Şimdi Ara

STEEL SERİES MAĞZASI-- SteelSeries Siberia 200 -- sadece 99 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    OZON GAME ARENA FARKIYLA ÇOK UYGUN FİYATLI SIFIR VE İKİNCİ EL STEEL SERİES ÜRÜNLERİ BURADA

KREDİ KARTINA TEK ÇEKİM İMKANI

YENİ ÜRÜNLER GELDİKÇE KONU GÜNCELLENECEKTİR. RESİMLER VE FİYATLAR YÜKLENECEKİR. ÜRÜNLER ADETLİDİR.

Ozon Game Arena facebook ve adres:https://www.facebook.com/ozongamearena/

HIZLI İLETİŞİM : 0554 400 26 15

- ARKADAŞLAR YOĞUN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ. ÜRÜNLERİN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜ FORUMDAKİ ARKADAŞLARIMIZA SATILMIŞTIR.

- ÜRÜNLERİ ALAN ARKADAŞLAR OLUMLU YADA OLUMSUZ OLARAK TÜM GÖRÜŞLERİNİ KONUNUN ALTINA YORUM YAZARAK DİLE GETİREBİLİR.

- BU KONU YENİ ÜRÜNLER GELDİKÇE GÜNCELLENECEKTİR.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ARKADAŞLAR FİYATLARIMIZ PAZARLIKSIZ FİYATLARDIR. KARGO ÜCRETLERİ ALICILARA AİTTİR. İSTEDİĞİNİZ HERYERE PTT KARGO İLE ÇOK UYGUN FİYATLI GÖNDERİM YAPILMAKTADIR.

ÜRÜNLERİMİZ TAKASA KAPALIDIR. TAKAS MESAJLARI ATMAYINIZ.

KAPIDA ÖDEME GET SANALPAZAR VS. İLE SATIŞ YAPILMAMAKTADIR.

BENİM REFERANSIM ÇOK ÜRÜNÜ GÖNDER PARANI SONRA GÖNDERİRİM TARZINDA SATIŞ YAPILMAMAKTADIR. LÜTFEN BU TARZ TEKLİFLERDE BULUNMAYIN.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SteelSeries Siberia 200 Kulaklık

ÜRÜN DURUMU : TEŞHİR KUTULU - GARANTİ VE FATURA YOK
    KOZMETİK : OLDUKÇA TEMİZ. KIRIK ÇATLAK KİR PAS VS. SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.
    ÜRÜN ADEDİ : 12 ADET
    FİYAT : 99 TL

- Kulaklıklardan bir kaç tanesinin resmi eklenecektir.

- Kulaklıklar tarafımızdan saatlerce test edilmiştir. kesinlikle en ufak bir problemleri yoktur.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerzhul80 -- 16 Mayıs 2017; 2:20:6 >

• Pm atıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm dönüş bekliyorum

• peki sorun çıkarsa üründe değişim yapabilecek misiniz
  • aldığınız ürün sorunlu çıkarsa tabiki iade alırız. sonuçta bu ürünler sıfır ve biz bu ürünleri kutularından çıkartıp denemedik.sorunlu çıkan ürünü geri alırız. ama iadeden kastınız, ürünü alıp 1 ay kullandıktan sonra oluşabilecek sorunlardan dolayı iade etmek ise, malesef öyle bir durum söz konusu değil.
  • Hayırlı satışlar

• Bir adet m800 için pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaTeRNo

Bir adet m800 için pm

cevaplandı.
  • Kendisinden Sensei Raw Aldım ilk olarak parayı havale ettim bi iki saate ürünü kargoladı ertisi gün elime ulaştı güvenli satıcı Hayırlı satışlar
    ++++++REP
  • AndrieaL A kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim kardeşim. güle güle kullan.
  • APEX M800 tükendi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

APEX M800 tükendi mi?

Malesef hepsi satıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerzhul80

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

APEX M800 tükendi mi?

Malesef hepsi satıldı.

Ustam steel series 3hv2 kulaklıklar hiç kullanılmadı dimi? Varsa elinde 1 kutu alacağım ayrıca, logitech g710+ klavye istiyorum. 2 ürün tertemiz sıfır kutulu ise alırım

• 1 adet 3HV2 alınmıştır, bugün kargolanacağı söylendi bekliyorum :)
  • Battallboi kullanıcısına yanıt
    Kargoya verildi.
  • PM bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.