dışında yakını olan yok mu ?

nasıl çözeceğiz bu ayna işini ?
  • Sağol gendarme benim anlayışım biraz kıtSilikon yapıştırıcı mı?Ne işe yarayacak?Uygulama nasıl olacak
  • evet şu 3m lerin kırmızı çift tarafları bantlarıyla yapıştırmıştım başka bir şeye ihtiyaç yok,
    benim ingiltere de var hatta ayın 17 sinde buraya (adana) gelecek ama onunda bu işi becereceğini sanmıyorum,
    kimseye birşey söylenmiyor ki, gümrükde problem olur mu acaba falan...

quote:

Robinhood,bu çift taraflı bant tek başına plakayı tutabiliyormu?Yani vida olmadan.Sen böyle mi demek istedin?
  • quote:

Sağol gendarme benim anlayışım biraz kıtSilikon yapıştırıcı mı?Ne işe yarayacak?Uygulama nasıl olacak

Silikon PVC doğrama montajında, akvaryum imalatında,yüksek yapılardaki esneyebilir dolgu aralarında, plastik, metal, ahşap doğramalara cam yerleştirmesinde, kapı ve pencerelerin bağlantı dolgularında, metal profil ve elemanlarının kenar sızdırmazlığında yapıştırılmasında, sıhhi kullanım alanlarındaki bağlantı dolgularında kullanılan yapıştırma sızdırmazlık kimyasalıdır...

Çift taraflı bantta takviye olacak...Uygulama yapılacak iki yüzeyi temizleyip kuruladıktan sonra yeterince sürüp yapıştırıyorsun... kısa bir süre kuruması için sudan koruyorsun...hepsi bu....

• Gendarme sağol,kıt dedim ama o kadar değildiakşam akşam yordum seni
  • quote:

Gendarme sağol,kıt dedim ama o kadar değildiakşam akşam yordum seni

neden kendimi birdenbire tuhaf hissettim ?...
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.