Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1668. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.436
Cevap
77
Favori
1.789.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16661667166816691670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mevlut18

Mrb arkadaşlar aranızda yeni katıldım ufak bir araştırma yaparken baya bi bilgi sahibi oldum yeni bir Stilo aldim 2005 model 1.9 jtd motora sahip bir araç aracın bildiğim kadarıyla en dolusu bilmiyorum belki daha üstlerinde vardır belki aracimda sky Window anahtarsiz giriş çıkış ve çalıştırma elektrikli ve ısıtmalı koltuklar gibi özellikler var aracda genel olarak çok memnunum bu özelliklerdeki bi aracı bu fiyata almak neredeyse başka markalarda imkansız 22 bin liraya aldim ben aracı şimdi benim sorunum şudur hani derler ya görmediğin bir sanrufu olmuş tutmuş kopartmis benimkide aynen öyle oldu oynaya oynaya sonunda syk Window u bozdum bana bu konuda bilgili ve tecrübeli bir arkadaş lazım acaba aranızda başına syk Window ile ilgili sorun yaşayan varmı syk Windowun sorunu ön cam açılmıyor oncefen elimle destek verip açılmasına yardımcı oluyordum ama şimdi o bile yok sistemi çalıştırmaya başladığımda bi zorlama sesi geliyor ama gerisi yok

mide bulandırmak gibi olmasın ama skywindow zaten kolay bozulmasıyla ünlüdür. bravo'dan o yüzden vazgeçtiler sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: __GeneraL__

Merhabalar..

Stilo yu uzun kullananlara sormak istiyorum. Bu arabadan alsam Özellikle tek kapi ve cam tavanlilar hoşuma gidiyo. Bu araclarin kronik arizalari var mi? Varsa çok uğraştirir mi? 2.elde yavaş onu biliyorum Yedek parça kolay bulunuyo mu? Yani alsam pişman eder mi bizi? Uzun süre kullanmayi düsünuyoruz bizi üzmemesi lazim

çok eski bir mesajmış ama yine de cevap vereyim: sıfırdan aldım ve 10 sene kullandım. sürüşü yumuşak, tavanı yüksek, rahat bir araçtır. ancak son senesinde beyin arızası beni çok üzdü. 10.000TL'den fazla masrafım oldu son sene. çoğu beyinle ilişkili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican öztürk

Slm arkadaşlar yeni stilo aldım 2005 model 1.6 active ilk aracım biraz acemilik var eski stilocuların deneyimlerinden yararlanmak isterim. Arac yokuşlarda boguluyor sanki ve vites geçişleri de yavaş debriaj biraz üste kavrıyor bunlar normal mi bende mi sorun var. Yardımcı olursanız sevinirim

debriyaj normal ama boğulma tabii ki normal değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sui_cast

Arkadaşlar düşünen olursa..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-orijinal-100000km-temiz-stilo-3k-dynamic-kirmizi-332670222/detay

full dynamic tekno gri 5 kapı son senesinde 11.000 tl masraf yapılmış stilo'yu 10 ay önce 19'a zor sattım. bu rakama bu aracın satılması birkaç yılı bulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-orijinal-100000km-temiz-stilo-3k-dynamic-kirmizi-332670222/detay

full dynamic tekno gri 5 kapı son senesinde 11.000 tl masraf yapılmış stilo'yu 10 ay önce 19'a zor sattım. bu rakama bu aracın satılması birkaç yılı bulur.

11000-TL masrafa ihtiyacı yok bu aracın.. Hiç de olmadı. 24 bin üzeri gördü ayrıca. Piyasadaki diğer stiloların durumlarını biliyorum. ne durumda arabaların kaça satıldığını da biliyorum. o yüzden..
    İyi günler dilerim.. Alan alır almayan almaz. Bu saçma muhabbet uzamasın lütfen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sui_cast -- 24 Kasım 2016; 9:12:47 >

• quote:

quote:

quote:

11000-TL masrafa ihtiyacı yok bu aracın.. Hiç de olmadı. 24 bin üzeri gördü ayrıca. Piyasadaki diğer stiloların durumlarını biliyorum. ne durumda arabaların kaça satıldığını da biliyorum. o yüzden..
    İyi günler dilerim.. Alan alır almayan almaz. Bu saçma muhabbet uzamasın lütfen..

burda paylaştıysan ilanı yorumlar da olacak tabii ki. o rakama bir alıcı bulursan hemen sat. benim aracı sattığımda da o masraflar yapılmış haldeydi. yani hiç masrafı yoktu.

tek kapı araca kimse de 24.000 vermez kusura bakma. ayrıca kmsi de şüpheli aracının. kesin km düşürülmüştür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 24 Kasım 2016; 9:55:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lmfaopalio

quote:

Orijinalden alıntı: esginmurat

Selamlar.

Arkadaşlar stilo 1.6 da abarth beyaz olan ekran fabrika çıkışlısı varmı illaki sonradan mı takılırsa takılır acaba? bir araç var sahibi ilk alındığında fabrikadan öyle alınmış diyor, sonradan takma değil diyorda. şimdiden teşekkürler.

sonradan takılabiliyor . fiyatı 250*300 lira civarı abarth gösterge olarak geçer..

ayrıca stilo ile ilgili bilgi almak isteyenler bana msj atabilir.

teşekkür ederim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

burda paylaştıysan ilanı yorumlar da olacak tabii ki. o rakama bir alıcı bulursan hemen sat. benim aracı sattığımda da o masraflar yapılmış haldeydi. yani hiç masrafı yoktu.

tek kapı araca kimse de 24.000 vermez kusura bakma. ayrıca kmsi de şüpheli aracının. kesin km düşürülmüştür.

