Şimdi Ara

Steaua Bucuresti - Osmanlıspor 24.11.2016

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Steaua Bucuresti - Osmanlıspor 24.11.2016 Steaua Bucuresti - Osmanlıspor 24.11.2016 Steaua Bucuresti - Osmanlıspor 24.11.2016

Osmanlıspor'un UEFA Avrupa Ligi'nde beşinci maçı. Osmanlıspor Konyaspor'a kıyasla tur şansı daha yüksek. Bu maçta yada son maçta alınacak üç puan ile gruptan çıkmayı garantileyecek. Diğer maçların sonuçlarına göre, iki maçta alınacak beraberlikte turu getiriyor. Tivibu Spor kanalından yayınlanacak.

STAT: Ulusal Arena
    HAKEM: Paolo Mazzoleni
    SAAT: 21:00

• konyasporun aksine osmanlıdan ümitliyim
  • 30.dakika gol Ndiaye, Osmanlıspor deplasmanda olmasına rağmen iyi oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Festen -- 24 Kasım 2016; 21:35:53 >
  • İnanılır gibi değil arkdaş, adamlar Zurih'i de yenerse Villarreal'in grubundan lider çıkacak.
  • Durum 1-1.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-1 oldu. Zürih'te aynı dakikalarda attı, son maç artık kaybetmemesi gerekiyor.
  • yenilmesi kotu oldu.

zurih macinda beraberlik veya galibiyet gerekiyor.

eger osmanli zurihe yenilirse ve villareal-steau berabere biterse osmanli-villareal-zurih 7 puanda esitlenmis oluyor. 3 takimin birbiri ile oynadiklari maclarda en cok puan toplayan osmanli bir ust tura cikiyor.
  • Maci full izledim, maca gitcektim calistigimdan gidemedim

Osmanli 2. yari siyahla beyaz kadar farkliydi resmen durdular steaua da denedi denedi 2 duran top atti cok sacma mac oldu.

grupta durum kritik osmanli hala lider. beraberlik yetiyo ama lider olmak istiyorsa yenmesi lazim.

son hafta cok heyecanli olcak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.