Şimdi Ara

Steelseries Rival 100'ü nasıl bilirsiniz? //EDIT: ALDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan bende razer deathadder turkish version var;
    http://www.vatanbilgisayar.com/trust-21508-ziva-kablolu-mouse.html

G300s vardı bir süre öncesine kadar sonra gidip bu mouseu almıştım idareten hatta kendileri beni west plat yaptı Tam plat 3 olmuştum diamonda 10tllik mouse ile çıktım diyecekken sol tuş inflak etti Malum a+sol yapıyoruz

G300s bir daha almayacağım demiştim gerçekten çok kısa sürede onunda sağ tıkı gitmişti makrolarını lehimle değiştirdim onlarda 1 ay dayandı bütün makroları kullandım diyebilirim. Rival 100 almayı planlıyorum bu sefer hem daha sade bir görünümü var hoş gibi duruyor. Ellerim çok büyük değil zaten oturma konusunda sıkıntı yapacağını sanmam. Diğer konularda nasıl bilirsiniz kendilerini? En az 1 yıl idare eder mi ölmeden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litation -- 25 Nisan 2017; 1:20:20 >

• Logitech g300s al zor lama kalitelidir kullanırım ucuzdur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VOLLKRASSHER

Logitech g300s al zor lama kalitelidir kullanırım ucuzdur

hocam konuyu okudunuz mu bilmiyorum çok kısa süre içerisinde yıprandı o mouse o yüzden bir daha almak istemiyorum
  • Razer deathadder Turkish version

Steelseries güzel bir marka bi arkadaşımda vardı gayet memnundu sade diye de çok severdi. Bende yazın kararımı değiştirmezsem rival 700 almayı planlıyorum.

Yani kısacası al o fiyata başka adam akıllı mouse yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rival 700 al bence. Rival 100 şekil olarak 300 ve 700den baya farklı değişik biraz. 700 pahalı ama worth olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Rival 700 al bence. Rival 100 şekil olarak 300 ve 700den baya farklı değişik biraz. 700 pahalı ama worth olur.

Hocam o kadar bütçem yok olsa deathadder alırım zaten tek hayalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vitallion

quote:

Rival 700 al bence. Rival 100 şekil olarak 300 ve 700den baya farklı değişik biraz. 700 pahalı ama worth olur.

O zaman hayalini gerçekleştireyim deathadder 45 dolara var amazonda

Uyarı: bence güzel değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Affection and Hatred -- 24 Nisan 2017; 0:59:44 >

• quote:

quote:

quote:

O zaman hayalini gerçekleştireyim deathadder 45 dolara var amazonda

Uyarı: bence güzel değil

hocam kargo parası gümrük falan sorun çıkmasın 163tl veririm yoksa? bide kaç güne gelir? alabilirsem burdan alayım

edit bu arada 50 dolar olmuş crler 35 dolar aslında ama alınır mı bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litation -- 24 Nisan 2017; 1:38:58 >

• Aldım gençler. Mousepad üstünde kaymak gibi kayıyor beğendim bayağı. Kliklerde çok tok ve net güzel. Birazcık küçük geldi elime yalnız yüzük parmağım ile serçe parmağım üst üste biniyor. Sanırım yeni mouse alamayacağım için serçe parmayağımı keseceğim.
  • quote:

Aldım gençler. Mousepad üstünde kaymak gibi kayıyor beğendim bayağı. Kliklerde çok tok ve net güzel. Birazcık küçük geldi elime yalnız yüzük parmağım ile serçe parmağım üst üste biniyor. Sanırım yeni mouse alamayacağım için serçe parmayağımı keseceğim.

Nasıl tutuyorsun mausu? Bir de lolde denedin mi asıl önemli olan o.

• quote:

quote:

Aldım gençler. Mousepad üstünde kaymak gibi kayıyor beğendim bayağı. Kliklerde çok tok ve net güzel. Birazcık küçük geldi elime yalnız yüzük parmağım ile serçe parmağım üst üste biniyor. Sanırım yeni mouse alamayacağım için serçe parmayağımı keseceğim.

Nasıl tutuyorsun mausu? Bir de lolde denedin mi asıl önemli olan o.

Pençe şeklinde diyorlar o şekil tutuyorum parmak uçlarım toplu bir şekilde duruyor. LoL'de denedim gayet hoş 500-1000cpida en iyi değerleri yakaladığını söylemiş millet ama aşırı yavaş geldi bana 1500 cpi aldım ben. Gayet mütüş

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.