Şimdi Ara

SteelSeries Arctis 5 Boğuk Ses Problemi (Logitech G430 Kıyaslama)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SteelSeries Arctis 5 siparişi verdim. Ürün bugün akşam itibari ile elime ulaştı ve sizler için ufak bir inceleme yaptım.

Yıllardır kullanmış olduğum Logitech G430 ile artık sona gelmiş bulunmaktaydım. Yaptığım araştırmalar sonucu Arctis 5 alma kararı aldım ve sipariş verdim. Kulaklıktan beklentim sadece G430'da yaşamış olduğum az ses problemini aşmak ve biraz daha kaliteli bir ses alabilmekti ama yaşadığım sadece vakit kaybı ve hayal kırıklığı oldu.

Arctis 5'teki Boğuk Ses problemi hiç bir şekilde gitmiyor. 7.1 Rezalet kötü. Dolby > DTS 7.1 bu kadar net.

Arctis 5 sipariş ettim, kullandım ve sonuç resmen facia. Şuan kullanmakta olduğum Logitech G430 çok daha eski bir kulaklık olmasına rağmen Arctis 5'i deler geçer bu kadar net.
    Hem oyunlarda hem müzikte test ettim. Merak eden arkadaşlar içinde söyleyeyim. Ben bir Youtuber ve Yarı Prof CS:GO Oyuncusuyum. Oyunları iyi bir derecede oynamaktayım CS:GO, Pubg, ETS2, Rocket League, BF, COD vs. yorumumu dikkate almanızı tavsiye ederim.

Artıları ve Eksileri;

G430
    +Çok daha rahat
    +Ses Kalitesi inanılmaz derecede Arctis 5'e göre iyi (7.1 Dolby, Müzik ve Oyun olarak)
    +Mikrofonu daha kaliteli
    -Sesi Arctis 5'e göre daha az (LGS_8.72.107_x64_Logitech yazılımı ile daha fazla ses alabilirsiniz G430 ile)
    -Eski Model

Arctis 5
    +Işıklandırması ve ambiansı güzel
    +Yazılımında seçeneği fazla
    +Game ve Chat ayarı mevcut
    -Mikrofonun elastik yapıda olması kötü bana göre
    -Ses inanılmaz derecede kötü G430'a göre
    -Kafa bandı kötü (G430'da yukarı aşağı ayar mevcut)
    -Kulaklık çok dar ve inanılmaz baskı yapıyor ama alışınca sıkıntı olmayabilir.

Burada oyun ve müzik kıyaslaması yapmaya bile gerek yok. Arctis 5 inanılmaz kötü. Sırf müzik için bile alınmaz. Aldım pişman oldum. Logiteche bir çok laf ettim videolarımda ve canlı yayınlarıma ama pişmanım. Kesinlikle Logitech alacağım..

• Bu kulaklığı düşünen varsa videoyu sonuna kadar mutlaka izlesin.
    Mikrofon Testi 7:28
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.