İyi okumamışsın .. hiç 11 bin lira masrafa ihtiyacı olmadı da yazdım ben.. Başka araçlarla ya da kendininkiyle karıştırma lütfen.. Aldığımda da diriydi.. satarken de diri.

Km 'si de orijinal..

Pek umursamam computest falan işlerini ama bugün 96hp gibi bi rakam verdi araç testte.

Yorum tabi ki olur da çamur atmaya gerek yok.

Tek kapı araba da zevk meselesi.. o da gereksiz yorum olmuş..

Araç da bugün dediğin fiyatın gayet üzerinde satıldı. Hatta göstermeye götürürken arayan vardı almazlarsa haber ver diye.

Çarşın pazar olsun arkadaşım. Kal sağlıcakla..

• quote:

quote:

Merhabalar..

Stilo yu uzun kullananlara sormak istiyorum. Bu arabadan alsam Özellikle tek kapi ve cam tavanlilar hoşuma gidiyo. Bu araclarin kronik arizalari var mi? Varsa çok uğraştirir mi? 2.elde yavaş onu biliyorum Yedek parça kolay bulunuyo mu? Yani alsam pişman eder mi bizi? Uzun süre kullanmayi düsünuyoruz bizi üzmemesi lazim

çok eski bir mesajmış ama yine de cevap vereyim: sıfırdan aldım ve 10 sene kullandım. sürüşü yumuşak, tavanı yüksek, rahat bir araçtır. ancak son senesinde beyin arızası beni çok üzdü. 10.000TL'den fazla masrafım oldu son sene. çoğu beyinle ilişkili.

Aldim arabayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Merhabalar..

Aldim arabayi

hayırlı olsun. inşallah üzmez.

• Merhaba arkadaslar... malum kis grldi yagmurlar basladi.. 1.4 stilo active aracimin her 2 kapisinda su birikmesi oluyor..
    Nasil tahliye ederim bilen varsa yardimci olursa sevinirim.. ustalar guvenim kalmadi diyebilirim. Kendim yapmaya calisacagim yapamazsam.ustaya goturmeyi dusunuyorum.

• 369031608 malum sitedi ilan numarasindaki arac icin yorum yapabilecek varmidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaca38

369031608 malum sitedi ilan numarasindaki arac icin yorum yapabilecek varmidir

ben 1 sene önce temiz stilo dynamic 200.000 kmdeki aracı 19'a sattım. aracın km'si gerçekten orda yazansa km'si çok iyi. yalnız bu makyajsız kasa. 2004 ortasında makyaj gördü bu araç. + bu araç dynamic değil, malesef satıcı yalan söylüyor. zira dynamic'lerde çift bölgeli AQS otomatik klima vardır, bunda manuel klima var. bence temizse 17-18 edebilir. dynamic olmayan araca dynamic diyen satıcıya fazla güvenmezdim ben. km'si de şüpheli bence bu durumda.
  • Arkadaşlar bu 1.6'daki beyin problemi 1.4'lerde var mıdır?Beyin arızası sadece yerinden mi kaynaklı 1.6'larda ısı ve titreşim diyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herzt

Arkadaşlar bu 1.6'daki beyin problemi 1.4'lerde var mıdır?Beyin arızası sadece yerinden mi kaynaklı 1.6'larda ısı ve titreşim diyorlar?

bir akrabam mercedes'te çalışıyor. beyin sorunları başta mercedes'te bile yaşanmış. en büyük sebep toz diyor. artık bir jel içine koyuyorlarmış beyinleri ve tozla ilişkisini engelliyormuş.
  • Herzt kullanıcısına yanıt
    malesef 1.6 larda var. 1.4lerde ve 1.9 larda beyin yeri farklı.
  • İyi akşamlar stilo sevdiğim bir araç hep almak istemişimdir ama hep piyasası iyi olan araçlara yöneldiğim için kaldı.Şimdi bir stilo buldum 3k 2004 model,117binde 1.6 dinamik,sunrooflu alıp mat bordo kaplatım kullanmayı düşünüyorum.Alırken nelere dikkat etmek gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yalçınyaşar

İyi akşamlar stilo sevdiğim bir araç hep almak istemişimdir ama hep piyasası iyi olan araçlara yöneldiğim için kaldı.Şimdi bir stilo buldum 3k 2004 model,117binde 1.6 dinamik,sunrooflu alıp mat bordo kaplatım kullanmayı düşünüyorum.Alırken nelere dikkat etmek gerekir.

Alma derim

• SELAM ARKADAŞLAR.. ELİMDE STILO'NUN ORJINAL MP3 PLAYERLI CD/RADYO VAR. ARZU EDEN OLURSA BANA ULAŞIRSANIZ UYGUN FİYATA KULLANICISINA VEREBİLİRİM. 400 TL İSTEMEKTEYİM ÜRÜNE. FOTOGRAF TA YOLLAYABİLİRİM ALICISINA. ORJ KUTU İÇİNDE ÜRÜN.

• 1 bucuk seneye yakın 2 tane stilo kullandım ikisi de dynamic. birin de sky yok diye satıp sky olanını aldım..

ilk aracım 102 bin km de orjinal dynamic 22:750 ye 3 gün de satıldı ve bana en ufak bi sorun çıkarmadı.

2. aracım 142 bin de aldım 160 bin de sattım 20 bin km boyunca marş dinamosu sorunu dışında en ufak bi sıkıntı çıkarmadı araç.

yani her stilo sorunlu değildir. temiz sorunsuz stilo bulursan alınır lpg ile mis gibi binilir...

unutmadan 2. aracımı da 2 hafta gibi bi süre için de 23 bine sattım.
  • 
Sayfa: önceki 16661667166816691670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.