Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1227. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.436
Cevap
77
Favori
1.789.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12251226122712281229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fatihata

quote:

Orijinalden alıntı: yazel5353

bana uyar hocam pazar günü 3 ten sonra gideriz ...

vites topuzunu momo aldım ebay dan 5 dolar 10 dolarda kargo parası erdim 22 tl ye geldi bana ...

bizim pastalar hafiftir mehmet abi bişey olmaz

ama bizim kelebeklerin sağlığı için sana ben tavuk göğsü getireyim olurmu

32 tl momo mu? bende istiyoruuuuuuuummmmmmmmm banada sipariş verseydin be dostum hiç sormuyorsun vallahi

kusura bakma kardeş düşünemedim sana da lazım olabileceğini ama aklımdasın bulucam sana şöyle sarı renk deri yada karbon bi topuz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Siigle

Arkadaşlar bu stilolarda paketler dışında standart olan güvenlik özellikleri neler. Mesela actuel, active ve dynamiclerde benim bildiğim ABS+EDB+ASR standart bunun gibi standart olanlarını bilenler var mı? Ya da ben yanlş mı biliyorum...

siigle asr standart değildir, esp ile aynı şey bildiğim kadarıyla.. guvenlik özelliği derken, emniyet kemeri ikazı bile guvenlik içine dahil bir özelliktir.
  • quote:

vites topuzunu momo aldım ebay dan 5 dolar 10 dolarda kargo parası erdim 22 tl ye geldi bana ...

resmini koyabilir misin vites topuzunun?

ASR+ESP güvenlik Paketi..

• quote:

Orijinalden alıntı: izzet1

Benim araçta emniyet kemeri ikazı var. Ama o ASR yok. Lakin bir de 6 hava yastığı cruise control vs de var. Ama sensörler yok. o zaman bu araçlar standart olarak hangi özellikleri içeriyorlar yaw. Bir türlü bunları bulamadım. Ama öyle birşey ki bazı dynamiclerde activelerin standartında olmayan özellikler var... Herkesin kendi aracını adam akıllı keşfetmesi lazım o zaman.
    quote:

Arkadaşlar bu stilolarda paketler dışında standart olan güvenlik özellikleri neler. Mesela actuel, active ve dynamiclerde benim bildiğim ABS+EDB+ASR standart bunun gibi standart olanlarını bilenler var mı? Ya da ben yanlş mı biliyorum...

siigle asr standart değildir, esp ile aynı şey bildiğim kadarıyla.. guvenlik özelliği derken, emniyet kemeri ikazı bile guvenlik içine dahil bir özelliktir.

• arkadaşlar herkese merhaba;

Sonunda bu forumu okuya okuya bir stilo sahibi oldum.Herkese sonsuz tşk ler.

Gerçi arabamda ufak tefek problemler var ama çok keyifli bir araba.

Aranızda olmak güzel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: VAYA CON DIOS

quote:

resmini koyabilir misin vites topuzunun?

ASR+ESP güvenlik Paketi..

ASR+ESPlerin yol tutuşu diğer araçlarınkinden farklıdır o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: stoneesk

arkadaşlar herkese merhaba;

Aranızda olmak güzel...

Hayırlı olsun hocam. Hangi model aldın? ne kadara aldın? Bizi bilgilendirsen diyorum. Saygılar...
  • buyrun hocam muhabbete de bekleriz arabanız nasıl hangi model rsimleri varsa yükleyebilirmisin ...
    topuzun resmini yükleyemiyorum daha evin interneti bağlanmadı iş yerindeyim şu an ama bu hafta içi yüklerim ...
    bu arada bu akşam serkan bey e gidiyorum salıncak almaya bi ihtiyacı olan varsa alabilirim haberiniz olsun ...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DesertEagle_Tr

MERHABA ARKADAŞLAR. FORUMDA 10-15 SAYFA ÖNCE KASKO KONUSUNA DEĞİNEN ARKADAŞLAR OLDU ARAMIZDA. BENİM İLK ARACIM VE İLK DEFA KASKO YAPTIRACAĞIM , O NEDENLE , BENİMLE AYNI DURUMDA OLAN ARKADAŞLAR VARSA GENEL YADA PM DEN ULAŞIRLARSA MEMNUN OLACAĞIM. ARAŞTIRAMALRIM SONUCU FİYATLAR BAYAĞI Bİ UÇUK , YAKLAŞIK 1500-2000 TL ARASI DESEM YERİ VAR. SİZLERDEN BU KONUYLA İLGİLİ BİLGİ VE GÖRÜŞLERİNİZİ BENİMLE PAYLAŞMANIZI İSTİYORUM. BU ARADA SORDUĞUM KASKO ŞİRKETLERİ FİBA - GROUPAMA - HDI - ALLIANZ . SAYGILAR.

hocam bende senin gibiyim ilk arabam ve ilk kaskom ben 1300 e yaptırdım grupama dan full herşey var pek içeriğini bilmem ama sigara dan araba yansa kasko karşılıyo diye okudum terör sel afet hepsi giriyo ama benimki biraz akraba işi oldu ama sanada yaptırmaya çalışırım en azından sorarm istersen...

ışık sigorta şiddetle tavsiye edilir fiyatı çok makul 580 tl ye yaptırdım.

• herkese iyi akşalar arkadaşlar
    oku oku bitmiyor ee yaklaşık 5-6 gündür girmiyorum.

Öncelikle Fatih geçmiş olsun, az hasarla atlatmışsın yinede.

