Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1493. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.436
Cevap
77
Favori
1.789.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14911492149314941495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 80 000 bakımı için 550 tl bayılmıştım servise ve ancak aracı yıkama 20 tl ,silecek suyu 12 00 tl vs diye artılarıda vardı.bana sormadan yapmışlar.neyse ben ayrıyetten arkanın baskı balatasını da değiştirmiştim.bujiler vs derken 550 lira bayılmıştım.
    ben dynamic 5 k stilo mu sattım.şimdi uygun fiyata veren temizinden 5 k satan varsa tekrardan stilo forever demeyi düşünüyorum( tercihim beyaz-siyah -kırmızı-sarı olmadı füme )şimdiden teşekkürler.( bu arada sky lı arayorum )
  • 2 sene önce jantın ortasındaki kapağa 35 tl vermiştim.antalya birmotta .75 tl ye göre daha uygun ,isterseniz bir sorun..
  • herkese iyi akşamlar...

Stilock, (cihan bey) adana bosch servisi... hangisini tavsiye ediyorsunuz. fiyatı uygun diye yazıldığıını hatırlıyorum. siteden baktım adanada 3 tane var.

bu arada siteyi takib ediyorum. demeden geçemiyeceğim. çok güzel arkadaşlıklar kurulmuş. çok güzel paylaşımlar yapılmış. insan gıpta ediyor...
  • Bu konudaki kullanıcılar: stilist07
    1 kayıtlı üye, 10 misafir
  • iyi aksamlar.

ontherock tam komedi olmus.alev gırmızı ayrı güzel bu arada.
  • günaydın herkese.iyi haftalar.
  • teşekkür ettim stilist07 aradım şimdi 41 tl diyorlar
    bursa nasıl 75 lira çıkartıyor anlamadım, neyse teşekkür ettim.
    bu arada 550 tl naptın ya, trgiger falan değişti mi?
    msn kullanıomusun? problem olmazsa özelden geçmen rica.

şimdiden teşekkürler!!!
  • herkese iyi günler...

adana grubundan arkadaşlar. değerli hemşerilerim. adana hangi bosch servisi diye sormuştum. sitede 3 tane bosch servis gözüküyor.

bayram öncesi bi uğramayı düşünüyorum.
  • crazysouthern, adana kıyıboyunda basaran bosch car servis var.abdullah usta.
    her zaman kapımız acık bekleriz.bulusma filan yaparız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adanabravo01 -- 8 Kasım 2010; 13:24:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazysouthern

herkese iyi günler...

adana grubundan arkadaşlar. değerli hemşerilerim. adana hangi bosch servisi diye sormuştum. sitede 3 tane bosch servis gözüküyor.

bayram öncesi bi uğramayı düşünüyorum.

Hoşgeldiniz, mesajı yeni gördüm erener cevaplamış sağolsun.
  • başaran stiLo serwisi tabiki de
    Abdullah ustaya da selamlar afyondan

toprağımmmm garantiye gittin mi? ne zaman gidecen? hastaneler kawşağının ordaki fiat parçacısına uğrayabilirmisin** ordan bikaç parça alıp 4ten önce bana kargolayabilirmisin
  • 80 000 BAKIM İÇİN PROFORMA FATURA

STILO FOREVER :)
  • yuh diyorum yav, parça toplamı 150 o da nerdeyse yarısı işçilik istemeyen şeyler, işçilik 160 tl göz göre göre soygun ya.

bir de o ilk kalemin ne olduğunu anlayamadım 99 tl fiyat olan neyin nesidir? araban 80000 oldu hayırlı olsun kazığı mı? töbe töbe
  • burdaki en büyük 2 servisi arayıp arabam 80000 de. proforma fatura yollar msıınız,
    uygun olursa aracı bırakacağım dedim. çok yoğunuz öle listeyle falan uğraşamayız dediler.
    yaklaşık rakam söyleyelim dediler. içeriğinde ne var deyince, ahmet abiye bağlayalım mehmet abiye bağlayalım ve çat telefon kapandı.
    bu teklifi veren servis ise pek bilinmeyen ama yetkili bir servis ve en azından bana yazılı bir bilgi geçti.
    o sebeple sıcak bakıyorum. 99 lira içeriğinde rutin kontroller, lastikleri ön arka yapma, rot ayarı gibi
    teknik bir çalışma dediler, ama sanırım o kısım biraz üfleme =)
  • erener0101-stilock beyler, teşekkür ederim. carbon clean yaptırmayı birde lpg için buji taktırmayı düşünüyorum.

şanzıman takozu nun parça kodunu paylaşabilecek varmı acaba? nette 90-100tl civarı fiyatlar var. takozu değiştiren arkadaşlar hangi marka taktırdırdınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazysouthern

erener0101-stilock beyler, teşekkür ederim. carbon clean yaptırmayı birde lpg için buji taktırmayı düşünüyorum.

şanzıman takozu nun parça kodunu paylaşabilecek varmı acaba? nette 90-100tl civarı fiyatlar var. takozu değiştiren arkadaşlar hangi marka taktırdırdınız?

Servisten 40 tl'ye değiştirdim işçilik almadılar.
  • herkese günaydın.
  • günaydın topraaam
  • topraaaam msj sayılarımız 532ydi ama şimdi geçiyorum seni we 533 oluyorum
  • vay vay vay alsana 533
  • 
Sayfa: önceki 14911492149314941495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.