Şimdi Ara

Stereo Amfi Bass Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir konuda takıldım soru soracağım.
    Pioneer Champion serie 1400 watt 400 RMS bassım var.
    JVC KS-AX4504 Stereo Amfim var
    Pioneer DEH-9400 UB ana ünitem var
    4 Adet JBL Hoparlörüm var.

4 adet hoparlör direk teypten mid ve tiz çıkışı alıyor basslar kapalı.Amfiye işe sadece bass bağlı front kanalında bridge mode olarak.Bass sağlam çalıyor.Ancak teypten gelen 1 takım rc kabloyu çoklayarak anfinin hem rear ve hem front kanalına girersem yani 4 kanal giriş yaparsam ve anfinin çıkışlarında front ve rear olarak bridge modda 2 köprü çıkışı almış oluyorum.Amfinin 2 kanalıda bass modunda olursa çıkış olan 2 bridge kanalını tek bir kablo üzerinde bireştirip bass a bağlantı yaparsam bass daha sağlammı çalar yoksa birşey değişmez mi ? sonuç olarak amfi yada bass a bir zararı olurmu.
    Şu anda gelen 2 rc + - olarak front kanalına bağlı bridge mode çıkışından da bass a bağlı.

Resimler aşağıdadır.

[size=4]Amfi
     Stereo Amfi Bass  Konusu

[size=4]RC Girişleri ve ayarlar
     Stereo Amfi Bass  Konusu

[size=4]Çıkışlar
     Stereo Amfi Bass  Konusu

• ana ünitenin 3 adet 4 volt rca çıkışı var 1 adet daha rca kablosu çek çıkışlardan ve 4 kanal çalıştır

ama bass için aldıysan hata yamışsın o bassı destekliyecek amfi bence soundmagus dk1200 ben kullanıyorum şuan sistemi büyüteceğim için satıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

ana ünitenin 3 adet 4 volt rca çıkışı var 1 adet daha rca kablosu çek çıkışlardan ve 4 kanal çalıştır

ama bass için aldıysan hata yamışsın o bassı destekliyecek amfi bence soundmagus dk1200 ben kullanıyorum şuan sistemi büyüteceğim için satıyorum

Sağol dostum.Bass için almamıştım ancak bass a nasip oldu 4 kanal bassa verirsem yakmaz değilmi bass ı yada amfiyi ?Ana ünitede çıkış çok osrun yok rca yıda çekerim oda basit ancak yakmasın birbirini tek derdim o

• quote:

Orijinalden alıntı: Gölge_SakaL

quote:

ana ünitenin 3 adet 4 volt rca çıkışı var 1 adet daha rca kablosu çek çıkışlardan ve 4 kanal çalıştır

Sağol dostum.Bass için almamıştım ancak bass a nasip oldu 4 kanal bassa verirsem yakmaz değilmi bass ı yada amfiyi ?Ana ünitede çıkış çok osrun yok rca yıda çekerim oda basit ancak yakmasın birbirini tek derdim o

o amfi o bassı yakamaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gölge_SakaL

quote:

o amfi o bassı yakamaz

Deneyeyim bakalım neler olacak :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.