Şimdi Ara

STEAMMETİN2 oynayanlar var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Steammetin2 dediğin şey gameforge'un serverleri zaten, bir fark yok. Sadece mt2 cleantindan değil steamden girmiş oluyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celay

Steammetin2 dediğin şey gameforge'un serverleri zaten, bir fark yok. Sadece mt2 cleantindan değil steamden girmiş oluyorsun.

ko gibi farklı değil yani?

iyiymiş oynayanlar varsa katılayım bende
  • Evet, keşke ko gibi olsaydı. Ben ''Turkey'' serverinde oynuyorum, 1 hafta önce başladım. hatta bu forumda da serverin konusu var. Yine forumdan çeşitli pvp serverlerinde oynayan üyeler de var. Ama buraya başlamak istersen beklerim.
  • quote:

Evet, keşke ko gibi olsaydı. Ben ''Turkey'' serverinde oynuyorum, 1 hafta önce başladım. hatta bu forumda da serverin konusu var. Yine forumdan çeşitli pvp serverlerinde oynayan üyeler de var. Ama buraya başlamak istersen beklerim.

başlarım hocam ama oyunu hiç bilmiyorum, steamde karşıltan olumluya gelmiş düzelmiş oyun herhalde.

bugün geleyim steam nickin nedir ekleyim ama bana biraz öğretmen lazım hocam

• quote:

Evet, keşke ko gibi olsaydı. Ben ''Turkey'' serverinde oynuyorum, 1 hafta önce başladım. hatta bu forumda da serverin konusu var. Yine forumdan çeşitli pvp serverlerinde oynayan üyeler de var. Ama buraya başlamak istersen beklerim.

hocam pm attım
  • Steam ile normal clientin pek bir farkı yok aynı mokun laciverti
  • Dostum hesabımı onaylamadigim için cevap veremedim pmne. Ben mavi bayraktayım nickini de yaz oyunda olduğum zaman sana ulaşayım. Anlamadığın bir şey olursa internetteki mt2 rehberlerine veya videolarına bak. 1-2 saate gelirim ben de.

• quote:

Dostum hesabımı onaylamadigim için cevap veremedim pmne. Ben mavi bayraktayım nickini de yaz oyunda olduğum zaman sana ulaşayım. Anlamadığın bir şey olursa internetteki mt2 rehberlerine veya videolarına bak. 1-2 saate gelirim ben de.

hocam mavi bayrakta açıyorum merak ettiğim diğer yerdekilerle görüşemiyor muyuz?

ayrıca forumun tamamı Turkey serverında mı?

bu arada sura açacam FatherHarris nickim şuan oyundayım 1. serverda, senin nick ne?

• Görüşebilirsin ama konuşamazsın. Yazdığın her şey karşı tarafa bozuk olarak gider. Ama lisan yüzüğü takarak rahatlıkla iletişim kurabilirsin diğer ülkelerle. Zaten mavi bayrak metin2nin en kalabalık bölgesidir, o yuzden sarı veya kırmızı ile ticaret yapmaya çok ihtiyacin olmaz. 3 ulkede birbirinden bagimsizdir. Sadece ticaret ve savas icin bir araya gelinir. Forumda bi tek Turkeyde oynayanları gördüm, diğerlerinden daha kalabalık server.

Sura güzeldir. Oyun sana her 10 levelde bir silah verecektir, solda gorevlerin olduğu yerde "kahramanlar için silah" yazısına tıklayınca alabilirsin. 5 level olduğun zaman skill açabileceksin, skiller acildigi zaman bütün hepsine 1 tane puan ver, hepsi 1 olduktan sonra geriye kalan bütün puanları master yapacağın skille ver. Surada skill sınıfı karabuyu ve büyülü silah olmak üzere ikiye ayrılır. B.silah olacaksan once büyülü keskinliği master yap. Karabuyu olacaksan once karanlık korumayı master yap. Ben sana b.silah tavsiye ederim, slotlari daha rahat kesersin. Zamanla öğrenirsin oyunu. Benim nick Greyjoy35

• quote:

Görüşebilirsin ama konuşamazsın. Yazdığın her şey karşı tarafa bozuk olarak gider. Ama lisan yüzüğü takarak rahatlıkla iletişim kurabilirsin diğer ülkelerle. Zaten mavi bayrak metin2nin en kalabalık bölgesidir, o yuzden sarı veya kırmızı ile ticaret yapmaya çok ihtiyacin olmaz. 3 ulkede birbirinden bagimsizdir. Sadece ticaret ve savas icin bir araya gelinir. Forumda bi tek Turkeyde oynayanları gördüm, diğerlerinden daha kalabalık server.

Sura güzeldir. Oyun sana her 10 levelde bir silah verecektir, solda gorevlerin olduğu yerde "kahramanlar için silah" yazısına tıklayınca alabilirsin. 5 level olduğun zaman skill açabileceksin, skiller acildigi zaman bütün hepsine 1 tane puan ver, hepsi 1 olduktan sonra geriye kalan bütün puanları master yapacağın skille ver. Surada skill sınıfı karabuyu ve büyülü silah olmak üzere ikiye ayrılır. B.silah olacaksan once büyülü keskinliği master yap. Karabuyu olacaksan once karanlık korumayı master yap. Ben sana b.silah tavsiye ederim, slotlari daha rahat kesersin. Zamanla öğrenirsin oyunu. Benim nick Greyjoy35

hocam saol geldiğinde oynarız ko gibi hakim değilim oyuna biraz baktım çıktım çözemedim millete selam veriyorum alan yok.

• Yüksek levellerin götü kalkıktır :) Genelde birçok kişi selamı alır ama sen kıl tiplere denk geldin herhalde.
  • quote:

Yüksek levellerin götü kalkıktır :) Genelde birçok kişi selamı alır ama sen kıl tiplere denk geldin herhalde.

herhalde, bide hangi itemler iyidir hangileri sura itemi çok işim var benim baya uğraşacam hocam

• mausu itemlerin üstüne götürdüğün zaman itemin hangi karaktere uygun olduğu yazıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.