Ve sticker için teşekkür ederim cuma günü geldi.

Arkadaşlar trigerden gelen ses için taktırdığım servise götürdüm, adam dinledi trigerde sorun oladığını söyldi.
    Biraz turladık ustayla beraber ve sorunun egzostan olabileceğini söyledi. Banada egzos dayanmıyor. 2 senede 1 orijinal 2 yansanayi egzos yedim.
    Bir de ön takım rezalet. Rezalet olduğunu hafta sonu arkadaşın palio suna binince anladım

cumaya randevu aldım bakalım servis bir ekspertiz hizmeti sunacak.

tercihide bana bırakacak, hangisini seçersin diye. Sen hangisini istiyorsan biz onu ...

Hadi hayırlısı

• quote:

hayırlı günler arkadaşlar numan nerdensin sen bilader insan istanbula gelirde haber vermezmi sabah yazacaktım foruma bi nujman arkadaş vardı hemşehrim iki uğradı kayboldu diycektim ki sen yazmışsın zaten istanbulun neresine geldin keşke uğrasaydın haberim olsaydı buluşurduk kardeş...

Kardeşim İstanbul'a geleceğimi aylar öncesinden bas bas bağırdım,
    herkes geldi bi sen yoktun, her İstanbul'a gelen için değil sanırım bu teklifin...

quote:

bizim vites topuzu nasıl sökülüyor bide şu mandal işini iptal edebiliyormuyuz nasıl?

çok mu resmi sordum yeni bi topuz aldımda takamıyorum...

vites topuzunu çıkarmak sanıldığı kadar zor değil aslında.
    Biraz güç gerektiriyor sadece, söküyormuş gibi saat yönünün tersine doğru hem çevir hem de aynı zamanda
    yukarı doğru asıl tüm gücünle, sonunda gelecektir pes etme !!!

quote:

Her 3 modelde standart olan güvenlik özelliği ABS ve EBD dir.En az 2 airbag vardır.
    fren sistemi,, 4 teker disk frendir. Ve bütün fren sistemi mekaniğinden elektroniğine BOSCH firmasına aittir !!!

quote:

Aranızda olmak güzel...

Hayırlı olsun yardımlarımız olduysa ne mutlu,
    Allah kazasız belasız kullandırmak nasip etsin.
    kendini tanıt bakalım bize.

• iyi akşamlar.

Bugun sabah hanımı işe bıraktım eve dönerken ablanın bi tanesi yaya halıyle bana çarptı Allah tan bişi olmadı.Akşam hanımı almaya gittim eve dönerken trafik sıkıştı yokuş bi yerde önümdeki tabiki yine bi abla arabayı 1 metre geri kaçırdı çarptı benim tampona küt diye ses geldi dedim gitti tampon şükür bişey olmamıs.aramızdaki kusma şu şekilde oldu.

arabadan indim bakmak için

abla - bişi oldumu
    ben - yok olmamıs
    abla - peki benimkine bişi olmusmu :=)
    ben - sizinkinede bişi olmamıs :=)
    abla- kusura bakma. iyi akşamlar
    ben - yokuşta el freni kullanın isterseniz.iyi akşamlar :=)

kurşunmu döktürsem aceba.yoksa kadin gördümü kaldırımamı cıksam.
  • arkadaşlar cümleten iyi akşamlar..........

prg130t geçmiş olsun.... bu sıralar tüm stilocularda nazar var galiba.... sabah ta fatih arkadaşın olayı vardı... bende plakayı takarken elimi bayağı derin kestim, eşim kanı görünce az daha bayılıyordu ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nujman -- 22 Mart 2010; 21:11:15 >
  • arkadaşlar cümleten geçmiş olsun. harbiden bir kurşun döktürseniz iyi olacak. hazır çarşamba da yaklaşmışken (kurşun carşambadan çarşambaya dökülüyormuş:)
  • quote:

Aranızda olmak güzel...

hayırlı olsun. Ne gibi sorunlar var? Belki yardımımız dokunur..

Siigle yoltutuş aynıdır ama zorlandığı zaman ya da ıslak zeminde kaymaya başlarsa araç kendini
    topluyor (esp) elektronik denge kontrolü...
  • Stilocu arkadaşlar hayırlı akşamlar.Arkadaşlar torsiyon burçlarının fiyatı hakkında
    bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsanız memnun olurum teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Yeli

Stilocu arkadaşlar hayırlı akşamlar.Arkadaşlar torsiyon burçlarının fiyatı hakkında
    bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsanız memnun olurum teşekkür ederim.

Bu torsiyon burcu çok kez yazıldı yan sanayi 25-30 lira civarında tanesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VAYA CON DIOS

quote:

Aranızda olmak güzel...

hayırlı olsun. Ne gibi sorunlar var? Belki yardımımız dokunur..

Siigle yoltutuş aynıdır ama zorlandığı zaman ya da ıslak zeminde kaymaya başlarsa araç kendini
    topluyor (esp) elektronik denge kontrolü...

peki hocam teşekkürler. sana da iyice borçlandım. nasıl ödeşecez şimdi:)

• arkadaşlar yarın 93000 km bir stilo ile ilğili görüşme yapacam.ağır bakımlar kaç km de yapılıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanmate

arkadaşlar yarın 93000 km bir stilo ile ilğili görüşme yapacam.ağır bakımlar kaç km de yapılıyordu.

en son nezaman yapıldığına ve yılına bağlı...
  • 
Sayfa: önceki 12251226122712281229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.